Dodaj do ulubionych

Jaki kolor wózka?

06.03.11, 18:18
Proszę o radę doświadczone mamy- jaki kolor wózka wybrać? Chodzi mi zwłaszcza o łatwość w czyszczeniu, ale także o muszki, które lubią lecieć do określonych kolorów.
Czy pomarańczowy, zielony, żółty wózek oznacza denerwujące muszki?
Edytor zaawansowany
  • karolina370 06.03.11, 20:07
    Ja też mam problem kolorystyczny :-) Fakt, parę osób mi mówiło, że intensywne kolory (żółty, pomarańczowy, czerwony) mogą przyciągać latem owady ... Mój pierwszy wózek dla synka był popielato-czerwony i nic koło nas nie krążyło :-) Ale mocno kolorowego trochę bym sie obawiała - zwłaszcza jeśli ma byc intensywnie używany w lecie
  • annulka79 06.03.11, 20:08
    Nie wiem jak z muszkami ale czyszczenie to nie tylko kwestia koloru ale i rodzaju, jakości materiału.
  • afroddytta 06.03.11, 20:23
    Te jaskrawe chyba jednak zwabiają owady, przynajmniej u mnie, ja mam taki zielony Titanium baby spider i trochę latem jest robactwa, ale bez przesady. Mam też czerwony (kolcraft duo) i tutaj nic takiego się nie dzieję. Co do czyszczenia to tutaj główną rolę odgrywa jakość materiału. Ja jeżdżę prawie rok używanym speedi (rocznik 2005) kolor beżowy beżowy speedi i materiał praktycznie się nie brudzi, najwyżej trzeba przetrzeć mokrą chusteczką, doskonale się pierze, choć np.plama z jakiegoś smaru, na szczęście na spodzie nie chce zejść i jest widoczna, a na granacie pewnie nie byłoby jej widać.
    Mam też wózek granatowy i też nie jest idealny, szczególnie dla malucha, który ulewa, bądz uczy się jeść, bo tu powstają białe plamy :)

Jednego ideału pewnie nie ma, ale np. wózka z białą tapicerką na pewno bym nie kupiła, czarnego też nie :)
  • tempera_tura 07.03.11, 11:13
    Ja jaskrawych kolorów nie lubie. Wole coś co pasuje do wszystkiego i nie znudzi mi sie po miesiącu. Wszystkie pomaranczowe, zielone itp odpadają. Mam dwa wózki w kolorach jasnych, beż i piaskowy i jeden ciemny brazowawy. Wbrew pozorom jasne mniej sie brudzą, dzieciaki jedzą w wózkach chrupki i takie tam to bardziej widac na ciemnych kolorach. Nie wiem jak jasny wózek sprawdzi sie np na wsi ale w mieście ok. U mnie nie ma muszek wiec sie w tej kwestii nie wypowiem, to tez kwestia tego gdzie mieszkasz...
  • daria.1 07.03.11, 16:51
    Ja mam pomarańczowego XA i nie latają muszki i materiał się brudzi.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka