Dodaj do ulubionych

Internet w Głogowie (alternatywy dla Mastera)

23.02.15, 17:59
Witam,
Mam obecnie umowę z Masterem i chcę ją zmienić na innego dostawcę głównie ze względu na bardzo wygórowaną cenę i bardzo niskie przepustowości łącza.

Jestem ciekawa czy ktoś korzysta z usług Netii? Mają teraz dość atrakcyjny pakiet TV + Internet 50 Mbit. Czy ktoś może potwierdzić jak wygląda realna prędkość takiego łącza? (szczególnie na os. Kopernika)

Od jakich innych dostawców kupujecie dostęp do internetu? Czy jesteście zadowoleni? Ile płacicie? Jaką macie prędkość?
Edytor zaawansowany
  • 21.03.16, 18:02
    Polecam netie, w pakiecie mają super oferty z giga nagrywarką, minus jest taki, że pakiety nie wszędzie działają, bo muszą być odpowiednie transfery. 604792442-telefon do Pani przedstawiciel ona wszystko sprawdzi i podpowie ;)
  • 24.03.16, 11:11
    Też polecam netie, bardzo ciekawe pakiety i ta giga-nagrywarka mega dobra jest.
  • 14.08.16, 22:18
    Netię odradzam stanowczo, To oszuści.miałam umowę z Netią kilka lat.Płaciłam regularnie a oni mnie w podzięce chcieli oszukać. Proszę uważać

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.