Dodaj do ulubionych

waga ciezka

26.12.05, 20:17
Ile przytyliscie przez Swieta? Ja nie wiem i nie chce wiedziec. Ale czuje sie
ciezko. Tak skromnie 2,5-3kg? Bedzie tydzien postu a potem - po Nowym Roku na
wage, nie warto sie wczesniej frustrowac.
Obserwuj wątek
          • framberg Re: waga ciezka 20.01.06, 23:13
            W związku z noworocznymi zobowiązaniami ;)))
            Poztanowiłem nieco zrzucić wagi. Minął szósty dzień diety, straciłem 4 kg na
            pewno, może 5 (mam kiepską wagę). Przede mną jeszcze siedem dni. Zamierzam
            stracić ok 8 - 9 kg (10% masy ciała). Później zobaczę co dalej.
            • del.wa.57 Re: waga ciezka 21.01.06, 17:01
              Ale jestes zdyscyplinowany Framberg!!! Gratuluję:))
              Własciwie to nie przytyłam,ale i tak chciałabym zrzucić 3/4kg,i zrobie
              to,nadwagi nie mam,moja waga z przed roku 65kg,teraz waże o te 4/wiecej.
              To w zeszyłym roku na swieta przybyło mi tych pare /moim zdaniem zbednych kg,/i
              tak ''kurka''zostało:))
              Oby do wiosny:))
    • gabidd Re: waga ciezka 24.01.06, 19:30
      Witam wszystkich na forum jestem tu nowa. Przeglądam analizuję i czytam, Chyba
      Wasze forum to coś dla mnie. Przeczytałam o tej diecie. Czy można by było
      prosic o nią bo właśnie ja raczej nie mięsożerna bardzo lubię warzywa a waga
      nie jest dobra na moje chore stawy w nogach. Czy można prosic Pana "framberg "o
      przesłanie takiej diety. Bardzo proszę. Pozdrawiam
      • ania1022 Re: waga ciezka 25.01.06, 19:50
        Wszyscy postanowili sie odchudzac a ja czekam z odchudzaniem do wiosny.
        Teraz potrzbuje troche tluszczyku zeby mnie grzal:))
        Wrocilam natowiast do szybkich spacerow i mam nadzieje, ze w koncu da sie
        jezdzic na lyzwach bo jak narazie to albo deszcz albo sniezyca i slizgawka nie
        do uzytku.
        • dama-kanaliowa Re: waga ciezka 25.01.06, 21:33
          My to nic - ja czekam na piszaca tutaj basie - ta bedzie chyba miala problemik
          wagowy po powrocie z Polski i po tych kulinarnych orgiach i siedzeniu na kanapce
          (przy tych mrozach to spacery pod duzym znakiem zapytania). Trzeba jakies
          dietki dla basi trzymac w zanadrzu.:-))))
          • ania1022 Re: waga ciezka 25.01.06, 22:11
            Przy tej temperaturze, wszystko co zje przerobi na energie zeby sie ogrzac.
            A jesli nawet przytyje, mamy juz tyle roznych diet, cos sie zaradzi, coby tylko
            nie zamarzla.
            Swoja droga, gorzej chyba nie mogla trafic.
                • zyrafa46 Dziwna wiadomość? 26.01.06, 13:01
                  Czytam Wasze posty, cieszę się, że diety działają. Mam dwie uwagi: w taką
                  mroźną zimę może lepiej odpuścić... .Kiedyś spróbowałam b.podobnej (ale nie
                  takiej samej!!!) diety. Zeszczuplałam ale nawaliło mi coś z chormonami
                  (hormonami - jestem dyslektykiem ze złamaną nogą. Nie pójdę do słownika. A co!).
                  No w każdym razie myślę, że w taką zimę tłuszczyk dobry jest. Chyba, że ktoś ma
                  w domu cieplutko i nie chodzi po dworze.
                  Żyrafa

Niby tu weszłam, ale głupio mi się tak wymądrzać.
    • ewa553 Re: waga ciezka 29.01.06, 14:35
      haha Damo, dopiero teraz przeczytalam Twoj wpis o mojej nadwadze:))))) No,
      dawaj jakas diete lakka, latwa i przyjemna. Bo przytylam tylko 1,5 kg, ale
      jechalam juz z nadwaga!!! Nota bene chodzenie po sniegu jest bardzo meczace,
      miewalam muskelkater w lydkach. I to pewnie bylo powodem, ze tak niewiele
      przytylam. W restauracji bylam tylko trzy razy, siostra rozpieszczala mnie
      rowniez kulinarnie. Ale te ciasteczka, mniam, mniam, no nie, oprzec sie nie
      moglam. A pilyscie goraco czekolade u Wedla na placu...zawsze zapominam jak sie
      ten plac nazywa. To tam gdzie jest i bank duzy i hotel. Polecam ten lokal u
      Wedla: przemila staroswiecka, elegancka atmosfrea, kelnerki przeurocze i
      przemile. No i te wedlowskie pychoty!!!!!
      --
      miłe złego początki, lecz koniec żałosny.......
      • ewa553 Re: waga ciezka 29.01.06, 14:59
        Tak, tak, to ten! Wejscie jest na rogu, stad te dwa adresy. Bylas tam? Pilas?
        Pycha, co?
        --
        miłe złego początki, lecz koniec żałosny.......
        • kryzar Re: waga ciezka i diety 29.01.06, 20:10
          poczytałam trochę tę wagę ciężką i dowiedziałąm się o jakiejś diecie ze
          szpinakiem i brokułami. Też chętnie bym skorzystała, bo bardzo lubie i jedno i
          drugie warzywo. Mogę jeść nawet 3 x dziennie. A więc prośba do Framberga
          skrobnij dietkę na małpią pocztę i z góry dziękuję
          Pozdrawiam wagę ciężką i lekką
    • gabidd Re: waga ciezka 10.02.06, 18:00
      eeeeeee tam i tak framberg nie dorówna mojemu mężowi bo on przed chwilą się
      ważył i ma 63 przy 170 wzrostu juz nie mówiąc o moim synu 182 i 54 kg, tylko ja
      taka jakaś do 33 roku życia 172 i 48 a teraz 94 oj jak ja to zrzucę do wiosny
      choś z 10 jak ja nie mogę jeść wszystkiego bo mam taka specjalną dietę od
      ktorej chyba właśnie utyłam ździebełko:))))
        • 52ania Re: waga ciezka 10.02.06, 21:34
          Podziwiam tych dbajacych o szczupłą sylwetkę. Ja odchudzałam się tylko raz w
          życiu Stosowałam tą dietę jajkowo-szynkowo-stekowo-sałatowo-szpinakowo-
          selerowo-rybno-pomidorową........Schudłam i nawet porządnie wyglądałam, ale
          było to ok 20 lat temu.Teraz mam nadwagę i nadcisnienie.Muszę schudnąc ale jak
          to zrobic skoro brak silnej woli?Moze gdybym musiała się spowiadac ze swoich
          grzeszków(ciasto drożdżowe,szarlotka,serniczek itd)byłoby mobilizujące.Często
          czytam Wasze posty. Dobrze mi z Wami.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka