Dodaj do ulubionych

szukam dobrego urologa.Pilne

29.07.07, 16:51
Szukam bardzo dobrego urologa. Chodzi o tsrasza osobe ktora ma prostate i
sika krwia.Chce isc z wynikami moczu jak najszybciej.prosze o
pomoc.Pilnie.Dziekuje.
Obserwuj wątek
      • agata9942 Re: szukam dobrego urologa.Pilne 29.07.07, 19:24
        przyjmuje na os. słonecznym naprzeciwko sklepu z jeansem. Obok jest chyba mały oddział PZU.
        Po przeciwnej stronie ulicy jest prywatny dom, duży. Nie pamietam jak się nazywa, ale jest tam duzo ludzi zawsze. Przed domem są miejsca do parkowania.
    • xav16 Re: szukam dobrego urologa.Pilne 20.03.17, 13:31
      witam serdecznie potrzebuje Pani porady to dobrze Pani trafiła
      Nazywam się Maria Mikołajczak mam 29 lat
      i chciałabym Pani polecić genialnego urologa napisze tak ja akurat mam problemy z pęcherzem
      choruje na zaburzenia neurogenne pęcherza moczowego
      groziło mi cewnikowanie ten Pan wyleczył mnie z bardzo ostrego zakażenia pęcherza wykrył też u mnie bezobjawowe zakażenia pęcherza dodam że dzienki niemu żyje bez bólu
      jednego dnia zwijam się z bólu a następnego idę do pracy lub na basen
      a mam ciężkie bóle często takie jak by mi ktoś metal wsadził do pęcherza o 3 w nocy potem wymiotuje często mi zimno gdyby nie ten lekarz to już bym nie żyła bo mam mamę chorą na schizofrenie która mi wyrzuca leki a on wypisuje w nieskończoność recepty
      podaje imię i nazwisko lekarza oraz numer do poradni
      lekarz medycyny Karol Panecki specjalista chirurg urolog poradnia urologiczna ul .św. Jana 9
      62-200 Gniezno telefon 61 222 81 88
    • xav16 Re: szukam dobrego urologa.Pilne 20.03.17, 14:09
      ja jeszcze napisze że jak on nie pomożę tej starszej osobie to już nikt
      to jest profesjonalista z dużą wiedzą do tego bardzo szanuje ludzi jak on nie pomoże to już nikt polecam się wybrać bo to jest lekarz który nikogo nie zostawi w bólu który nikomu nie odmówi pomocy polecam serdecznie
      Maria Mikołajczak
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka