Szukam dorego urologa w kuj.-pom. Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • Witam.
    Jestem mamą niespełna 3miesiecznego bobasa. W 12 tygodniu ciazy zdiagnozowano obustronneposzerzenie ukm do 10 mm. utrzymywało sie do dnia porodu. po rozwiazaniu mały mial zrobione usg i wymiary sie ciut zmniejszyly do 7 i 9 mm. Kojene usg bylo w 4 tyg. i pojawila sie nadzieja, ze wszystko idzie ku dobremu: 5,5 mm i 7 mm. Na kolejne badanie poszlismy do prywatnego gabinetu, gdzie lekarz stwierdzil porzeszenie ukm do 10 mm i pogrubienie sciany pecherze moczwego do 4,5 mm. Zwrocil takze uwage, ze maly sika na raty, ale calkowicie oproznia pecherz. Zrobilismy bananie moczu, wyszlo ok, bez bakterii. Zapisalam szybko synka do urologa-w necie mial super opinie. Ale...wyszlam rozczarowana z wizyty. NIe dowiedzialam sie nic konkretnego, tylko doktor pokazal nam jakies kserówki tlumaczac, co moze byc synowi i "zebysmy nie byli traktowani jak idioci". Lekarz stwierdzil, ze maly z tego wyrosnie, mowil jakies bzdury, ze kiedys leczono ziolami ale on nie wie jakimi. zapisal nam cardure 1mg (1/2 tabl na czczo) na miesiac (docelowo na rok lub dwa), ale powiedzial, ze on nie jest zwolennikiem zapisywania takich lekow. no kurcze, co ja mam sobie teraz myslec? sokro nie jest zwolennikiem, to czemu nie zlecil jakis badan, zeby zbaczyc co jes?. z tego co wyczytalam na forum cardure czy doxar dostaja dzieci, ktore nie oprozniaja calkowice pecherza. Dletego prosze o namiary o dobrych specjalistow, bo chcialabym sie skonsultowac z kims innym. zalezy mi na czasie

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.