Wirtualne biuro dla firmy, czy warto? Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • Co sądzicie o możliwości wykupowania wirtualnego biura tj. otrzymujemy adres firmy w prestiżowej lokalizacji np. centrum Warszawy?
    --
    www.BusinessTimes.pl
    • Ogólnie rzecz biorąc warto, ponieważ jest to praktyczny sposób na poradzenie sobie z administracją firmy przy ponoszeniu minimalnych kosztów. Akurat nie w Warszawie, a w Krakowie działa wirtualne biuro Avista (www.avista24.pl), które oferuje adres do rejestracji firmy w Krakowie, a także wiele usług, charakterystycznych dla profilu działalności wirtualnego biura, tj. obsługa klienta, księgowości, korespondencji, klienta międzynarodowego, tłumaczenia, etc.

W celu zapoznania się z ofertą i warunkami biura Avista warto skontaktować się chociażby mailowo: biuro@euroavista.pl.
    • Wirtualne biuro to możliwość rejestracji firmy pod prestiżowym adresem, profesjonalna obsługa sekretarska, możliwość wynajęcia biura na godziny, czyli redukcja kosztów związanych z prowadzeniem firmy. Wniosek: zdecydowanie warto i polecam początkującym przedsiębiorcom jak i rekinom biznesu :)
      Nasze biuro znajduje się w samym centrum Katowic, Wrocławia oraz Gdańska.
      Jesteśmy po to aby pomagać małym i średnim przedsiębiorcom! :)

Sprawdź Nas! www.biurohello.pl

lub napisz maila :biurokatowice@biurohello.pl
    • Witam, polecam firmę Eurospolečnosti! Jestem bardzo zadowolony.
      wirtualna siedziba w Czechach
      siedziba w Pradze
      założenie firmy w czechach
      firmy na sprzedaż
    • dla firmy polecam materiały w NEOPAK. Sama się zaopatruje w tej firmie tasmy-samoprzylepne.com.pl/
    • Szczerze ? zaczęłam korzystać od jakiegoś czasu z www.krakowski-adres.pl/ i nie mam zastrzeżeń. Jakby ktoś potrzebował dobrego biura rachunkowego, to z czystym sumieniem polecam powyższe
      • Witam.
        Ja rozliczam się w wirtualnym biurze rachunkowym - INFAKT. Biuro istnieje i świadczy również usługi kompleksowej opieki (jeśli ktoś chce). Ja wolę wpisywać faktury sam bo za cały rok płacę ok. 400zł. Mam oczywiście, jeśli potrzebuję, kontakt z doradcami - bo w końcu za biuro płacę. Dla początkujących to świetna opcja. Mi też było łatwiej dać 400zł/rok niż 150zł/m-c w normalnym biurze rachunkowym.

studiokosmetyki.org/gabinet-masa%C5%BCu-Kielce/
        studiokosmetyki.org/studio-kosmetyki-Kielce/
    • wirtualne biuro to świetny pomysł nie tylko dla nowych przedsiębiorców, ale także dla osób, które prowadzą firmę w internecie, plusem takiego rozwiązania jest przede wszystkim cena np. w krakowski-adres.pl/ przez pierwszy miesiąc płacimy 1 zł, w kolejnych miesiącach cena ta wynosi 99 zł netto, porównując to z ceną najmu lokalu w centrum miasta to naprawdę grosze, a taki prestiżowy adres znacznie zwiększa naszą wiarygodność
    • Wszystko zależy od rodzaju działalności, ale generalnie się opłaca. Zobaczcie tę ofertę - przecież to żadne pieniądze: b2bdeal.pl/oferta/1298/10-zl-zamiast-147-zl-za-pierwsze-3-miesiace-wynajmu-wirtualnego-biura-twoj-biznes-w-centrum-stolicy.html
    • Wirtualne biuro to doskonałe rozwiązanie dla osób chcących znacząco obniżyć koszty stałe w firmie. Zamiast wynajmować drogi lokal w prestiżowej lokalizacji i opłacać związane z nim koszty oraz wynagrodzenia pracowników sekretariatu można skorzystać z wirtualnego biura, które ma siedzibę realnie, udostępnia adres do założenia firmy a także zajmuje się przychodzącą korespondencją. W centrum Wrocławia działa Rabbit Office - ul. Świdnicka 39, rabbitoffice.pl
    • Sama korzystam z usług takowego wirtualnebiurawarszawa.pl i jestem bardzo zadowolona. Adres w stolicy ma swoje plusy i minusy, jak wszystko inne. Dla nowych firm jest to najlepsze rozwiązanie. :)
    • Sama zdecydowałem na skorzystanie z oferty wirtualnebiurawarszawa.pl i nie żałuję swojej decyzji. Nie jestem z Warszawy i wiem, ile dla potencjalnych klientów i partnerów znaczy współpraca z kimś, kto siedzibę ma w stolicy.
    • Warto!
      Ale najpierw musisz upewnic się z jakiej oferty i usług jakiej firmy korzystasz. Osobiści poleczam www.adres-warszawski.pl/, bo:
      1. Jest tanie
      2. i jest profesjonalnie!
      1 zł za pierwszy miesiąc, póxniej mozesz dobrać sobie pakiet Tobie odpowiadajacy.
    • Najtańszy najem, kiedy firma mieści się tylko w laptopie :)
    • Świetny pomysł, zwłaszcza jak młoda firma chce sobie dodać prestiżu a funduszy póki co brak..
      --
      Pracownia-coworking
      • Na terenie Wrocławia działa firma Ideaprestige, która oferuje usługę wirtualnego adresu i biura, idealna opcja dla przedsiębiorców chcących ograniczyć koszty. W Polsce niestety nadal prawo jest bardzo skomplikowane i ogarnięcie wszystkich procedur we własnym zakresie wymaga bardzo dużo czasu. Lepiej tą energię poświęcić na rozkręcanie swojego biznesu niż na użeranie się z papierkami.

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Okazje.info.pl

Bestsellery

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.