Dodaj do ulubionych

co ma na celu forum organizacyjne????

21.10.05, 18:20
Nie bardzo rozumiem dlaczego są dwa fora w jednym. Przeczytalam że na forum
organizacyjnym mogą być tylko osoby sprawdzone. Po co tworzyć takie forum,
albo forum jest dla wszystkich albo dla nikogo. Ale jak widać jest forum
zamknięte. Elitarne. Ja to tak odbieram. To tak jak wstęp do klubu tylko za
posiadaniem karty. Wszyscy są równi ale niektórzy równiejsi??????
Obserwuj wątek
    • ziuta74 Re: co ma na celu forum organizacyjne???? 21.10.05, 19:37
      kasiu,

prawie wszystko jest prawda wink
      glowne tematy poruszane na forum to:
      1) wnioski za przyjeciem na forum osob, ktore nigdy sie tu nie udzielaly i
      nigdzie indziej np: kwiatek edziecko, albo malwina_kosmitkawink
      2) kto opracuje nowa ulotke, ktora chcemy umiescic na stronie
      3) ostatnio sprawa grazki. rozmowa z jej lekarzem, proba zrozumienia sytuacji
      tak aby na forum glownym nie siac niepotrzebnego fermentu....hehehe i tak juz
      sie wystraczajaco narobilo.

kasiu, wystarczy miec na koncie rozsadne posty i aplikowac. to wszystko
      pozdrawiam
      z.
    • mrozbasia Re: co ma na celu forum organizacyjne???? 21.10.05, 21:43
      Powiem Wam szczerze , że coraz bardziej czuję się tu obco. Rozsądne posty?!To
      niby każdy post jest oceniany ? Ok, mam za dużo spraw na głowie...aby się tym
      jeszcze przejmować. Myślę, że po ostatniej sytuacji trochę ochłodziłyście mój
      entuzjazm.
    • odp Re: co ma na celu forum organizacyjne? moje zdanie 21.10.05, 23:05
      moj punkt widzenia:
      wg. mnie troche nieszczesliwie sformulowane stwierdzenie z tymi osobami
      sprawdzinymi czy rozsadnymi postami. sa to po prostu osoby (moje zdanie
      prywatne), ktore pomagaja (za zgoda obu stron) zalozycielce tego forum w
      administrowniu nim. i tak sobie mysle, ze chyba moze Ona dobierac sobie do tego
      te osoby ktore uwaza.
      ale jesli jest to temat, ktory jest tak wazny dla Ciebie, moze po prostu ponow
      swoje pytanie w poniedzialek (lub napisz maila), kiedy madziulec bedzie przy
      kompie i jako Zalozyciel Tego Forum moze ci odpowiedziec bezposrednio. mysle ze
      wazniejsze sa sprawy codzienne i zumiaczki smile

--
      i zdrowia, zdrowia...
      gg:9203729
        • mami7 Re: co ma na celu forum organizacyjne? moje zdani 22.10.05, 12:17
          Forum jest organizacyjne w dosłownym tego słowa znaczeniu.
          Wszystko wyjasniła już Ziuta i pieknie domyslił się nawet nasz nowy bywalec
          czyli odp wink
          dziewczyny, przeciez nie jestesmy tu po to, żeby toczyć pianę, pisać o tym, z
          czym borykamy się na codzień w przypadku refluksu i zumu u naszych dzieci.

Dziwi mnie, że odbiera Wam entuzjazm istenienie forum organizacyjnego.
          Niby dlaczego?
            • mami7 Re: co ma na celu forum organizacyjne? moje zdani 22.10.05, 14:34
              katarzyna.br napisała:

> Nadal nie roumiem dlaczego rozmawiacie za plecami forumowiczek nie zreszonych w
              >
              > klubie "forum organizacyjne" na tematy ich dotyczące. Myślalam że wszyscy
              > wspóltworzą to forum. To chyba proste i logiczne rozumowanie.

A kto powiedział i kiedy, że rozmawiamy tam za "czyimiś plecami" i na temat
              "forumowiczek nie zrzeszonych w klubie"?

Jakaś teoria spisku????
              • mrozbasia Re: co ma na celu forum organizacyjne? moje zdani 22.10.05, 17:22
                Mami pierwsza uwaga Kasia nie napisała, że rozmawiacie na tym forum na temat
                forumowicek, druga to to , że odp. należy do tego forum. Poza tym nie mam
                zamiaru tłumaczyć się z tego jak się czuje. Próbowałam to zasygnalizować, ale
                Ty oczywiście wiesz wszystko lepiej. Nawet wiesz jak ja powinnam się czuć. Więc
                niech tak będzie. Zrobiło się głośno o tym forum ponieważ część rozmowy
                dotyczącej Grażki zostało tam przeniesione - zaznaczam część. Myślę, że jakby
                wszystkie dziewczyny miały możliwość śledzenia rozmowy np. z lekarzem
                skończyłyby się spekulacje - niepotrzebne. Nikt nie mówi o tym, że takie forum
                nie powinno istnieć jednakże chyba właśnie nie do tego aby
                wybierać "odpowiednie" wiadomości do przekazu pozostałym.
                • mami7 Re: co ma na celu forum organizacyjne? moje zdani 22.10.05, 18:59
                  mrozbasia napisała:

> Mami pierwsza uwaga Kasia nie napisała, że rozmawiacie na tym forum na temat
                  > forumowicek, druga to to , że odp. należy do tego forum.

Wytłumaczyłam juz pierwsza część.
                  I co z tego, że odp należy? Zgłosił się i został przyjety, Ty nie i taka jest
                  różnica.

Poza tym nie mam
                  > zamiaru tłumaczyć się z tego jak się czuje. Próbowałam to zasygnalizować, ale
                  > Ty oczywiście wiesz wszystko lepiej. Nawet wiesz jak ja powinnam się czuć.

Chyba przasadziłaś. Ale jak widac wiesz lepiej co myślę.
                  Nie musisz czytać tego co piszę, jesli masz takie odczucia.

Więc
                  >
                  > niech tak będzie. Zrobiło się głośno o tym forum ponieważ część rozmowy
                  > dotyczącej Grażki zostało tam przeniesione - zaznaczam część. Myślę, że jakby
                  > wszystkie dziewczyny miały możliwość śledzenia rozmowy np. z lekarzem
                  > skończyłyby się spekulacje - niepotrzebne. Nikt nie mówi o tym, że takie forum
                  > nie powinno istnieć jednakże chyba właśnie nie do tego aby
                  > wybierać "odpowiednie" wiadomości do przekazu pozostałym.

Czy byłoby lżej i poprawniej politycznie, gdyby te wszystkie rozmowy na forum
                  organizacyjnym były prowadzone na gg, albo na priv?
                  Nie rozumiem.
              • katarzyna.br Re: co ma na celu forum organizacyjne? moje zdani 22.10.05, 18:09
                Przez uzycie sformulowania "tematy ich dotyczące" nie mialam na myśli tematów
                dotyczącyh konkretnych osób tylko tematy dotyczące tego forum ogólnie.Nie
                zarzucam nikomu spiskowania - to Twoje stwierdzenie, ale jeżeli Ty jako osoba
                uczestnicząca w forum organizacyjnym używasz slowa "spisek", no to chyba dobrze
                wiesz czy jest to prawda czy nie. Ja nie wiem. Ale osobiście myślę że nic
                takiego się nie dzieje.Jeżeli moje wątpliwości nazywa się zarzucaniem komuś
                spiskowania, to chtyba oznacza że zadawanie prostych pytań na tym forum można
                nazwać "zamachem stanu", a osoby to robiące zostaną uznane za "persona non
                grata" z zakazem zbliżania się do tego forum.
                • katarzyna.br Re: co ma na celu forum organizacyjne? moje zdani 22.10.05, 18:17
                  Chcialam jeszcze dodać, że najważniejsze jest zdrowie naszych dzieci i temu
                  forum ma slużyć. Ale sprawa Grażki pokazala że dzieją się tu rzeczy o jakich
                  nie mialam pojęcia że mogą się dziać, zniknęly różne posty dotyczące tej
                  sprawy, okazuje się że ktoś o czymś decyduje, a kto inny nie. Ktoś decyduje
                  które posty są poprawne politycznie o które nie. Trochę mnie to zastanowilo,
                  stąd moje pytania. Chcialam wiedzieć na jakich zasadch to się odbywa - to
                  wszystko.
    • madziulaw burza w szklance wody, troszeczkę 22.10.05, 18:26
      bo po prostu był taki moment, kiedy Magda zaproponowała powstanie forum org.
      wszystkim tym, którzy chą 1. pomóc w tworzeniu forum - refluksowego- na zasadzie
      wsparcia organizacyjnego (jako admin), merytorycznego (opracowywanie nowych
      informacji), 2. bliżej się poznać.

Ja ze względu na brak czasu - nie zgłosiłam swojej osoby, ale powtarzam ---
      jakiś czas temu mógł sie tam dostać każdy i myślę, ze teraz też, wystarczy
      zgłosić swoją osobę.....
        • mami7 Re: do madziulaw 22.10.05, 18:55
          "teoria spisku"...wiedziałam, nie wolno żartować w niektórych miejscach.
          Już nawet Ziuta, po jakimś czasie stała sie bardzo serio wink)))
          Dziewczyny, czy w żaden sposób nie można rozładować atmosfery w tym gronie?????
          Dyskusje dyskusjami, ale po co i o co?
          Jesli Wam zależy, dlaczego nie zgłosicie się do forum organizacyjnego?

POzdrawiam

• mrozbasia Re: burza w szklance wody, troszeczkę 22.10.05, 19:29
        Jeszcze jedno muszę napisać i ze swojej strony zakończyć ddyskusję . Tak jak
        napisała madziulaw o forum org. właśnie tak myślałam , że do tego służy , moje
        wątpliwości pojawiły się ostatnio i tak szczerze mówiąc po odpowiedziach na
        pytanie dotyczące tego forum.
        Poza ty nie rozumiem dlaczego rozmowa dotycząca Grażyny miałaby się toczyć na
        privie czy gg?!
        A niezgłosiłam się ponieważ nie piszę rozsądnych postów. (oczywiście w tym
        momencie zrobiłam to złośliwie, ale właśnie to mnie zabolało).
        A tak nawiasem to ja np. bardzo martwię się o Grażynę i Amelkę , a tak na
        prawde nie wiem co odpowiedział lekarz, jak się czują . Może one po prostu nie
        mają na ten antybiotyk. Pewnie ktoś mi odpisze , że jak chcę to mogę przesłać
        pieniadze, ale to nie o to chodzi.
        • mami7 Re: burza w szklance wody, troszeczkę 22.10.05, 19:48
          Basiu, Grazyna o wieściach z "frontu" informuje na forum głownym. Sama jestem
          zaniepokojona, że się w ogóle nie odzywa od wczoraj.

Na forum organizacyjne, były przeniesione nie związane, w żaden sposób z forum,
          przynajmniej tak się wydawało Madziulec i niektórym z nas, wymiany zdań.
          A dlaczego, nie miałabym z Grażką, o jej "sprawie" rozmawiać na priv?
          Przeciez Ty tez możesz wink
        • mami7 Re: burza w szklance wody, troszeczkę 22.10.05, 19:57
          "A niezgłosiłam się ponieważ nie piszę rozsądnych postów. (oczywiście w tym
          momencie zrobiłam to złośliwie, ale właśnie to mnie zabolało)."

Bardziej chyba chodzi o to, żebyś współtworzyła forum główne, czyli była jego w
          miarę regularnym bywalcem. Jesli masz ponadto ochotę pomóc w budowie strony
          refluksowej, czy innych akcjach to tymbardziej.
          Zdziwiłabys się ile osób chciałoby należeć do forum organizacyjnego, a nie
          napisały nic na forum głowne. Ba...nawet na edziecku wink)))

Acha i wypowiadam sie tutaj, jako osoba poproszona przez Madziulec o
          współadminowanie. Forum o refluksie, strona i forum organizacyjne to są pomysły
          Magdy.
      • mami7 Re: co ma na celu forum organizacyjne? zaproszeni 22.10.05, 19:43
        odp napisał:

> jak do tej pory bylo to forum zajmujace sie tym do czego zastalo stworzone.
        > obecnie trwa na nim dyskusja ktora z tematem forum nie ma wiele wspolnego.
        > mam taka propozycje:
        > by pozostawic to forum w stanie "dziewiczym" zapraszam na nowe specjalnie do te
        > j
        > dyskusji utworzone, "forum do dyskusji o forum organizacyjnym"
        >
        BRAWO!!!! I na tym właśnie Drogie Panie polega wyższość mężczyzn nad nami wink
      • ziuta74 Re: co ma na celu forum organizacyjne? zaproszeni 22.10.05, 20:01
        hehehehsmile)))
        swietny pomysl. jeden facet a taki madrywink
        oj baby baby. powinnysmy sie wstydzic. zachowujemy sie jak przekupy.

basiu, jesli urazilo cie sformulowanie "rozsadne posty" to cie bardzo
        przepraszam. jako uczestniczka forum w zasadzie od jego poczatku naczytalam sie
        tu tylu idiotycznych postow, ze nie moglam sie oprzec. jako idiotyczny post
        rozumiem te ktore brzmia mniej wiecej "bardzo swedza mnie genitalia - czy
        mozecie cos na to poradzic". dziewczyny, trolle sa wszedzie. nawet na tak
        nudnym forum jak towink

zaluje ze madziulec dolaczy do dyskusji dopiero w poniedzialek. rozumiem, ze
        ani mami ani ja nie jestesmy dla was autorytetem i nie wierzycie nam na slowo.
        na forum orgaznizacyjnym zajmujemy sie praca, administarcja, tym zeby strona
        funkcjonowala i tym, zeby wlasnie trolle o podraznionych genitaliach nie
        mieszaly w powaznych sprawach.
        rozumiem tez ze najbardziej zdenerwowalo was przeniesienie dyskusji na temat
        grazki - no coz to nie ja rozpetalam te burze...
        jesli sprawdzacie statystyki to forum org. jest martwe od piatku, wiec nie
        przesadzajmy z ta dyskusja.
        dziewczyny, nie bijmy piany. wszytskie jestesmy bardzo zajete, a tu nagle
        dochodza do glosu bardzo zle emocje, na ktore nie ma tu miejsca.
        prosze wszytskich o zawieszenie broni do poniedzialku. pozwolmy wypowiedziec
        sie madziulcowie - matce i ojcu obu for/forumow/forum wink
        z.
    • madziulec Wyjasnienia 24.10.05, 13:28
      Czuje sie wezwana do tablicy. Przyznam, ze bardzo tego nie lubie ;-(

Forum organizacyjne jak sama nazwa wskazuje sluzylo do organizacji - specjalnie
      zostala zalozona nawet strona, gdzie byly wrzucane pliki do oceny, ktore potem
      trafialy na strone forumowa. Niestety mam ten problem, ze nie jestem w stanie
      byc jedyna osoba, ktora zajmie sie prowadzeniem forum, strony, opracowywaniem
      plikow...
      Forum ma to do siebie, ze wymaga osob, nie tylko nowych, ktore przyjda, ale
      takze takich, ktore beda dysponowac swoim doswiadczeniem i podziela sie wiedza.
      Forum to takze strona, ale strona zyjaca.
      Niestety wlasnie z powodu braku chwilowego dostepu do komputera - strona jest
      martwa. A martwa strona nie ma sensu istnienia.
      Wielokrotnie prosilam o pomoc. NIe bylo osob chetnych. Wiadomo, kazdy zalatany,
      zabiegany.
      A czasem trzeba wejsc na forum i palcem admina na przyklad kasnac niektore
      nieprzyjazne watki. Taka jest smutna prawda...

Czlonkowie organizacji nie obmawiaja nikogo za plecami. Nie ma to forum na celu
      i nigdy miec nie bedzie.
      Obecnie podejmujemy kroki majace na celu wyjasnienie spraw, ktore drecza nas,
      jako uczestnikow forum, by przedstawic Wam jak najpelniejsze i jak najblizsze
      prawdy oswiadczenie.

I to by chyba bylo na tyle.
      I Kasiu.. Nie tworz teorii spiskowej. Bo jej tak jak dziewczyny napisaly nie
      ma, naprawde.

A co do przyjmowania chetnych - nie ja o tym decyduje - pozostali czlonkowie
      forum organizacyjnego musza sie wypowiedziec, czy dana osoba powinna czy nie
      zostac przyjeta.
      --
      Forum Reflux moczowy, ZUM, wady dróg moczowych

Hobby inaczej smile
      • katarzyna.br Re: Wyjasnienia 24.10.05, 15:09
        W ani jednym swoim poście nie użyłam słowa "spisek". Więc proszę nie pisać że
        tworzę teorię spiskową, bo jest to dla mnie obraźliwe. A za wyjaśnienia
        dziękuje i pozdrawiam.

Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka