deltim focus Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • Mam wózek deltim focus od roku. tragedia. Nie polecam tej marki. oglądanie w
    sklepie a użytkowanie później w różnych warunkach to zupełnie różne rzeczy.
    Wózek bardzo niewygodnie się składa, koła po jakimś czasie trzeszczą, urywają
    się uchwyty od torby, hamulca nawet nie używam, bo nogi można połamać.Właśnie
    szukam nowej spacerówki.
    • Witam przykro,że u Ciebie się nie sprawdził,ja użytkowałam go rok(model deltim
      focus elegant)i był super dobrze się prowadził miał duży kosz na zakupy dobre
      hamulce itp.A co do usterek to owszem też mi się przydażyły urwały się haczyki
      od torby,ale serwis mają rewelacyjny i napisałam im emaila i na drugi dzień
      miałam nowe wkręty :))to samo było ze sprężynką przy hamulcu bardzo szybki
      serwis!!Wiadomo wózki nie są wieczne i zawsze coś się przytrafi,ale to tylko
      drobne usterki były a koła trzeszczały bo trzeba je smarować co jakiś czas
      wtedy nie trzeszczą,pozdrawiam i polecam Deltimka!!!!!
      --
      Mój Adrianek!
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=621&w=13970017
    • ja nie uzywałam tego wózka, ale moja koleżanka miała ten problem, że jej dziecko (fakt, spore) po prostu wyrosło ze spacerówki Deltim i musieli kupowac nowy wózek
      • A ja właśnie dzis kupiłam komplet Deltim focus elegant z fotelikiem. Wózek jest
        juz po jednym dziecku ale w bardzo dobrym stanie. Bylismy zdecydowani na ten
        własnie model ze wzgledu na duzą gondolę i fajne jest to że fotelik montuje sie
        na stelaż. I cena całkiem przystepna; tylko torbe będę musiała dokupić. Moja
        kolezanka wozi juz drugie dziecko w swoim focusie i jest bardzo zadowolona.
        --
        moni
    • Ja polecam fokusa. Jest super wygodny dla dziecka ib. wytrzymały na nasze ulice
      i chodniki. Mam zresztą do sprzedania.
      --
      "Najbardziej z życia kocham ... ŻYCIE"

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.