Dodaj do ulubionych

Tutek Grander Play

18.11.14, 15:39
Cześć dziewczyny, czy któraś z Was posiada wózek Tutek Grander Play i może wyrazić jakąś opinie? Nigdzie w interecie nie mogę znaleźć nic. Wiem, że jest to dość świeży model, ale na pewno już ktoś go używał.

Chodzi mi dokładnie o ten model: PLAY.

Z góry dziękuję za opinie.
Edytor zaawansowany
  • Gość: MamaKaroli IP: *.internetia.net.pl 19.11.14, 20:23
    Tego dokładnie to nikt nie ma bo jest nowością. Teoretycznie bo stelaż i koła są takie same jak w poprzednich Granderach, kształt gondolki inny i to tyle. Mikroskopijne siedzisko też bez zmian, wielgachne gabaryty po złożeniu też, wszelkie niedoróbki pewnie też. Szukaj info o poprzednich śmiało. prócz kolorków i gondoli to ten sam wózek. Trzeba tylko nazywać nowością co sezon coby sprzedaż utrzymać ;)
  • karol-ina-35 24.07.15, 09:53
    Ma nowy sposób wpinania, nowy wzór gondoli i spacerówki, jakiś antishock dołożony do zawieszenia... to nowe, tamto nowe ... to czemu ma ni być kolejnym z serii Grander? Kupiłam, jestem bardzo zadowolona, lekko się prowadzi, jednym palcem. wzornictwo niebanalne. Mam własna firmę i wiem, że takie opinie jak powyżej są krzywdzące dla firm. Napisałaś opinie wózka którego nie masz, wszystko "pewnie jest beznadziejne", ani nie pomocne ani konkretów nie wnosi. Mikroskopijne siedzisko? Siedzi w nim 4 letni chłopiec, to ma być wózek a nie taczka. Polecam przyszłym mamom wybrać się do sklep gdzie są upatrzone w necie modele i samemu dobrać wózek.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.