21.03.07, 19:45
szukam dobrego ginekologa ktory by poprowadzil ciąze u,,stresowej mamy''pozdrawiam
Obserwuj wątek
      • palomablanca1 Re: ginekolog 22.03.07, 10:23
        Rozczarowałam się co do w/w lekarki. Nie polecam. Nawiązanie prawdziwego dialogu lekarz-kobieta w ciąży w trakcie wizyty trawającej 5 minut jest niemożliwe.Co do kompetencji nie wypowiadam się gdyż opinie pacjentów są najlepszym przykładem. Polecam szeroką gamę ginekologów z Łodzi. W ich przypadku należy również popytać pacjentki. Wybór jednak zawsze zależy od nas samych.
        • dommaz Re: ginekolog 22.03.07, 20:38

Jej paciętką jestem od trzech lat ,prowadziła moją ciąże i nigdy wizyta nie
          trwała pięc minut !!! Minimum jesteś na takiej wizycie 20 minut ,najpierw
          rozmowa na temat samopoczucia ,póżniej badanie i zalecenia a na końcu rozmowa
          na dowolne tematy .
    • palomablanca1 Re: ginekolog 22.03.07, 20:42
      Masz szczęście. Ja tego nie doświadczyłam. Mam swoje lata, jestem osobą, która wiele wysiedziała u lekarzy i poznałam prawdziwych specjalistów i profesjonalistów. Ta Pani do nich nie należy. potrafi prowadzić ciąże bez zagrożeń.
      • dommaz Re: ginekolog 22.03.07, 21:26
        Moja ciąża zagrożona była od 6 tygodnia -było naprawdę źle, inni lekarze nie
        dawali szans na jej utrzymanie.Lecz Ona cały czas powtarzała proszę się
        uspokoić wszystko będzie dobrze !
        Ciąże donosiłam i urodziłam siłami natury zdrową
        córkę .
        • palomablanca1 Re: ginekolog 23.03.07, 08:13
          Fajnie, że miałaś szczęście. Zyczę wszystkim, aby miały go tyle . Każdy widzi wszystko z własnego punktu widzenia. Jak lekarz pomoże-jest OK, jak mu się nie uda jest BEEEEE. Ale myślę, że tu nie o to chodzi. Ja kwestionuję podejście konsumpcyjne, którego doświadczyłam. Szybkie zarabianie kasy, byleby opchnąć i wcale jej nie interesowały moje rozterki.Przynajmniej nie tak jak tego oczekiwałam. Jest to opinia wielu osob i ja ją podtrzymuję. Wiem jak lekarze wysokowykwalifikowani analizują badania, jakie widzą zależności, jak potrafią skojarzyć przypadłości. U tej Pani jest zawsze wszystko OK i "nic się nie dzieje",. To poprost niewiedza, niechęć bądż rutyna. Zgubna niestety!!!!!!!!!!!!
          • dommaz Re: ginekolog 23.03.07, 19:01

Kobieto o jakiej Ty piszesz niewiedzy .Człowiek który ma stopień dr ma nic nie
            umieć? Gdyby było tak jak piszesz to Pani dr nie miała by tak dużej ilości
            pacjętek .
            • palomablanca1 Re: ginekolog 23.03.07, 22:12
              Bronisz zaciekle jak pies. Masz do tego prawo. Stopień doktora nie jest wyznacznikiem wszystkiego. Widocznie małe masz pojęcie o wiedzy skoro ufasz tylko doktoratowi. Nie powiedziałam, że nie wie NIC. Wie na pewno wiele i ma z pewnością doświadczenie, ale to zamało w wielu przypadkach. Tak więc jeśli wolno odradzam tego lekarza opierając się na własnych odczuciach.
              • dommaz Re: ginekolog 24.03.07, 23:41
                Moja droga to ty zachowujesz się jak pies i to pies ogrodnika sama nie
                korzystasz i nikomu nie pozwalasz na korzystanie z usług dr Gruszczyńskiej
                .Byłaś zaledwie na jednej wizycie i co myślisz ze wszystko już o niej wiesz i
                możesz wydawać tak złą opinię na jej temat? jeszcze jedno jesteś bardzo nie
                kulturalną osobą skoro nie znając mnie wydajesz opinię na temat mojej wiedzy.
                Nadal polecam dr L.Gruszczyńską -najlepszego lekarza ginekologa w Bełchatowie .
            • palomablanca1 Re: ginekolog 23.03.07, 22:15
              Jeśli zaś chodzi o pacjentki, pewnie tak jak ja przekonają się same. A przecież ludzi jest wielu. Przychodzą i odchodzą.mamy prawo do własnego zdania, które budujemy na faktach. Kończę moją wypowiedż "nie polecam tego lekarza "
              • dommaz Re: ginekolog 24.03.07, 23:47

Widocznie pacjentki się już przekonały i wybrały to co najlepsze; opiekę dr
                Gruszczyńskiej (nie ma szans na wizytę w dniu rejestracji)
                • palomablanca1 Re: ginekolog 25.03.07, 22:40
                  Co do moich wizyt to było ich znacznie więcej, podobnie jak pieniędzy tam pozostawionych. Druga sprawa- natłoku w poczekalni nie było nigdy i ja osobiście zawsze dałam radę umówić się na wizytę w danym dniu (Pani, która zapisuje wizyty problemu nie robiła). A co do psa ogrodnika, to.... Moje Dziecko - kto chce niech korzysta z wizyt Pani Doktor, ja nie widzę problemu, nie moija kasa, nie moje zdrowie, nie mój poród. Ja bym nie poszła kolejny raz. Ale decyzja należy do każdego z nas. A ty zachowujesz się jak jej naganiaczka bez odrobiny obiektywizmu. Ta Pani na pewno ma ogromną wiedzę, ale niestety mnie nie przypadła do gustu. Na pytanie koleżanki, która w tym forum postawiła pytanie o dobrego ginekologa dla "stresowej mamy" odpowaiadam NIE!!!!!!
                  • dommaz Re: ginekolog 26.03.07, 22:20
                    Z Twoich wypowiedzi wynika jasno, że Tobie wyłącznie chodzi o Pieniążki jakie
                    musiałaś zapłacić za wizytę i może słusznie ,że zrezygnowałaś z wizyt w
                    prywatnym gabinecie -więcej zaoszczędzisz chodząc na wizyty do przychodni
                    państwowych ,wiesz tam masz przy każdej Twojej wizycie innego specjalistę
                    ginekologa, może akurat któryś wpadnie ci w oczko ,wysłucha twoich obaw ale
                    wyjdziesz za drzwi i on o Tobie zapomni a jak będziesz przechodziła ulicą i
                    powiesz mu dzień dobry to odpowie z wielkim zdziwieniem w oczach (co to za baba
                    do mnie się głupio uśmiecha ) a po za tym choć byś miała do każdego z nich
                    numer telefonu to i tak nikt do Ciebie nie przyjdzie jak będzie Ci sie coś
                    złego działo. Tak więc oszczędna kobieto pomimo ,że nie jestem naganiaczką Pani
                    dr -nadal ją polecam
                    Z poważaniem
                    • palomablanca1 Re: ginekolog 27.03.07, 09:35
                      Nigdy nie oszczędzam na tym co ma dobrą jakość.Nie muszę oszczędzać choć do pieniędzy mam szacunek bo znam ich brak Widzę, że nasze pisanie na forum przybiera formę bezsensownej polemiki. Mamy dwa odmienne zdania i tyle. Nie tłumacz mi proszę jak wygląda różnica w chodzeniu do przychodni państwowej a do prywatnego gabinetu. W wielu przypadkach lekarz nie poznaje pacjenta a w wielu poznaje. Nie oceniajmy ich tak żle. Myślę, że takim stwierdzeniem, że "państwowo" to nikt Ci nie pomoże obrażasz i pozbawiasz nadziei ludzi biednych, którzy nie mają 50-70 zł i więcej na prywatną wizytę a jednocześnie lekarzy również. Czy to znaczy , że Twoja Pani doktor w szpitalu by mnie nie poznała????gdybym nie chodziła prywatnie? Myślę, że tak. Tak było w moim przypadku. Myślę, że z moich rąk dostała dużo pieniędzy. Nie zachowała się jednak na miejscu. Rozumiem Twoje płonne uczucie do Pani dr, ale zrozum, że inni mają swoje zdanie. Jest to lekarz niskich lotów mimo swego doktoratu .Ale oczywiście mogę się mylić. Najlepszym sprawdzianem jest chodzenie na wizyty. Jeśli ciąża jest bezproblemowa to i weterynarz pomoże.
                      • dommaz Re: ginekolog 27.03.07, 12:25

I znowu te pieniążki . A i szukaj na forum "dobry weteryniarz i tani weteryniarz""
                        Kończe bo szkoda czasu na dalszą dyskusję !!!!!!!!!!
                        • palomablanca1 Re: ginekolog 27.03.07, 13:50
                          Nie muszę szukać:))))) Ty wychwalasz najlepszych! A co do pieniędzy - tak samo poruszny ten temat był przez Ciebie. Tyle, że ty lubisz je wywalać widocznie w błoto......................................
                          Żegnam
                          • dommaz Re: ginekolog 27.03.07, 16:28
                            Super !!! Nie ma jak porównać szanowanego Lekarza do błota .Życzę Ci aby ktoś
                            publicznie również Ciebie tak znieważył .
                            • palomablanca1 Re: ginekolog 27.03.07, 23:31
                              O usługę dziecko chodziło, o usługę i jej jakość. Nie używaj argumentu ad personam bo na mnie to nie działa. Nie mam zwyczaju znieważać ludzi i nigdy tego nie czynię. Jedynie do czego mam prawo to do oceny ich pracy. Publiczne znieważenie polega na czymś innym. Co do szacunku...nie widzę tłumu obrońców tej Pani. Dziwne....
    • wawan1 Re: ginekolog 28.03.07, 10:03
      A co sądzicie o dr Skalskim? Ponoć w ostatnich tygodniach został odsunięty od
      pracy na oddziale w szpitalu? CZy ktoś wie coś na jego temat?
      • betti2504 Re: ginekolog 29.03.07, 23:12
        Ja znam dr Skalskiego i uważam że jest najlepszym ginekologiem jakiego znam. To
        on znalazł przyczynę moich dolegliwości a nie ciągle leczył tylko skutki jak to
        robili inni lekarze. Polecam.
      • lola3111 Re: ginekolog 30.03.07, 22:51
        a mozesz napisac gdzie przyjmuje?(moze byc i prywatnie)napisalas ,,mam ten sam problem" wzwiazku z tym mam pytanie czy tez chorujesz na nerwice i depresje i ten lekarz prowadzil ci ciaze lub prowadzi? pozdrawiam
        • betti2504 Re: ginekolog 30.03.07, 23:27
          jestem ogromny nerwus ale nikt nie stwierdził u mnie nerwicy. Mam bardzo duży
          poziom hormonu stresu w organizmie a to jest spowodowane ciągłym stanem
          stresowym i nerwowym. Mierzyłaś kiedyś prolaktynę?
        • betti2504 Re: ginekolog 30.03.07, 23:30
          jeżeli chodzi o wizyty prywatne bo tylko tak chwilowo można się z nim
          skontaktować to nie podam na forum ponieważ nie wiem czy mam do tego prawo.
              • betti2504 Re: ginekolog 31.03.07, 22:53
                Pewnie ze mogę. Prolaktyna wytwarzana jest przez przysadkę mózgowa. W większości
                przypadków u nerwusów hormon ten produkowany jest w nadmiarze. Hormon ten musi
                być w normie czyli ok 25 jednostek a jeżeli jest go za dużo to wówczas ma
                się problemy zarówno z zajściem w ciąże ale przede wszystkim z jej utrzymaniem.
                Musisz zmierzyć poziom tego hormonu jak najszybciej ponieważ leczenie trwa dość
                długo. Badanie to robi się z obciążeniem aby sprawdzić jak bardzo podniesie się
                poziom prolaktyny. Pytaj o co chcesz bo ja już przez to przechodzę. Chętnie pomogę.
          • marytka78 Re: dr A. Hajduk co myślicie? n/t 19.05.07, 23:28
            Dr. Hajduk to super babka z dużym jajem, prowadziła moją ciążę, pierwszą a
            teraz i drugą ciążę mojej siostry. Nigdy się na niej nie zawiodłam. Nie nadaje
            sie dla ciąż bez problemów, ale gdy tylko sie jakis problem pojawi staje na
            głowie, siega po mądre ksiązki, rusza znajomości z innymi lekarzami. Nie
            zapomnę jak odbierając jakieś wyniki badań laborantka wystraszyła mnie, że z
            dzieckiem jest coś nie tak, całą noc przepłakałam, następnego dnia zjawiłam się
            u p.dr.Hajduk, wcisnęłam się bez kolejki (niebywałe osiągnięcie jak na jej
            ciągle okupowany gabinet) poczym p. dr. uspokajała mnie i konsultowała wyniki
            przez dobre pół godziny i w dodatku nie wzięła nic za wizytę.
            Najlepsza recenzją dla pani doktor będzie chyba liczba jej pacjentek :)
            • gaga97 Re: dr A. Hajduk co myślicie? n/t 20.05.07, 14:56
              Ja polecam Pana Doktora Piotra Kaczmarka, który pracuje w ICZMP w Łodzi w
              Klinice Peritatologii i Ginekologii , przyjmuje w przychodni przyszpitalnej oraz
              prywatnie w prywatnej przychodni GAMETA przy ul. Leszczyńskiej (osiedle za ICZMP).
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka