Dodaj do ulubionych

Pierwszy śnieg

27.10.12, 01:35
Spadł w nocy widzę go na samochodach i trawnikach--- biało.....
Edytor zaawansowany
  • sibeliuss 27.10.12, 13:18
    Wstałem, patrzę za okno a tu biało :)
    --
    W życiu wszystko jest pożyczone
  • voxave 27.10.12, 15:50
    Najgorsze,że cały czas pada--jest już ze 20 cm.:)
    Ale jaja.
    Nagle zima, a taka złota jesień dopiero co nastała.
  • matri_caria 27.10.12, 22:15
    A ja z pełnym poświęceniem przedzierałam się przez chlapę i zaspy, żeby spotkać się z koleżanką, która wpada do nas dwa razy do roku:) Takie podstawówkowe spotkanie klasowe - było nas trzy plus jeszcze jedna koleżanka.
    Więc odrobinę poszalałyśmy przy Skalaku i teraz kładę się spać:)
    Trochę wcześnie, ale zdaje się, że zmieniają czas, to będę mogła spać dłuuuuuuuuuuuuugo!
  • sly38 28.10.12, 05:25
    hihihi a u mnie słońce wmiare ciepło
  • voxave 28.10.12, 18:27
    U nas też zaraz zapowiadają słońce i ciepło---a u ciebie bedzie pewno okrutny mróz :)
  • matri_caria 29.10.12, 08:13
    Wczoraj trochę się rozpuściło, więc była piękna chlapa. Parę razy prawie natura mnie dopadła, bo śnieg spadał z gałęzi, ale na szczęście nie dostałam:)
  • voxave 30.10.12, 02:37
    Na mojej ulicy śnieg połamał sporo gałęzi drzew i młode siewki klonów.
    Wczoraj to zobaczyłam,bo musiałam przejść do szpitala na badanie gastroskopowe.
    Chroniczny stan zapalny żołądka z nadżerkami + przepuklina rozworu przełykowego.

Oto skutki wieloletniego zażywania środków przeciwbólowych ,migrena i bóle reumatyczne.

Teraz do lekarza rodzinneg, a potem poszukam specjalisty gastrologa a może astrologa co mi przyszłość przepowie....
  • matri_caria 30.10.12, 13:50
    W parku przy Domu Harcerza połamał magnolie i jeszcze jakieś iglaste.

Może poszukaj jednego i drugiego, co Ci jeden nie powie, to drugi Ci uzupełni.

W Bielawia podobno przyjmuje pani wróżka, ale jak moje koleżanki były kilka lat temu, to są rozczarowane, bo im się nie spełniło:)

I dbaj o siebie:)
  • voxave 30.10.12, 14:02
    Przy mnie szarlatani umarli by z głodu :0

Nie wierze we wróżki i przepowiadaczy wszelkiej maści.To ściema.
  • matri_caria 31.10.12, 09:32
    Ja wierzę w paragony:) Jak ostatnio robiłam zakupy wyskoczył mi jeden za równie dziesieć złotych, to poszłam wysłać lotka i trafiłam trójkę. Potem mi wyskoczył taki za 55,55, to też poszłam wysłać i znowu trójka, tylko tym razem w tym plusie:)
  • sly38 03.11.12, 07:18
    a ja stawiam tarota znajomym i jakoś jak jestem w polsce to ciągle mnie męczą kiedy im postawie kabałe czasami na prawde to bywa męczące bo mam mało czasu
  • sibeliuss 03.11.12, 11:41
    Kup coś za 5555,55 - może będzie szóstka?
    --
    W życiu wszystko jest pożyczone

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka