Dodaj do ulubionych

PP Pliko 3-dlaczego taki tani ? Który to rok ?

04.04.12, 20:46
allegro.pl/promocja-wozek-peg-perego-pliko-p3-moka-i2224245847.html
Obserwuj wątek
      • annulka79 Re: PP Pliko 3-dlaczego taki tani ? Który to rok 05.04.12, 13:29
        Cena faktycznie niższa, ale ...
        jest to model 2009 Completo, ponadto sprzedawany bez osłonki na nogi (PP Pliko P3 Completo osłonkę posiada). Nic nie pisze o osłonie przeciwdeszczowej (ale nie wiem czy PP mają w komplecie).
        Sprzedawca wysyła towar ze Stanów! Stąd cena dostawy to 100 zł (dochodzi też długi czas oczekiwania) i nie wiem co w przypadku reklamacji, czy będzie uznana na miejscu, czy też wózek trzeba będzie odesłać? (to jest zależnie od konkretnej firmy różnie rozpatrywane).

Jak doliczysz cenę osłonki i dostawy to okazja już taka nie będzie.
    • alicja_wk Re: PP Pliko 3-dlaczego taki tani ? Który to rok 09.04.12, 14:32
      Tak, jak napisała Annulka, to faktycznie 2009 r., bo mam identyczny i jest własnie z tego rocznika. Z tym, że ja kupiłam uzywany w bdb stanie za 500 zł. Nie było to Completo, czyli goła wersja bez osłony na nóżki i bez folii p/deszczowej, ale dokupiłam sobie ja osobno, bo w budce jest wszyty zamek do montazu folii.
      Nie wiem, czy zalezy Ci na nowym i na gwarancji, ale jesli chcesz, zeby było taniej, to warto kupic uzywke, bo większosc z tego rocznika jest jeszcze w dobrym stanie, a na allegro jest ich spory wybór. Nie dawno śledziłam aukcje, na której był cały zestaw w tej własnie tapicercie i poszedł chyba za 250 zł.
      • groniek1977 Re: PP Pliko 3-dlaczego taki tani ? Który to rok 10.04.12, 20:52
        Moka to rocznik 2008. Ten jest faktycznie ze Stanów, wersja classico, więc bez folii i osłony na nóżki. Każdy z tych dodatków kosztuje co najmniej 100, więc jak dodasz te koszty plus dostawę to cena będzie taka jak w Polsce, tyle,że bez gwarancji i z bardzo długim okresem oczekiwania. Ten sprzedawca ma terminy nawet do 8 tyg.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka