Dodaj do ulubionych

Wózki takie jak TUTEK Grander

01.10.13, 12:57
Jeździłam w sklepie Tutkiem Grander i bardzo mi się podoba - dla mnie najważniejsza jest skrętność "w miejscu" i duży kosz na zakupy. Tutek polski, zgrabny, skrętny i ładny (amarant + srebrny).
Mam kupon zniżkowy do jednego sklepu, ale nadal wychodzi >1000zł, a ja chętnie kupię jakiś fajny używany wózek. Tylko co jest parametrowo podobne do Tutka?
Niestety ich używanych nie ma:(
Edytor zaawansowany
  • afroddytta 01.10.13, 14:12
    Nie bardzo rozumiem stwierdzenia w typie 'zawraca w miejscu' - przecież każdy wózek ze skrętnymi kołami zawraca w miejscu, czy kiepsko wykonany za 200 z zł cz taki za 4 tyś. czy nawet bliźniaczy (przynajmniej moje tak miały).
  • thea19 01.10.13, 22:23
    wozki takie jak tutek nalezy obejrzec na all w dziale wozkow uzywanych - bedzie widac za ile i czy sie sprzedaja oraz w jakim sa stanie.
    za tysiaka kupilabym nowa quinny speedie, poszukaj w necie bo na all juz ich w tej cenie nie wystawiaja. z kolorami licho ale wozek bardzo chodliwy i jakosciowo bez porownania z tutkiem czy innym tako

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.