Dodaj do ulubionych

do kogo na kurs prawa jazdy?

03.03.08, 09:32
Mam prośbę do wszystkich obytych w temacie do kogo najlepiej zapisac
się na kurs prawa jazdy. Kto mnie porządnie wyszkoli tak żebym zdał
za maksymalnie drugim razem.
Edytor zaawansowany
  • 05.03.08, 19:42
    Byl kiedys artykul na glogowskim portalu o glogowskich szkolach jazdy, i w rankingu tym zwyciezyla szkola jazdy Gbiorczyk.
  • 10.03.08, 08:23
    na pewno nie do cENtrum na ulicy Rynek ,bo prawka na pewno nie
    bedzie.
    --
    Nasze Serduszko
  • 10.03.08, 12:35
    w ubiegłym roku po kontroli szkół nauki jazdy przez starostwo powiatowe
    największą zdawalność miał Leszek Swojnóg tel. 605941091.
  • 27.03.08, 19:41
    byle nie do CENTRUM !!! tragedia. a instruktorzy maja wszystkich
    gdzies ! ja nawet myslalam aby sie sadzic ale juz i tak nerwow mi
    napsuli. do tej pory kursu nie zaczelam nowego, tak sie boje ze
    znawu na jakiegos psychopate wpadne... BEZNADZIEJA
  • 30.03.08, 00:35
    ale Centrum jest już zamknięte od dłuższego czasu. to nic o tym nie wiecie??
  • 02.04.08, 12:33
    ja również polecam szkołę jazdy 'Gbiorczyk', sama tam jeździłam i za pierwszym
    razem zdałam:D wykłady konkretne, instruktor również poza tym tłumaczy wszystko
    baaardzo dokładnie;)
  • 07.12.17, 10:58
    Ja uczyłem się w szkole nauki jazdy Profesja. Najniższa cena w mieście, profesjonalne podejście. Dzięki dobremu przygotowaniu zdałem za pierwszym razem. Ofertę znajdziecie na www.cez-profesja.eu
  • 04.01.18, 16:40
    Dobra szkoła jazdy jest bardzo ważna, a kursy z każdym rokiem drożeją. Jednak jest to inwestycja w samego siebie, w swoją przyszłość. Z chęcią pomogę finansowo i dołożę swoją cegiełkę w Twój przyszły sukces. 512 310 938

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.