Dodaj do ulubionych

Uwaga na didżeja p.Igora Kupca.

07.09.09, 17:30
Pan Igor Kupiec zawiera pisemne umowy na obsługę imprez, w moim przypadku było
to wesele,i na dwa dni przed imprezą dzwoni i podaje zmyślony powód
niepoprowadzenia imprezy.Na swoje miejsce proponuje zastępstwo kogoś kogo się
nie widziało wcześniej na oczy.Pan Kupiec zbiera zamówienia na wszystkie
imprezy nie patrząc na to czy ma wolny termin a potem odstępuje je innym
wybierając dla siebie najlepiej płatną.W dniu kiedy miał prowadzić wesele u
mnie był na innym weselu.
Edytor zaawansowany
  • czesio_czesio 17.09.09, 17:17
    Potwierdzam ta inforamcje. Dokladnie ten sam przypadek spotkal mnie w miniona sobote! W piatek kolo poludnia dostalem telefon od Kupca ze straszliwa informacja, ze musi jechac w sobote na pogrzeb gdzies daleko a potem bedzie oplakiwal zmarla osobe i niestety nie bedzie prowadzil mojego wesela. Przyslal co prawda kogos na zastepstwo, ale ten pan srednio sie spisal. Proceder jest prosty. Kupiec bierze zaliczke, nastepnie nie prowadzi wesela, przysyla kogos na zastepstwo, ten ktos dostaje pozostala czesc kasy jaka byla na umowie z Kupcem, a Kupiec bez pracy ma kase z zaliczki (naturalnie od kilku par ktore na ten dzien byly rzekomo z nim umowione). Kupiec natomiast jedzie na to wesele gdzie najwiecej dostanie kasy. Proste i naturalnie totalnie nieuczciwe.
  • gusia2525 01.10.09, 18:03
    Witam nawiązując do tematu D.J.Igora Kupiec nie mogę zgodzić się z Waszą
    opinią.Od kilkunastu lat z Nim współpracuję i jeszcze nigdy nie zdarzyło się że
    zakontraktowana impreza się nie odbyła.Jak najbardziej gdy nie mógł przyjechać
    to przysłał zastępstwo. Imprezy prowadzone przez D.J.Igora i jego zastępców były
    zawsze na wysokim poziomie.Odnosząc się do Waszych opinii całkowicie się z nimi
    nie zgadzam.Gorąco polecam usługi jakimi zajmuje się d.j. Igor.
  • super-prezydent 01.10.09, 18:43
    Dokładnie ten sam przypadek spotkał mnie. Tylko z małym wyjaśnieniem
    bawilem się świetnie, moi goście na weselu też się bawili świetnie
    impreza się odbyła i nie mam żadnych pretensji anie żalu do nikogo
    bo było wspaniale. A takie jakieś teksty typu ktoś sie średnio
    spisał to też troche ....(bez komentarza) Byłem na nie jednej
    imprezie które grał p. Igor albo osoby które były polecane przez
    niego i nigdy nie miałem żadnych zastrzeżeń. Nie czytajcie takich
    bzdetów bo to co tu piszą jest takie jak mój temat. Ale z drugiej
    strony do każdej gwiazdy ktoś się doczepia czy to jest Doda czy
    Linda. Myślę że tak poważny facet jak on nie niszczył by sobie
    swojej opini.
  • walde-k1112 02.10.09, 06:18
    Pan Igor Kupiec przy podpisywaniu umowy ze mną powiedział że nie będzie
    prowadzić imprezę i może dać zastępstwo.Chłopak który przyjechał zagrał bardzo
    fajnie wszyscy byli zadowoleni i się super bawili. Więc nie miałem do niego
    żadnych pretensji że u mnie nie zagrał. Polecam pana Igora bo wszystko robi tak
    jak powinno być.
  • ozinka 17.09.10, 21:36
    Dobrze, że na niego nie trafiłam! wrrr....
  • premier1 07.10.09, 13:43
    Jestem z branży też zajmuje sie prowadzeniem imprez.Każdy klijęt powinien
    najpierw przeczytać umowę a nie po fakcie wyrażać swoje opinie i wypisywać
    jakieś bzdurne rzeczy i to jeszcze 2 razy pod innym pseudonimem . Mogę tylko
    pochwalić dj. Igora że nie zostawił cię na lodzie jak robią inni pseudo dj.Jeśli
    coś stało się nieprzewidzianego to i tak w każdej szanującej sie firmie jest
    ktoś na zastępstwo tak jest też w mojej firmie.NIE WIEM CZEMU MA SLUZYC TO
    OCZERNIANIE IMIENIA KOLEGI DLA MNIE JESTES ZWYKłY KłAMCA
  • ela1887 08.10.09, 19:09
    Czytam te bzdury które są absolutnym kłamstwem. Znam Pana Igora Kupiec od wielu
    lat, współpracuje z nim od chwili obecnej.Prowadzi imprezy dla dzieci młodzieży
    i dorosłych. Z opinii rodziców i dzieci Pan Igor prowadzi świetne imprezy.
    Niekiedy bywało taka sytuacja że Pan Igor nie mógł przyjechać na imprezę i
    przyjechał ktoś w zastępstwie, co nie ujmuje mu profesjonalnego podejścia do
    sprawy.Zlecenie które mu zlecam wykonuje sumiennie i z pełnym zaangażowaniem.
    Dwie opinie wyrażone na tym forum są bardzo krzywdzące dla Pana Igora.

Z poważaniem kierownik Gminnego Centrum Kultury
  • ela1887 08.10.09, 19:12
    Czytam te bzdury które są absolutnym kłamstwem. Znam Pana Igora Kupiec od wielu
    lat, współpracuje z nim do chwili obecnej.Prowadzi imprezy dla dzieci młodzieży
    i dorosłych. Z opinii rodziców i dzieci Pan Igor prowadzi świetne imprezy.
    Niekiedy bywało taka sytuacja że Pan Igor nie mógł przyjechać na imprezę i
    przyjechał ktoś w zastępstwie, co nie ujmuje mu profesjonalnego podejścia do
    sprawy.Zlecenie które mu zlecam wykonuje sumiennie i z pełnym zaangażowaniem.
    Dwie opinie wyrażone na tym forum są bardzo krzywdzące dla Pana Igora.

Z poważaniem kierownik Gminnego Centrum Kultury
  • krzychoo_n 26.10.09, 18:57
    Nie podważam kompetencji tego pana jeśli chodzi o prowadzenie imprez, przecież
    sam go postanowiłem zatrudnić na mojej imprezie.Stwierdzam jednak że jest
    człowiekiem nieuczciwym, ponieważ nie przeprowadził u mnie imprezy tylko w ten
    sam dzień u kogoś innego, wymigując się jakąś zmyśloną bajeczką.
  • puszek2905 16.04.15, 15:14
    Pan Igor na 3 weselach u znajomych sprawdził się idealnie, dlatego czytając przed swoim ślubem ten wątek nie mogłem uwierzyć w tak niemiłe słowa o tym panu. Ale... Niestety na swoim weselu się zawiodłam... Nie będę opisywać szczegółów Ale radzę by podpisując umowę z panem igorem po 1dopisać punkt o nie spożywaniu alkoholu a dokładnie o nie upijaniu się! Po 2 radzę nie zawierać z tym panem umów na inne usługi tj fotografa czy kamerzyste. Dodam też że wpisy do cudownej kroniki weselnej która dj chwali się klientom są tworzone w czasie trwania imprezy a nie po jej zakończeniu więc logiczne ze nie są obiektywne...
  • max.only 31.07.10, 10:52
    to wszyscy wiedza i na to mu sami pozwalaja wiec do kogo macie pretensje
    ,mozecie miec tylko do samych siebie facet tylko kaski potrzebuje moze jest na
    glodzie a moze wreszcie zona przejzala na oczy jak to igorek ja zdradzal no to
    tyle .to facet skonczony i aby uzywac czegos takiego jak Dj. to trzeba soba cos
    reprezentowac on jest skonczony i powinien sie nazywac puszczacz plyt i nic
    wiecej nara wszystkim z belchatowa Dj.max3000 pozdrowionka dla wszystkich
    sympatykow prawdziwych prezenterow dyskoteki bo w belchatowie jest ich bardzo
    malo to tyle narka
  • flesz44 26.01.19, 19:09
    Korzystałem z usług Pana Kupca. Godny polecenia. Prowadził dla mnie wesele z poprawinami. "Krzychoo, Czesio"przedstawcie sie z imienia i nazwiska aby uwiarygodnic wpisy. Nie szczekajcie zza winkla jak wsiowe kundle.
    Zadowolony klient :Włodzimierz Kudaj
  • bakk 22.02.19, 12:55
    Ciekawe ile z tych postów wychwalających / oczerniających jest wykonane przez tą samą osobę z innych kont.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka