Dodaj do ulubionych

Początek drogi - proszę o rady

24.01.14, 19:58
u naszej sześcioletniej córeczki podejrzewa się refluks przewodu moczowego. Dzisiaj zrobiliśmy usg, na którym widać jest jak określił doktor delikatnie poszerzone ujście moczowodu i zauważył cofnięcie się moczu. Rok temu usg nic nie wykryło...Jutro jedziemy do urologa dziecięcego (dr Gruchalski) na konsultacje. Mamy od pediatry skierowanie do poradni nefrologicznej (powinna być nefrologiczna czy urologiczna???). I tu moje pytanie gdzie się najlepiej zgłosić ze skierowaniem w Warszawie (jesteśmy z okolic)? Jestem załamana terminami w CZD mam wysłać wyniki badań, dopiero zdecyduje specjalna komisja czy nas przyjmie. Na Kopernika mimo, iż mamy skierowanie na CITO każą nam przyjechać i czekać pod gabinetem z pytaniem czy nas pani doktor przyjmie w bliższym terminie niż są wyznaczone. Pediatra wysłał nas też na Niekłańską smile a tam usłyszałam, że takiej poradni w ogóle już nie mają. Praktycznie przez wszystkie lata odkąd mamy dzieci korzystaliśmy z państwowych poradni sporadycznie a teraz powróciłam do świata NFZ i jestem w szoku smile Liczę na podpowiedzi osób, które leczą swoje dzieci w Warszawie. Pozdrawiam!
--
pracowniamalegoczlowieka.blogspot.com/
Obserwuj wątek
    • annabee Re: Początek drogi - proszę o rady 21.02.14, 14:02
      Post sprzed miesiąca, ale może moja odpowiedź się przyda. Polecam NUKLEOMED na Żegańskiej w Warszawie www.nukleomed.pl/ Na miejscu zapewniona jest opieka nefrologiczna i urologiczna oraz wykonywanych jest część badań urologicznych. Nasza córka będąc pod opieką lekarzy z NUKLEOMEDU zeszła z refluksu IV/V stopnia na "stan po obustronnym refluksie". Leczona farmakologicznie i zabiegowo. Jestem spoza Warszawy. Długo szukałam odpowiedniego lekarza i miejsca leczenia córki. To był strzał w 10. Polecam w 100%. Pakiet na NFZ. Na annabee@gazeta.pl służę radą.
      • aniau1 Re: Początek drogi - proszę o rady 09.03.14, 11:13
        Dziękuję za odpowiedź. Właśnie czekamy na miejsce w szpitalu. Ponoć nie wszystkie badania, których potrzebujemy można zrobić prywatnie. Aż żal pisać jak dostaje się szybciej w Polsce do szpitala z dzieckiem uncertain.
        --
        pracowniamalegoczlowieka.blogspot.com/

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka