17.04.13, 11:34
do cioci, wyjąć z jej garażu mój piękny, wygrany w zeszłym roku, błekitno-biały rower, do którego jestem za krótka, i będę jeździć po ścieżkach rowerowych powiatu i się na tym rowerze lansować:)

Pierwsza jazda w tym sezonie zaplanowana do Pieszyc - na lody:) - tak na rozpoczęcie sezonu.
Obserwuj wątek
    • sly38 Re: Idę... 17.04.13, 13:03
      ja też używam od jutra roweru pierwsza jazda do centrum w oslo nie daleko ale boje się powrotu bo jest ostro pod góre
        • sibeliuss Re: Idę... 18.04.13, 08:36
          W 2012 jechałem aż raz, wiem że wstyd, ale miałem inne rzeczy w głowie i wolałem poleżeć :D
          --
          W życiu wszystko jest pożyczone
          • matri_caria Re: Idę... 18.04.13, 15:35
            Nic mi nie wychodzi ostatnio, jak sobie coś zaplanuję. Nie jakieś dramaty wynikają z tego i czasem nawet okazuje się wychodzić na korzyść, ale jednak - planuję i się nie udaje.
            A chciałam tego roweru bardzo:(
            Wczoraj miałam wziąć i się okazało, że jednak nie da się wczoraj, można by było dzisiaj, ale dzisiaj to ja nie mogłam, później się okazało, że dzisiaj mogę, to ciocia właśnie wyjeżdża na wycieczkę do Lwowa i nie ma czasu, więc nie będę się pchała.

Vox - ja Cię wezmę na bagażnik;)
            Sib - leżenie jest fajne, ale rower też i mam dla nas plan - żebyś Ty się zmobilizował i ja też, bo ja też dużo leżałam. Umawiamy się, że jedziemy i nie ma że boli, każde jedzie i robi zdjęcie na dowód, że było:D A jak kto nie pojedzie, to bedzie miał karę. Głupi plan, ale może się uda ;) Vox nam obmyśli karę:)
    • sly38 Re: Idę... 23.04.13, 22:29
      dziękuje za ciepło a jeden co lubi chcodzić jest chyba leśniczym albo straż graniczna bo tam oprócz mrozów nic innego nie ma
    • matri_caria Jak zwykle 26.04.13, 15:38
      Znowu mi się nie uda odebrać dzisiaj roweru.
      Jadę na jakąś fetę i muszę się trochę elegancko ubrać. Jak zwykle nic nie ma w szafie sensownego, wyszperałam jakieś coś i idę się zaraz robić na "ubóstwo" - tak mawia moja ciocia:)

Weekendzie przybywaj! Ja chcę rower!

Jak odbiorę rower to się pewnie pogoda popsuje:(
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka