Dodaj do ulubionych

pp pliko mini czy pp si?

20.03.12, 15:55
jako drugi wozek typowo wyjazdowy, na szybkie wypady do sklepu,przedszkola itp
oba sa lekkie,maja obszerne siedziska,budki naciagane...
ktory ma wiekszy kosz?
ktory bedzie wygodniejszy dla dziecka/dla mnie jako prowadzacej wozek?
ktory bedzie poreczniejszy w skladaniu i zajmowal mniej miejsca po zlozeniu?

mini widzialam na zywo, si niestety nie...
--
Nikoś - 05.08.2008
Antoś - 03.03.2011
Edytor zaawansowany
  • mar.sza 20.03.12, 18:56
    Ja widziałam obydwa ale nie pamiętam jakie mają kosze. Mini jest fajny ale dla mnie wyglądał jak biedniejsza,młodsza wersja PP Si. Si bardzo mi się spodobał :)
  • mama_nikodemka 24.03.12, 21:08
    podbijam temat
    moze ktos sie jeszcze wypowie..czy jest sens wydawac 1000zl na si, czy mini w zupelnosci wystarczy?
    --
    Nikoś - 05.08.2008
    Antoś - 03.03.2011
  • szamsun 25.03.12, 11:25
    ja kupiłam ostatnio ppp mini (córka ma 1,5roku), ale nie mogę porównać z si, bo si nie brałam pod uwagę- jestem zmęczona szarpaniem się z wielką jane unlimit i szukałam wózka przede wszystkim ultra lekkiego.

koszyk jest mały, a do tego od góry jego pakowność ogranicza fragment stelaża (który np w maclarenach jest pod koszykiem), to powoduje też, że koszyk wisi tylko na 4 zaczepach, więc odpada też raczej włożenie czegoś ciężkiego. za to dużym plusem jest możliwość sięgnięcia do koszyka kiedy wózek jest w pozycji leżącej i np. dziecko śpi. no i można spokojnie wieszać zakupy na rączkach- nie przewraca się jak co poniektóre ;)

jestem zachwycona lekkością tego wózka, ale efekt ten został uzyskany m.in. dzięki wprowadzeniu części elementów plastikowych- np. hamulce albo blokady skrętności kółek. czy to się sprawdzi i będzie wytrzymałe, nie wiem.

za to potwierdzam- siedzisko jest super- szerokie, a przede wszystkim wysokie.
  • julamar84 27.03.12, 02:10
    Si jest zdecydowanie lepszy od plico. lżejszy, zwrotniejszy, ładniejszy. Mini jest jeszcze lżejszy ale nie sprawia wrażenia solidnego. Ja wybrałam si szkrabshop.pl/mobile/pl/p/Wozek-Peg-Perego-Si-Completo/82
  • plynaryby 27.03.12, 15:06
    Widziałam oba i kupiłam si. Warto dołożyć parę złotych.
  • mamaodzawsze 27.03.12, 15:32
    Miałam si i mam mini. Si jest większy zarówno dla dziecka jak i po złożeniu, ma lepsze kółka (bardziej gumowe niż plastikowe) i zdaje się, że ma wyżej rączki (nie wydłużałam a w mini wydłużam). Ale mini jest zdecydowanie lżejszy (wg mnie różnica to 1,7 kg) i nie ma pałąka, co może być plusem jak się chce żeby dziecko samo wchodziło/wychodziło z wózka.
  • annulka79 27.03.12, 18:20
    Jesteś chyba pierwsza osobą posiadającą oba wózki :)
    fajnie by było gdybyś mogła zrobić pare zdjęć porównawczych i wrzucić do galerii na forum wózkomania-wozki dzieciece. Ułatwiłoby to wybór wielu osobom bo ostatnio pytań Mini czy Si jest sporo ;)
  • mamaodzawsze 27.03.12, 22:18
    Niestety si miałam i wymieniłam na pliko mini. Wózki o kilka dni się minęły w moim domu. Także nic z tego :(
  • lafiorka2 30.03.12, 11:17
    si,zdecydowanie si:)
    widziałam na żywo....niezły jest:)

Też się nagrzałam na niego,ale na używany.Niestety cięzko jest znaleźć u mnie w mieście taki na sprzedaż:)
  • karolahanulek 05.04.12, 08:30
    Mini nie miałam, ja zdecydowałam się na Si i właśnie wczoraj go dostałam i na razie super, mała ma sporo miejsca, leciutko się prowadzi ale na razie jeździłam po domu , dziś idziemy na pierwszy spacerek:)
  • ashinka 08.04.12, 12:48
    karolahanulek, zamawiałaś może nowe Si? w sensie z jakiegoś sklepu? jeśli tak, to proszę napisz z jakiego? Bo ja na swoje Si czekam już... 3tyg. Podobno opóźniła się dostawa od importera, a mnie chce już szlag trafić
    --
    Moja córeczka :)
    Córeczki są the best
  • karolahanulek 13.04.12, 09:17
    Tak zamawiałam nowe Si, kupowałam w sklepie Smile www.sklep-smile.pl/wozki/wozki-peg-perego/peg-perego-si-completo.html ale rozumiem Cie bo tez czekałam baardzo długo tez ok 3 tygodni i byłam wściekła że muszę tyle czekać a najgorsze było to że wcześniej sprzedałam swój stary wózek i zostałyśmy bez wózka ale jakoś dałyśmy rade i teraz już mamy nasze SI- jest super:)
  • ashinka 15.04.12, 22:43
    Mój też już dotarł -3,5 tyg. czekania i jest :)
    I póki co bardzo mi się podoba
    --
    Moja córeczka :)
    Córeczki są the best
  • to_ja_tola 16.04.12, 21:32
    Jest śliczny:) widziałam na żywo....
    --
    http://s10.rimg.info/99355cb737f726e8fa84e8d84abd956c.gif
  • mama_nikodemka 16.04.12, 23:39
    no fajny ten si ale kurcze drogi...
    teraz zastanawiam sie nad zappem...tak sobie mysle ze mam jeden fajny wozek (bj citi elite) ktorego glownie bede uzywac wiec na takie szybkie wypady moze zapp starczy,co? jak myslicie? obawiam sie troche tego nie rozkladanego oparcia ale moze obedzie sie bez....
    --
    Nikoś - 05.08.2008
    Antoś - 03.03.2011

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka