Dodaj do ulubionych

Wózek firmowy Smyka - Smiki Move

18.11.13, 23:06
Jakiś czas temu pojawił się w sieci sklepów Smyk wózek ich marki -Smiki Move.
Mając trochę czasu poprosiłam Panią o demonstrację i wydał mi się całkiem przyzwoity, zwłaszcza że cena była równie atrakcyjna (1099zł w promocji) za wózek 3 w 1.

Najbardziej spodobała mi się kubełkowa spacerówka z której można zrobić gondolę jak dziecko zaśnie. Nie spotkałam się wcześniej z takim rozwiązaniem.

Czy któraś z Was go kupiła, oglądała?
Jakie są Wasze wrażenia??

link do wózka
www.smyk.com/smiki-wozek-3w1-kolor-czerwony,p1084357031,swiat-niemowlaka-p
Edytor zaawansowany
  • annulka79 19.11.13, 16:53
    Na pierwszy rzut oka to przypomina Coletto (Matteo - choć tu gondolka się nie przekształca) ale bardziej Motherace (Spin czy jakoś tam)
  • zona.102 20.11.13, 20:22
    A jak w testach zderzeniowych wypada fotelik?
  • Gość: Bumer IP: 91.231.9.* 17.02.14, 12:12
    Obawiam się że jest to tzw "chińszczyzna" i jako takie testy nigdy nie były robione. Co prawda na rynku jest wiele Chińskich znanych marek i nie oznacza to że będzie to od razu "badziewie" ale ja osobiście bałbym się posadzić swoje dziecko w nieprzetestowanym foteliku.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.