Dodaj do ulubionych

Jaka jest różnica Zooper Hula, Waltz a Bolero?

27.05.12, 09:09
Bo miedzy Waltzem a Bolero nie ma żadnej wizualnie- dla mnie.
Hula tez jakby taka sama tylko rączki ma inne.
Czy coś jeszcze rozni te wózki? Waga? Wielkość?
Czy wszystkie maja naciąganą budkę?

Czekam na drugie dziecko i rozglądam się za wózkami, od 2 lat mamy wlasnie Hulę dla córki i jest to wózek niezniszczalny i rewelacyjny. Myślę ze dla drugiego też kupie zoopera ale jak to kobieta, chociaz model i kolor bym zmieniła....

--
''A moja teściowa nazwała mnie dzisiaj ku..., popchnęła mnie i życzyła mojemu mężowi rozwodu ze mną. Mąż się rozpłakał. Jest między młotem a kowadłem''
Obserwuj wątek
    • magda79pn Re: Jaka jest różnica Zooper Hula, Waltz a Bolero 01.06.12, 09:01
      z tego co pamiętam:
      hula jest jak twist, ma dwie rączki, składa się jak parasolka, ale ma boczki i barierkę

waltz składa się w kostkę, ma rączkę w całości, też ma pałąk i boczki i jest szerszy od huli

bolero był nowością gdy mój syn wyrastał już z wózka, ale wiem że składa się jak parasolka, ma rączkę w całości ale łamaną na środku

wszystkie mają naciąganą budkę, mnie się najbardziej podoba bolero, ale nie za ponad 800zł... jak ja kupowałam twista za coś około 400zł to uważam, że to była cena adekwatna do jego jakości, w moim po pewnym czasie zaczęły się ciężko kółka obracać, i wózek podczas jazdy się składał (nie całkiem, tylko ten mechanizm z tyłu, koło hamulca się składał - ale podobno to poprawili)

nie wiem czy mam rację, ale w bolero można chyba obrócić budkę, podobnie jak a pliko p3 i można niemowlaka wozić na leżąco, przodem do siebie. Patrząc na niego z profilu, wydaje mi się, że jest ciężko podbijalny, może się mylę, ale takie mam wrażenie...

no i najgorsze co mnie by najbardziej wkurzało, to cena używanych... waltza można kupić już za 100-200zł, tych za 300zł nikt nie kupuje, a przecież nowe są za ponad 700zł :(

--
      ==================================================================
      bo GIANT to GIANT :D
      ==================================================================

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka