Dodaj do ulubionych

Pieczątki w Głogowie tanio i solidnie ?

06.04.14, 19:32
Szukam dostawcy pieczątek i wśród wielu producentów znalazłam dobrą ofertę na www.pieczatkioutlet.pl . Automatyczne pieczątki firmowe mają już od 9 zł, a dostawa w Głogowie to tylko 7,50 ! Co myślicie o tej ofercie ? Nie doliczają za wersy, projekt. Nie zarabiają na wysyłce. Mają pieczątki wszystkich producentów od ręki i stosują nowoczesne technologie laserowe.
Edytor zaawansowany
  • 11.04.14, 19:39
    Bardzo dobry serwis. Mają tanie pieczątki z dostawą w Głogowie za 7,50 brutto. Wybór opraw jest ogromny, bo dystrybuują wszystkich producentów. Ja zastanawiałem się nad trzema oprawkami.
    www.pieczatkioutlet.pl/produkt/pieczatka-df-2255
    www.pieczatkioutlet.pl/produkt/pieczatki-psi-1444
    www.pieczatkioutlet.pl/produkt/pieczatki-modico-3
    Wybór padł na pieczątki - DF i Modico. Jestem bardzo zadowolony bo mam nam tanie pieczątki, ale z górnej półki , tańsze niż zwykłe automaty u konkurencji. Zupełnie inna ergonomia i eksploatacja niż w przypadku zwykłych automatów. Już nie muszę uganiać się po Głogowie i płacić za poduszki wymienne. Stemple DF i Modico mają zapas tuszu na ponad 20 tysięcy odbić, a jak tusz się wyczerpie można go w prosty sposób uzupełnić :) . Nowa generacja pieczątek wreszcie podbija Głogów !

• 18.04.14, 10:30
    Faktycznie bardzo tanie pieczątki. Zamawia się bardzo łatwo przez kreator pieczątek online i nie trzeba się rejestrować. Bez trudu dobrałam wielkość i model bo na stronie są wzory pieczątek, które mogłam porównać z danymi mojej firmy. Zamówiłam sobie trzy pieczątki firmowe i dwie pieczątki imienne, a całość kosztowała mnie tyle co dwie, albo nawet jedna w zakładzie w pobliżu mojej firmy. Wszystko to dosłownie w 5 minut, a dostawa była już w południe następnego dnia. Cieszę się, że zamówiłam pieczątki w outlecie, bo tak bym musiała latać po Głogowie, raz żeby zamówić, dwa, żeby odebrać, a tu mam bardzo tanie i pięknie odbijające pieczątki bez wychodzenia z biura.
  • 27.04.14, 13:25
    Rzeczywiście, ta oferta wygląda dośc atrakcyjnie - ale moim zdaniem i tak nie pobije zalet zamawiania pieczątek przez internet... Ja już od jakiegoś czasu korzystam z usług niemieckiej drukarnii internetowej, która wszystkie materiały do biur oferuje w naprawdę rozsądnych cenach. Już kilkukrotnie zamawiałam u niech pieczątki: www.onlineprinters.pl/Piecz%b1tki.htm?websale8=diedruckerei.31-aa&ci=007864 , oczywiście z darmową wysyłką.

Można tam zamawiać tylko now płytki do systemu, czy w tym głogowskim outlecie też tak to działa?
  • 11.05.14, 18:46
    Naturalnie. Na pieczatkioutlet zamawiasz pieczątki online. Zajmuje to dosłownie minutę dzięki bardzo przyjaznemu modułowi i nie wymaga logowania. Do wyboru jest wiele gotowych wzorów pieczątek, a jak zechcesz wykonają dla Ciebie indywidualny projekt gratis. Dodanie logo, czy też wykonanie pieczątki na podstawie wzoru klienta nie wymaga żadnej dopłaty. Zważywszy, że ceny automatycznych pieczątek firmowych zaczynają się od 9 zł. brutto, nie znajdziesz lepszej oferty na rynku. Zamawiasz dziś - pieczątka jest u Ciebie jutro. Najwyższej jakości, w najlepszej cenie, z dostawą w cenie litra paliwa. Rewelacja, a firma jest w 100% Polska.
  • 03.12.16, 14:08
    Ja zamawiałem na stempleks.pl. Wysyłają za darmo i są chyba najtańsi , a do tego można od razu załatwić inne sprawy, np. zamówić wizytówki ;]
  • 18.12.16, 00:54
    Online i tak drogo?
  • 18.12.16, 00:52
    Drogo!
  • 17.08.17, 13:07
    Sprawdzone pieczątki zamówisz w LEVEL 5, www.pieczatkilubin.pl

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.