Dodaj do ulubionych

Wózek 2w1 - dziecko lutowe

27.08.17, 09:12
Witajcie. Sprecyzuję moje wymagania i "okoliczności" w jakich wózek będzie używany. Doradźcie proszę wózek dla noworodka, który potem będzie fajną spacerówką - to w ogóle możliwe? Na co zwracać uwagę? Z góry dziękuję za wszelkie rady.
- wózek będzie używany na niekłopotliwych terenach miejskich (żadnych żwirówek ani kłopotliwych podłoży na co dzień. Co najwyżej jakieś nierówne chodniki)
- mam windę z garażu pod drzwi mieszkania a na zewnątrz podjazdy, ect. - nie przewiduję wnoszenia wózka nigdzie
- jestem niska - 161cm wzrostu. Mąż - 180cm.
- wolałabym wózek nowy - jakieś takie opory psychiczne mam przed używkami
- do 2000k PLN, najchętniej jak najtaniej oczywiście
- co do ilości kół (3 czy 4) nie mam wymagań (a powinnam?)
- dziecko lutowe, zatem gondola używana głównie końcówka zimy, wiosna-lato.
Obserwuj wątek
    • dari_a_mama Re: Wózek 2w1 - dziecko lutowe 27.08.17, 16:31
      Mam termin na styczeń i też zaczynam rozglądać się za wózkiem:) Jeszcze nie bardzo się orientuję, żeby Ci doradzić konkretny model, ale kumpela mi podsunęła pomysł z przetestowaniem wózka przed jego zakupem, aby zobaczyć co komu pasuje - jest lista hotelu gdzie podczas weekendu można wynająć wózek "na testy" babyfura.pl/wynajem . We wrześniu skoczymy do Zakopanego i chcemy zobaczyć ten wózek Bugaboo - dam znać po powrocie;) Może Ty też któryś będziesz chciała sprawdzić;)
    • lukaszmoskalik Re: Wózek 2w1 - dziecko lutowe 30.08.17, 13:21
      Z dziewczyną złożyliśmy zamówienie na wózek Invictus. Jeszcze na niego czekamy, ale co nam się spodobało to niezwykle lekka i prosta rama. Wózek, że tak powiem wygląda minimalistycznie czyli wygląd nie jest "przebajerowany" a bardzo delikatny i elegancki. Prowadził się bardzo lekko. Oboje jesteśmy podobnego wzrostu ale myślę, że będzie się prowadzić dobrze wam obojgu.
    • gochalodz Re: Wózek 2w1 - dziecko lutowe 01.09.17, 10:43
      "Doradźcie proszę wózek dla noworodka, który potem będzie fajną spacerówką"

Szukaj w wózkach spacerowych, ale z opcją zamontowania gondoli np. Britax Motion, Baby Jogger gt, Peg Perego book (albo book plus), Joie , TFK joggster
    • martuskaa966 Re: Wózek 2w1 - dziecko lutowe 19.02.18, 14:31
      My z mężem kupiliśmy dla naszego zimowego maluszka wózek od polskiego producenta Adamex, a ze względu na wygodę prowadzenia i świetne żelowe koła postawiliśmy na model Vicco 3w1. Wózek wielofunkcyjny to świetne rozwiązanie. Ten jest bardzo lekki, ma solidny stelaż i mocne koła, które radzą sobie na dużym śniegu.
    • tata3dzieci Re: Wózek 2w1 - dziecko lutowe 26.02.18, 12:46
      Ciężko kupić wózek by był fajną gondola a zarazem spacerówką, przy wózkach 2w1 zawsze jest coś fajne drugie bedzie dodatkiem, Można się zastanowić by kupić spacerówkę i powiesić na niej gondolę ale i tak zawsze coś stracimy. Zapraszamy do sklepu odnarodzin mamy kilka które można by oglądnąć.

--
      Sławomir Sobczak Doradca ds. Bezpieczeństwa Dzieci W Samochodach
      Wicemistrzowie Polski w Fotelikiada 2014
      Mistrzowie Polski fotelikiada 2015
    • Gość: Madzia Re: Wózek 2w1 - dziecko lutowe IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.12.18, 09:24
      Jeśli jesteś niewysokiego wzrostu najlepiej wózek z regulacją rączki bądź wysokości siedziska, gondoli - co do drugiej opcji na rynku dotychczas jest tylko jeden taki wózek "Expres" Euro-Carta dzieciecyswiat.com.pl/category/?q=expres#top.
      Jesli chodzi o wózki to wiekszośc jest bardzo wysokiej klasy, większości jest gwarancja door to door. Firmy które moge polecic to na pewno Tako, Junama, Euro-Cart, Riko, Expander, Tutek, Baby Merc - karzdy z nas ma inny gust, ale na pewno jakiś model wpadnie Ci w oko:) Koła najlepiej żelowe bądź pompowane.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka