Dodaj do ulubionych

Użytkowniczki czerwonych buggsterów!-pytanko!!!

29.10.09, 21:18
Hej!
mam pytanie do osób, które mają czerwone buggsterki. W moim super pojeździe bardzo wyblakła budka od słońca. cCzy też to zauwazyłyście? Czy Wasze wyglądają jak nowe?
Mój co prawda trochę jeździł w samochodzie kombi i był wystawiony na działanie promieni słonecznych, ale czyżby aż tak bardzo??? Hmm.... Podzielcie się proszę swoimi spostrzeżeniami:-) Denerwuje mnie ta budka, chyba zapytam w sklepie w Kaliszu, czy można zamówić nową, tym bardziej, że po wymianie tapicerki (z powodu poprutego podnóżka) bardzo się rzuca w oczy.
Z góry dziękuję!!!
Edytor zaawansowany
  • karen1000 29.10.09, 21:19
    Zastanawiam się tez, czy można by to pofarbowac jakoś? Czy ten ortalion złapałby barwnik...?
  • pinik 29.10.09, 21:20
    Widzialam to czesto w czerwonych buggsterach (dzis tez wlasnie).

Nie powinno sie zostawiac wozka tak w aucie, jak mialas. Nie
    przyznaj sie do tego w sklpie :)

Ogolnie to nieraz mozna cos takiego sprobowac zareklamowac. Jak
    pracowalam w sklepie wozkowym, bo taka reklamacje czerwonego
    buggstera TFK uznalo (w Niemczech).

Sama budke mozna zakupic. Kosztuje kolo 35 euro.

--
    Pinik

forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=621&w=12633469&a=16469939
  • karen1000 02.11.09, 14:37
    Pinik, a gdzie można kupić czerwoną budkę do Buggstera? Byłabym wdzięczna za podpowiedź. U nas w Polsce nie ma takiej możliwości:-( Kupowałam wózek przez internet i przez sklep nie da rady, odpisali mi, że nie mają w Polsce budki w kolorze czerwonym, a importer zrezygnował ze sprowadzania wózków. I kucha!!!
  • mme_marsupilami 29.10.09, 21:35
    Tapicerka nie wyblakla pomimo intensywnego uzytkowania w warunkach ekstremalnego naslonecznienia. Zamow nowa jak radzi pinik.
    --
    Mój sposób na kryzys:
    Jem spleśniały ser, piję stare wino i jeżdżę autem bez dachu.
  • witaszyca1980 30.10.09, 10:28
    A ja mam trochę inne pytanko do Ciebie - gdzie w Kaliszu można zobaczyć, pomacać
    i przymierzyć dziecia do buggstera???? Bardzo mi się podoba ten wózek, ale nie
    kupię bez przymierzenia do niego młodej.
    Z góry dziękuję za odpowiedź!
  • karen1000 30.10.09, 18:15
    W sklepie "Malutek", na ulicy Polnej 20 się znajduje:-) Pozdrowionka
  • karen1000 02.11.09, 14:27
    No niestety, w Polsce nie mają czerwonych budek na stanie i nie ma takiej opcji w przyszłości:-( Czy tylko można to załatwić przez kontakt z producentem??? Hmmm....

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka