Dodaj do ulubionych

Jaka spacerówka dla 2 letniego dzieciaczka?

07.12.11, 11:49
Witajcie...
Szukam dobrej lekkiej spacerówki dla 2 letniej córci.
Zależy mi na tym żeby koła były dobre i się nie wycierały---- miałam tak w 2 spacerówkach z mothercare jak syn był młodszy. Koła się po prostu ścierały i wózek się strasznie niewygodnie prowadził :/
Myślałam o Maclaren XT ale nie jestem pewna bo koszt spory a opinie też nie wszystkie zachwycające...
Macie jakieś inne propozycje? Może jakiś wózek z Mamas and Papas?
Proszę o radę bo chcę się w ciągu kilku dni zdecydować
pozdowienia
--
fotoforum.gazeta.pl/5,2,madzia8310.html
Magda mama Filipka po operacji serduszka (TGA,PS)
Obserwuj wątek
      • saras-wati Re: Jaka spacerówka dla 2 letniego dzieciaczka? 07.12.11, 20:03
        M&P ma różne wózki, a nie tylko na małych kółeczkach;) Począwszy od wózkó wielofunkcyjnych, po parasolki;)

Jeśli spodobał Ci się maclaren xt, to wózek m&p cruise jest praktycznie identycznym wózkiem - pisałam kiedyś o różnicach;) Główne, to buda(w xt jest większa) i nie ma regulowanych rączek, za to pokryte przyjemną w dotyku pianką:) Niestety rączki, to w maclarenach słaby punkt - te piankowe(jak w queście) strzępią się szybko, a te w xt kleją i zdzierają...
        xt ma rozchwiany stelaż, cruise jest sztywniejszy - siedzisko, podnóżek, kółka(średnica ok.16cm) - tu wszystko jest takie samo - jedynie wolę bardziej regulację oparcia w cruise, bo jest płynna, a w xt potrzebuję trzech rąk;)

Jeśli wolisz mniejsze kółka, to może m&p tour - lekki, ładny i tani - odpowiednik questa:) Jest jeszcze trek(odpowiednik maclarena triumph'a), tego nie miałam, ale wygląda jak tour pozbawiony podnóżka i miękkiego materacyka:)

Fajne są jeszcze cybexy, ale sporo cięższe(chyba najcięższe z parasolek).

Jeśli natomiast lubisz futurystyczny wygląd, to ciekawa może być nuna pepp i chyba teraz sporo promocji było na ten wózek, ale musiałabyś poszukać;)

• alicja_wk Re: Jaka spacerówka dla 2 letniego dzieciaczka? 07.12.11, 22:26
      A może jakieś Peg Perego. Ja własnie jestem w trakcie poszukiwan jakigos małego lekkiego wózka do samochodu, bo w teren juz mam jeden. Zastanawiam sie nad Pliko P3, ale wolałabym z całą rączką i dlatego sie jeszcze waham.
      A na jakim Tobie wózku zalezy oprócz tego, ze ma byc lekki i na porządnych kołach?
      • saras-wati Re: Jaka spacerówka dla 2 letniego dzieciaczka? 08.12.11, 07:11
        Alicja, jak szukasz lekkiego wózka, to nie pliko p3 - on jest bardzo długi po złożeniu, kiepsko podbija i jest ciężki - najlżejszy z pp, to pliko mini - dla starszego dziecka wydaje mi się ok:) Lub si, jeśli wolisz pojedyncze kółka:) Wprawdzie nie miałam ich, ale w sklepie bardzo fajnie sie prezentowały i tak lekko w porównaniu do pliko p3;)
        • alicja_wk Re: Jaka spacerówka dla 2 letniego dzieciaczka? 08.12.11, 12:49
          Dzięki za cenne uwagi :) Nie przyglądałam się żadnemu z nich bliżej podczas wędrówek po sklepach, bo szukałam wtedy czego innego, ale czytając parametry podane przez producenta, to przy moim AT4 wydawał mi się leciutki.
          Na pewno przed zakupem będę chciała go jeszcze "wymacać", więc zwrócę uwagę na to, o czym piszesz.
          A czy możesz polecic jeszcze coś innego, niekoniecznie PP, najlepiej za całą rączką, ale składane w parasolke, niekoniecznie musi byc małe, ale dobrze by było, zeby było lekkie?
            • alicja_wk Re: Jaka spacerówka dla 2 letniego dzieciaczka? 08.12.11, 14:28
              Gaga-sie, ale to znaczy, że 8 kg, to dużo, czy jak, bo dla mnie po moim kolosie stylo każdy wydaje sie teraz nieziemsko lekki i czy to znaczy, ze istnieją jeszcze lżejsze? Jesli tak, to jakie? A to easy drive składa się jak parasolka, czy na płasko?
              No i przy okazji, czy faktycznie wózek tego typu gorzej się prowadzi jesli nie ma całej rączki, bo moze to nie az tak istotna kwestia i mozna sobie odpuscic na rzecz innych atutów?
              • saras-wati Alicja 08.12.11, 16:05
                Z pełną rączką, jak gaga-sie napisała, nie ma aż tak dużego wyboru - switch easy drive oraz callisto; są też składane, jakby w pół - pp aria, na większych kołach pp vela, bj citi mini oraz moja miłość bee+:D

jeśli chodzi o prowadzenie tych lekkich wózków, to rodzaj rączki ma znaczenie, jak chcesz poprowadzić wózek jedną ręką, wtedy lepiej prowadzi się z całą rączką;) Jednak z moich ostatnich obserwacji wynika, że parasolki np. maclaren xt i m&p cruise - też w miarę dobrze prowadzi się jedną ręką, natomiast maclaren quest już nie;)
                • gaga-sie Re: Alicja 08.12.11, 20:03
                  Saras, cybex callisto składa się jak parasolka http://www.tosia.pl/upload/product-1369-l-10.jpg
                  Alicjo, jesli chodzi o wagę parasolki; 7-8 kg to raczej standard, bywają lżejsze,np. PP pliko mini, maclaren quest.
                  Odnośnie jednej rączki-jest wygodniej, np. kiedy rozmawiasz przez telefon prowadząc wózek itd. Musisz rozważyć wszystkie zalety i wady wózka, dostosowując do swoich potrzeb. Z mojego doświadczenia/rozeznania polecałabym ci sprawdzić Bj city mini ( ja mam 4 kołowy), fajny jest też PP si ( nie miałam, ale przyjrzałam mu się dokładnie, zresztą jest chwalony). Z lżejszych parasolek posiadam akurat maclarena questa denim, służy nam jako typowa przejazdówka na wyjazdy, raczej nie nastawiałabym się na jego codzienne użytkowanie po nierównym terenie. Ze swojego doświadczenia jeszcze dodam tylko,ze ważna w wózku jest daleko naciągana buda- chroni przed słońcem i wiatrem.
                  • pomilak1 Re: Alicja 08.12.11, 20:42
                    a w jakim wieku dziecko? ja dla mojego starszaka mam bebe confort VIT jest lekki -jakieś 4kg, ma pełną rączkę i składa się w parasolkę, ale to typowa podjazdówka dla starszaka-nie rozkłada się oparcie.
                    Jeszcze pełną rączkę ma chicco Skip ale składa się w taki mały trapezik, miałam i super się prowadził i podbijał,ale siedzisko "nie grzeszyło" wielkością. Myślę że 2 latek spokojnie ale czy większe dziecko bi miało wygodnie tego nie napiszę bo już wózka nie mam :)
                    • alicja_wk pomilak 16.12.11, 00:28
                      Synek ma obecnie 2 latka, ale chciałabym aby wózek słuzył nam juz do konca wózkowania, choc mój dzieć jest raczej drobny, wiec mysle, ze do wszystkiego sie wkomponuje ;)
                      Czy mozesz podesłac jakies zdjęcia tego bebe confort z netu, bo nie moge znaleźć przez google, a z tego, co piszesz, to spełniałby moje oczekiwania: lekki, pełna rączka, składany w parasolke, tylko szkoda, ze nie rozkładane oparcie, choc tak jak piszesz, to ma byc dla nas tylko wózek do miasta, na zakupy, a synek juz raczej nie spi w wózku.
                      Jesli mozesz, to napisz mi proszę, jaki jest kąt nachylenia tego oparcia, czy jest ono zupełnie prostopadłe do siedziska, i czy mozna nim chociaz troche manewrowac?
                  • saras-wati Re: Alicja 08.12.11, 22:04
                    gaga-sie napisała:

> Saras, cybex callisto składa się jak parasolka http://www.tosia.pl/upload/
> product-1369-l-10.jpg
                    >

tak wiem:) nie postawiłam kropki i zastosowałam skrót myślowy - chciałam napisać, ze jedna rączka i skłądane w parasolkę, to pp switch i callisto;) natomiast składane w pół miało dotyczyć arii etc. ;)
                  • alicja_wk gaga-sie 16.12.11, 00:22
                    Ja własnie szukam typowo wózka "przejazdówki", bo terenowy wózek juz mam i nie ukrywam, że to chyba senstyment popycha mnie jednak w stronę PP, bo Si również bardzo mi przypadł do gustu, przynajmniej wizualnie na zdjęciach, ale Pliko Mini odpada, bo nie ma pałąka, a mój dzieć nie zawsze chce juz siedziec w pasach, a jednak jakies zabezpieczenie musi jeszcze miec.
                    Co do BJ City MIni, to ciekawa jestem tej wersji 4-kołowej, która posiadasz, bo w necie udało mi sie znaleźć tylko 3-kołowce. Czy masz moze namiary na jakies jego zdjęcie?
                    Jesli chodzi o Maclarena questa, to własnie mam wrazenie ze zdjęc, ze posiada bardzo płytką budę, a mi zalezy na takiej większej, tym bardziej, ze jeszcze chyba szykuje nam sie zima. Jak to sie sprawdza u Was? Dobrze ta budka ochrania, szczególnie przed wiatrem czy deszczem? Mozna do tego wózka dokupic pokrowiec na nozki i folię p/deszczową?
                    • gaga-sie Re: gaga-sie 16.12.11, 13:47
                      Jeśli chodzi o baby joggera, to wersję 4 kołową zobaczysz nawet na allegro ( w tej chwili są czarne i czerwone np. allegro.pl/leo-wozek-baby-jogger-citi-mini-single-4w-folia-i1993370664.html Wózek ma świetną budę, ja teraz w wietrzne dni nim jeżdżę. Na wózkomanii zadaje się, ze ktoś 4 kołowca chciał sprzedać, zajrzyj do wątku sprzedażowego. Odnośnie questa, buda jest płytka, na pewno nie sprawdza się przy wietrze tak jak mini. Dla nas jest to bardziej wózek zakupowo-wypadowy, mam tez do niego taką osłonkę p/słoneczną, którą wykorzystam pewnie na jakimś urlopie. na spacerze z nim jeszcze nie byłam, mam go od ok. 3 tygodni i zimą z pewnością się z nim nie wybiorę. Quest ma w wyposażeniu podstawowym folię, nad osłoną się nie zastanawiałam, bo nie planuję zakupu. Kupiłam za to fajne wkładki na siedzisko:-)Nie polecałabym jednak questa jako jedynego wózka na spacery, chociaż widuję osoby,które pomykają z takimi parasolkami z Tesco bez daszka, ale widocznie nie mają specjalnych wymagań;-)
                      • gaga-sie Re: gaga-sie 16.12.11, 13:53
                        Alicjo, jeśli chcesz mieć wózek typowo zakupowy, to parasolka byłaby jak najbardziej odpowiednia. Zajrzyj na markafoni- w promocji mają m&p tour- bliźniaka questa w dobrej cenie ( 439 zł). Saras-wati dużo o nim pisała, ma go i jest zadowolona.
                • alicja_wk Saras-wati 16.12.11, 00:15
                  No własnie, z tym prowadzeniem to jest tak, ze dość często podczas wyjazdów na miasto rozmawiam przez telefon i głownie dlatego zależy mi na tej pełnej rączce.
                  PP switch podoba mi się najbardziej z tych wymienionych wózków, reszta to raczej nie moje klimaty (a poza tym chyba zbyt mało zabudowane, płytkie budki, brak pokrowca na nózki), ale gdybyś mogła mnie jeszcze oświecić co to takiego ten bee+ i jak on wygląda?
                  Te składane na pół odpadają, juz mam PP AT4 z tych większych, a zależy mi na małym lekkim wózku, typowo na wyjazd do sklepu.

• saras-wati Re: Saras-wati 17.12.11, 13:25
                    bee+ to lekka spacerówka firmy bugaboo - jeśli lubisz nowoczesne wzornictwo, to powinna Ci się spodobać. Ma cudowne siedzisko(dla mnie to mistrzostwo świata!) szerokie i komfortowe nawet dla dużego dziecka:), fajną budkę(w pozycji lezącej może nie osłania bardzo, ale w siedzącej jest super)...minus, to cena...

pp switch easy drive dla mnie jest za dużym wózkiem, ale jeśli Tobie odpowiada i nie wydaje Ci się ciężki i duży po złożeniu, to raczej ma dobre opinie;)

hmm...nic więcej nie przychodzi mi do głowy, bo czytając Twoje wpisy, wiem, że czego innego od wózków oczekujesz niż ja;) no i inne typy masz:) np. ja bardzo lubię grupę wózków określanych "parasolkami" (od biedy switch można tam zakwalifikować, choć w tej kategorii wózek powinien ważyć maksymalnie 7kg IMO) - z drugiej strony na zakupy taka parasolka najlepiej spisałaby się...może wybierz sie do sklepu i obejrzyj ten wózek, jeśli będzie ok, to go kupisz, a jak jednak nie będzie Ci odpowiadał, to będziemy szukać dalej;)

Jeśli masz ochotę, to zerknij na blog srebrnolistki, opisywałam tam niektóre moje wózki;)

wozkomania.blogspot.com/
      • ramo-na1 Re: Jaka spacerówka dla 2 letniego dzieciaczka? 08.12.11, 09:51
        A Inglesina Trip? Ja miałam dla mojego synka i byłam bardzo zadowolona.
        Kupiłam ją między innymi właśnie dlatego, że jest leciutka i dobrze się podbija, bo najważniejsze dla mnie były wymagania mojej mamy, która nie bardzo chciała x-landera xa, którego wtedy mieliśmy jako główny wózek. Niania też wolała Iglesinę, bo jest leciutka, poręczna, zwrotna. Ja bardzo polecam.
    • wanielka mierzyłam dzisiaj mojego syna do wózków... 08.12.11, 21:28
      podjechałam dzisiaj przymierzyć młodego w końcu do jakiegoś nowego wózka, no i kicha :/
      młody jest wysoki i szczupły, rozmary typowego 2-latka. moje spostrzeżenia:
      Peg Perego Si - fajne, spore siedzisko, wygodny, ale wózek rozklekotany, tzn. taki jakby nie do końca skręcony, albo się to lubi, albo szuka czegoś innego :)
      Peg Perego Mini - dla mnie za niski i za małe siedzisko już teraz, dla starszego dziecka za mały
      Navington Scooner - świetne, spore siedzisko (91 cm dł, 36 szer), świetny podnóżek, super się podbija, fajnie wykonany, nad nim ciągle myślę.
      BJCM - 3 i 4 kołowe, fajne siedzisko, przytulne, ale brak podnoszonego podnóżka dla mnie jest sporym problemem. dodatkowo kiepsko się podbija i jest zdecydowanie dla wysokich. rozczarował mnie, chociaż tutaj jest chwalony.
      Maclaten XT - za małe siedzisko, mały ledwo tyłek mieścił, a gruby nie jest. fajna buda, ale ogólnie na nie, chociaż prowadzi się nieźle.
      Phil & Teds - fajne, długie siedziska, cóż z tego skoro masakrycznie wąskie. na lato może ok, ale na pewno nie na zimowe ubrania i śpiworki.

jutro jadę do drugiego sklepu, tam będziemy mierzyć Nunę (zdjęcie będzie), Bee+, inne Maclareny, Cybexy i kolejny raz Navingtona. zaskakujące jest to, że tego ostatniego nie brałam w ogóle pod uwagę, nawet o nim nie wiedziałam, a tu takie miłe zaskoczenie. może jeszcze coś mi się rzuci na oko :)

trudno wybrać coś sensownego dla starszego dziecka :/
      póki co speedi wygrywa powierzchnią siedziska i podbijaniem z dużym dzieckiem.
      --
      Szczypior - 1,9
      Fifi - 5,3
            • madzia8310 Re: mierzyłam dzisiaj mojego syna do wózków... 09.12.11, 17:46
              Dzięki wielkie za wasze odpowiedzi...
              Bardzo mi się spodobał Mamas and Papas Tour ten fioletowy....
              Na żywo go narazie nie widziałam, u mnie w sklepie wybór też dość słaby jest ale może jutro uda mi się wyskoczyć i zobaczyć maclarena jeszcze raz.
              A ktoś z was sprawdził M&P Tour na polskich drogach? Jak się go prowadzi po chodniku i kostce? Jak z wytrzymałością kół?
              Wiem że żadna parasolka nie będzie się super prowadzić jak wózek z dużymi kołami...(my teraz mamy MaxiCosi Mura3) ...ale nie chcę wózka który będę pchać na siłę-a moją córcia do najmniejszych nie należy ;)

--
              • saras-wati Re: mierzyłam dzisiaj mojego syna do wózków... 09.12.11, 20:29
                Tour jest bardzo fajnym wózkiem! Estetycznie i porządnie wykonany. Jednak na kostce każdą parasolką będzie trzęsło, musisz być na to przygotowana, by nie doznać zawodu;) Zwłaszcza, że masz porównanie do dużej mury na pompowanych kołach, która pokonuje wszelkie nierówności bardzo płynnie;)
                Tour świetnie się prowadzi, lekko podbija - dla mnie to wózek bliźniaczo podobny w swej funkcjonalności do maclarena questa. Jeśli masz ochotę zerknąć na porównawcze zdjęcia, to zamieściłam je na blogu srebrnolistki:
                wozkomania.blogspot.com/
                Jeśli boisz się małych kółek, to może m&p cruise - który jest bardzo podobny do macalrena xt? Chyba też go opisywałam na ww. blogu;)
                • madzia8310 Re: mierzyłam dzisiaj mojego syna do wózków... 10.12.11, 22:09
                  Wielkie dzięki za linka...obejrzałam i zdecydowałam się na Tour jednak :) Kolory mnie chyba przekonały żeby iść w tą stronę :) Mam nadzieje ze nie będę żałować....
                  Nie wiem jeszcze jak z budką...czy jest wystarczająco duża?
                  Czekam z niecierpliwościa teraz na wózek...dopiero 19 grudnia koleżanka z Uk mi go dowiezie :)
                  Podziele się potem wrazeniami :)
                  --
                  • gie-oska82 Re: mierzyłam dzisiaj mojego syna do wózków... 12.12.11, 16:03
                    Pochwal sie koniecznie wrazeniami jak juz bedziesz miec wozek:)) tez sie na niego czaje i tez raczej w uk bede go kupowac bo na ebayu sa uzywane bardzo tanie..dokladnie jaki kolor wzielas??

Milama maclarena questa i jak dla mnie wozek porazka.

Saras-wati Twoj blog o wozkach jest super:)) i glownie dzieki niemu sklaniam sie do mamas and papas tour:))
                    • saras-wati Re: mierzyłam dzisiaj mojego syna do wózków... 12.12.11, 19:43
                      gie-oska82 napisała:

>
                      > Saras-wati Twoj blog o wozkach jest super:)) i glownie dzieki niemu sklaniam si
                      > e do mamas and papas tour:))

Blog należy do srebrno-listki;) Ona jest twórcą, pomysłodawczynią i większość pracy ona wykonuje:D ja naskrobię co jakiś czas jakiś tekst:) Ale bardzo mi miło, dziękuję:D
        • wanielka Re: mierzyłam dzisiaj mojego syna do wózków... 11.12.11, 20:42
          to prawda, oparcie do wysokich nie należy, ale długi jest podnóżek, a rozłożone oparcie i podnóżek są prawie w linii prostej, co daje zaskakująco długą powierznię spania - 92 cm. specjalnie młodego kładłam w wózku żeby wiedzieć czy wygodnie będzie spał na spacerach (co mu się zdarza). młodziak ma teraz 92 cm, leży wyprostowany na siedzisku, nie musi podginać nóg i nie zwisają mu nawet butki poza podnóżek ;)
          --
          Szczypior - 1,9
          Fifi - 5,3
      • wanielka po drugiej przymiarce.... 11.12.11, 21:12
        pojechałam z młody po raz kolejny szukać nowego wózka dla niego. inny sklep, trochę więcej wózków, a przymiarki skończyły się takimi wnioskami:
        maclaren XT, XLR - niezłe, ale jednak za krótkie siedzisko, miałam wrażenie, że młody zaraz wypanie na podłogę ;) budy ok, wysokość oparcia nie powala, kolory takie sobie, wózki zdecydowanie dla wysokich, jak dla mnie nie warte swojej ceny.
        maclaren quest - wygodny, już nie taka kolumbryna jak wcześniejsze, ale jednak nie
        cybex onyx - ładny, estetyczny, siedzisko wygodne, wyłożone taką jakby gąbką, ale mam wrażenie, że właśnie ta gąbka z czasem się wysiedzi i zrobi nieciekawa z wyglądu. siedzisko dosyć wąskie, w zimowych ubraniach dosyć ciasne
        cybex callisto - bardziej podchodzi mi niż onyx, ale siedzisko musiałoby być większe, no i pełna rączka jest dużym plusem.
        inglesina trip - fajny, stabilny wózek, leciutko się prowadzi, ale mam wrażenie, że będzie za mały na młodego już wiosną.
        bugaboo bee+ - boski, pięknie się prowadzi, młodemu jest bardzo wygodnie, ale rzeczywiście nie jest to wózek na zimę, nawet bezśnieżną. przy kolejnym dziecku kupię na pewno, ponieważ dla młodego już chyba nie ma sensu ;)
        nuna pepp - miało być zdjęcie, ale obsługa sklepu nie wyraziła zgody na fotografowanie. wózek jest niski i małe ma siedzisko, wąziutkie. miałam wrażenie, że młody jedzie prawie na podłodze ;) zdecydowanie dla maluchów.
        scooner - mierzyłam po raz kolejny i właściwie jestem zdecydowana ;) muszę to sobie jeszcze tylko przetrawić. zaskoczył mnie ten wózek i to bardzo. ciekawa jestem jak będzie się spisywał w mieście.

póki co czas chyba pozbyć się speediego, jest czarny, więc nie będzie trudno ;)

--
        Szczypior - 1,9
        Fifi - 5,3
        • gie-oska82 Re: do Madzi 12.12.11, 16:07
          Pochwal sie koniecznie wrazeniami jak juz bedziesz miec wozek:)) tez sie na niego czaje i tez raczej w uk bede go kupowac bo na ebayu sa uzywane bardzo tanie..dokladnie jaki kolor wzielas??

Milama maclarena questa i jak dla mnie wozek porazka.

Saras-wati Twoj blog o wozkach jest super:)) i glownie dzieki niemu sklaniam sie do mamas and papas tour:))
          • saras-wati gie-oska82 13.12.11, 07:31
            gie-oska82 napisała:

>
            > Milama maclarena questa i jak dla mnie wozek porazka.
            >

Odpisałam Ci wyżej;) tak mi przyszło do głowy, skoro nie byłaś zadowolona z questa, to myślisz, że będziesz zadowolona z toura? To naprawdę bliźniaczo podobne wózki, z tymże tour ma lepszą regulację podnóżka i oparcia, no i jest ładniejszy, a w akcesoriach ma uchwyt na kubek i materacyk oraz folię, a przy tym jest tańszy:) Jednak to wciąż mała parasolka na krótkie wyjścia lub starszego dziecka;) Przemyśl czy może lepszy nie byłby wyższy model cruise IMO bardziej uniwersalny:D Chyba, że Twoje potrzeby są jak ww.;)

• gie-oska82 Re: gie-oska82 13.12.11, 15:43
              Saras ja juz przerobilam tyle wozkow i nie wiem czy nastepny zaspokoi moje oczekiwania:((w quescie nie pasowalo mi to ze nie mial aportyzacji,strasznie trzeslo na nierownosciach,to tarkoczenie kol i buda kiepskiej jakosci..a na blogu opisalas ze tour jest jednak lepszy od questa:)) rozwazam jeszcze quinny zappa,mamas and papas nuna:))
              • saras-wati Re: gie-oska82 13.12.11, 16:31
                wg mnie lepszy(mnie w queście najbardziej denerwowało: kiepska regulacja oparcia, podnóżka nieadekwatna cena do jakości i ogólna brzydota;)), ale tour też nie ma amortyzacji i ma kółka tej samej wielkości, co quest ;) a może cruise? Jak widać Ciebie w queście denerwowały zupełnie inne rzeczy niż mnie;)
                • gie-oska82 Re: gie-oska82 13.12.11, 16:55
                  ten cruise jest dosc duzy a ja bym chciala cos mniejszego:))bo to juz bedzie nasz ostatni wozek:( niestety.. a slyszalas cos moze o wozku mamas and papas nuna??wiem ze on dosc niski jest ale ladny:))

co do questa spodziewalam sie czegos lepszego bo w koncu tyle osob pisze ze maclareny to super wozki a w moim przypadku bylo to wielkie rozczarowanie i dobrze ze nie kupilam nowego ja za swoj dalam 150zl w przeliczeniu bo kupowalam w anglii a stan idealny dokladnie ten www.mothercare.com/Maclaren-Quest-Mod-Stroller-Diamond/dp/B0030GCJLY i jeszcze denerwowalo mnie to ze buda to czerwone podbicie bardzo brudzilo sie od kol jak wozek byl zlozony...
                  • saras-wati Re: gie-oska82 13.12.11, 20:27
                    no właśnie, maclaren jest zdecydowanie za drogi w stosunku do jakości - miałam dwa questy i xt...z m&p czy cybexami nie ma tego problemu, bo jakość jest adekwatna do ceny - wg mnie żadna parasolka nie powinna kosztować więcej niż 600pln;)
                    co do wielkości cruise, to jest to odpowiednik maclarena xt, czyli spory wózek;)

o nunie tylko czytałam...podobno, że jest mały, ale wymiary ma raczej standardowe. Kółka terkoczą, ale dziewczyny(berciunia) znalazła patent na te kółka, że wóżek jest cichutki;)

Ja zamierzam kupić ten wózek na lato, moja mała będzie miała wtedy 2,5 roku - mam nadzieję, że nie będzie za mały. Jeśli będziesz go kupować, to zwróć uwagę czy to nowszy model, bo ma większy kosz i bardziej rozkładane oparcie;)
                    • gie-oska82 Re: gie-oska82 14.12.11, 09:48
                      Tak wiem ze wyszedl nowszy model nuny z jakas mozliwoscia rozlozenia oparcia:)) Jaki kolorek bedziesz kupowac?mi sie podoba fiolecik poza tym teraz jest gdzies promocja chyba 4 kids ze 20% taniej od ceny wyjsciowej i nuny to tez dotyczy. Dwa dni tmu bylam przypadkiem w sklepie dzieciecym i stala czarna nuna ale nie wiem czy nowy czy stary model prawie 600zl kosztowala i wydawala sie mala..ale mlodego nie mialam ze soba wiec nie moglam go przymierzyc..
    • krooowka inglesina trip 15.12.11, 13:16
      polecam. kółka sie nie ścirają, bo nie są piankowe tylko plastokowe. poza tym podwójne z przodu i z tyłu, więc ciężar się jakoś lepiej rozkłada.

ps. moja córka waży 16kg, ten wózek jest według naszych polskich durnych norm do 15kg, a według amerykańskich do 20, a nawet 24 kg.

--
      http://www.suwaczki.com/tickers/km5stv731433kpbi.png
      • saras-wati motylus 20.12.11, 13:27
        a wrzuć fotki tego wózka;) też mi wpadł w oko, tylko to raczej normalna spacerówka, a nie lekki wózek przewozowy, bo chyba ok. 10kg waży...ale wygląda ładnie, ciekawe, jak się spisuje?
        • jeny0 Re: saras-wati 03.01.12, 22:00
          Hej.
          Mam do Ciebie pytanko jako do specjalistki od wózków :)) Oczywiście kolej na kolejny wózek :) i zastanawiam się nad Pliko Mini i właśnie M&P Tour. Wiem że go masz lub już nie masz :) ale zastanawiam się który byłby lepszy i ogólnie fajniejszy przy prowadzeniu i jak to jest gdy maluch zaśnie a oparcie nie rozkłada się tak jak w Mini? Jednak jest to duża różnica między nimi a mój synuś zasypia zaraz po wyjściu z domu.Ma teraz 1,5 roczku.Ciekawi mnie też którego kółka mniej terkocą i lepiej skręcają.Podoba mi się właśnie ten kolor Purple choć nie wiem czy dla chłopczyka też pasuje bo nie mogę go nigdzie spotkać w Toruniu,i zobaczyć na żywo.Proszę doradź :)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka