Dodaj do ulubionych

Bełchatowska policja to banda idiotów!

15.02.05, 16:20
no przynajmniej troche mi ulżyło:)...na każdego z was przyjdzie odpowiedni
czas:)A.C.A.B!
Obserwuj wątek
      • belq ach ta milicja:/ 23.07.05, 19:16
        Bardzo lubie pana milicjanta ...łapy łapy 4 łapy, a na łapach pies kudłaty, kto
        dogoni psa...? moze ty moze ty a moze jadnak ja:D
    • fauve Re: Bełchatowska policja to banda idiotów! 01.08.05, 00:57
      "Każdy" wrzuca na policję bo jest jakaś taka dziwna moda. Kiedy na juwenaliach
      doszło do tragicznej pomyłki to od razu demonstracje, wku...wienie itd, okrzyki
      "POLICJA MORDERCY". Nikt nie demonstrował przeciw idiotom, którzy postanowili
      zrobić demolkę. Ciekaw jestem czy by były jakieś społeczne płacze, lamenty i
      marsze gdyby zginęła jakaś studentka pobita przez tych co robili zadymę. Ciekaw
      jestem czy ktokolwiek by wyszedł na ulicę i napisał na transparencie "KIBOLE
      MORDERCY". Jak pogotowie celowo i z premedytacją zabijało ludzi to nikt na
      koszulce sobie nie napisał CH.W.Ł.P. (Łódzkiemu Pogotowiu). Kiedy coś dzieje się
      źle to też każdy udaje, że nie widzi a policja musi się tym zajmować i narażać
      się na niebezpieczeństwo. Jak menele kogoś natłuką w bramie to też społeczeństwo
      nie demonstruje, ale jak menel dostanie pałą (zakładając, że zawinił) to od razu
      jest raban i płacz. Dla mnie taka postawa to szczyt hipokryzji i w perspektywie
      czasu doprowadzi do chaosu i zwiększenia niebezpieczeństwa. Każdy mądry póki się
      coś nie stanie i kiedy nie musi prosić o pomoc.

Pozdro
      • belq Re: Bełchatowska policja to banda idiotów! 09.09.05, 16:33
        no dobra ale policja własnie od tego jest aby pomagac w krytycznych sytuacjach
        nie...? Ale dlaczego zajmuja się oni tak bezsensownymi sprawami jak np.
        kulturalne wypicie piwka w parku czy zapalenie papierosa:/ ja ostatnio zostałem
        złapany na piwku policjanci wręczyli mi mandat i odeszli a ja piwko wypiłem
        sobie do końca....no i co im dało to wręczenie mandatu...NIC po prostu tak sie
        wyłudza kase od ludzi po to by om sie żyło dobrze:/
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka