Dodaj do ulubionych

Jakiego możecie polecić fotografa?

26.01.09, 15:45
Poszukuję dobrego fotografa robiącego zdjęcia ślubne w plenerze. Kogo możecie
mi polecić?
Edytor zaawansowany
  • prawdziwy_zgrywus 27.01.09, 11:45
    Jeden z najlepszych jakich znam. numer tel. 502 76 90 66
  • dantes21 28.01.09, 15:56
    Jesli chodzi o Bełchatów. Możesz zobaczyć na stronie www.pawel-zygmunt.pl
    Ciężko
    tylko może być z wolnymi terminami. Ale spróbować warto. Robił zdjęcia na naszym
    ślubie i naprawdę jesteśmy bardzo zadowoleni. Pozdrawiam :)
  • whania88 26.07.13, 11:13
    NIE DO KOŃCA SIĘ Z TYM STWIERDZENIEM ZGODZĘ. PAN PAWEŁ ROBIŁ MI ZDJECIA - USTAWIANE W DOMU BOMBA NAPRAWDĘ ŚLICZNE ALE ZDJĘCIA W TAŃCU ŻENADA. MÓJ PIERWSZY TANIEC TO TRZY ZDJĘCIA WSZYSTKIE OD PASA W GÓRĘ W TEJ SAMEJ POZYCJI. POZOSTALI GOŚCIE W TAŃCU TO SAMO OD PASA W GÓRĘ PLUS PLECY SĄSIADÓW.
    DLA MNIE ZDJECIA BYŁY BARDZO WAŻNE BARDZIEJ NIŻ FILM I TROCHĘ JESTEM ZAWIEDZIONA ZDJĘCIAMI Z CZĘŚCI TANECZNEJ.
  • anka19922 16.02.15, 21:14
    Najlepszy jest Paweł Zygmunt i Orpel.Nie polecam Marcina Muszyńskiego, bardzo długi czas oczekiwania, a sam fotograf mało profesjonalny i problemowy chłopak.
  • mmuszkin 29.09.16, 23:12
    Przypadkowo wpadłem na Pani opinię. Cóż nie jest ona dla mnie pochlebna ale ma Pani do tego prawo szczególnie gdy jest się anonimowym. Pozwolę sobie napisać jedno zdanie. Otóż nie wydaje mi się abyśmy kiedykolwiek ze sobą współpracowali, gdyż zawsze spotykam się ze swoimi klientami i omawiamy formę współpracy więc klienci są świadomi np. ile będą czekać na zdjęcia - raz się zdarzyło że nie miałem spory poślizg (jak widać dla niektórych jest to b.długo). Mam nadzieję, że moje podejście profesjonalne, czy też jak Pani uważa mało profesjonalne widać po oddawanym materiale i oglądający sam oceni...,a to że chłopak taki, czy siaki...cóż, nie jestem idealny ;-) Pozdrawiam i życzę udanych zdjęć. Marcin
  • birekt 23.09.09, 12:05
    u mnie robił gość z betestudia, jestem bardzo zadowolona
    jegostrona to betestudio.eu
  • femaleagent 14.06.10, 19:08
    Region ŁÓDŹ okolice!!! Polecam p.Sebastiana. Robił zdjęcia ślubne w plenerze
    mojej koleżance i muszę przyznać, że jestem pod wrażeniem- człowiek z pasją.
    Zainteresowanych zapraszam na GG: 3393446
  • knaitsabes 17.06.10, 13:22
    Witam
    Ja mogę polecić siebie :). Sebastian Kaczorowski
    www.sebastiankaczorowski.com
    www.sebastiankaczorowski.blogspot.com
    tel. 500147141
    gg. 8802670
    Pozdrawiam
  • nobill 07.09.10, 21:32
    a może www.incadro.pl
    pozdrawiam
    --
    www.incadro.pl
  • yorkwomen 04.02.11, 11:58
    Polecam fotografa Krzysztofa Gardulskiego jako osobę kompetentną i godną zaufania, "po prostu Krzysiu zna się na robocie" :)
    Strona www.krzysztof-gardulski.pl jest i na YT YouTube
    tel to 728 970 453, mail: krzysztofgardulski@gmail.com
  • katarzynaizabela 26.10.11, 15:51
    A ja polecę Rafała Urbańskiego Tekst linka
  • isiaska 22.05.12, 13:29
    JA polecam Jakuba Majewskiego

JamStudio
  • emilia226 08.06.12, 17:23
    Witam,

szczerze polecam Kamila z Łodzi. Nie ma problemu z dojazdem z dogadaniem się. Dopasował się do nas, zdjęcia przeszły nasze oczekiwania. Wszystko na luzie tak jak chcieliśmy bez żadnych problemów. A zdjęcia są wyróżniające się:) Zresztą zajrzyjcie do niego na stronkę www.fotobinek.pl lub umówcie się na spotkanie a pokaże Wam duużo więcej zdjęć.

POLECAM www.fotobinek.pl
  • husky_ 09.06.12, 09:40
    A ja mogę polecić czytanie ze zrozumieniem.

--
    ZbigniewSwiderski.pl
    Fotografia ślubna, chrzty, reportaże itp.
  • branita 22.06.12, 12:40
    Ja mogę Ci polecić Piotra Gajewskiego z Polskiego Stowarzyszenia Fotografów Ślubnych. Robi naprawdę rewelacyjne zdjęcia i działa bardzo uczciwie, zresztą przynależność do takiego Stowarzyszenia zobowiązuje, bo muszą przestrzegać Kodeks Etyczny.
  • tadeusz571 16.03.13, 14:35
    Pytasz kogo polecam, zatem polecam: HIGH CONTRAST. Mają teraz nową stronę, znajdziesz tam informacje. pozdrawiam
  • alexxx85 29.09.14, 11:29
    hahaha, ja wiem, że post jest stary, ale rozbawiło mnie to: "Poszukuję dobrego fotografa robiącego zdjęcia ślubne w plenerze" :D - wypadałoby odpisać, że teraz każdy fotograf ślubny robi zdjęcia w plenerze:P ale może wtedy dostępna była tylko studyjna fotografia ślubna... No w każdym razie jakby ktoś nadal miał problem ze znalezieniem takiej usługi to uwaga wskazuję fotograf ślubny z Bełchatowa - Krzysztof K. memories czyli po prostu Krzysiu Krawczyk, mój serdeczny kolega i fantastyczny fotograf (także plenerowy;))
  • nowicjusz4 20.12.14, 22:20
    Zdecydowanie Studio KLATKA.
  • emilia226 22.08.16, 12:27
    www.fotobinek.pl

--
    www.fotobinek.pl
  • emilia226 22.08.16, 12:28
    Sprawdź www.fotobinek.pl - spontaniczne zdjęcia ślubne bez sztucznego pozowania!

--
    www.fotobinek.pl

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka