• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

Duże pompowane kółka czy skrętne?? Dodaj do ulubionych

• 23.02.06, 13:55
    Witajcie! Proszę o radę, jakie kółka są wygodniejsze- będę miała 1 dziecko i
    nie mam pojęcia. Chcę kupić rozkładaną na płasko spacerówkę z miękką
    gondolką. Wózek będzie używany głównie w mieście, ale w lato również
    wyjeżdżamy na piaszczyste, leśne drogi. Co polecacie??
    Edytor zaawansowany
    • 23.02.06, 15:36
      jeśli chodzi o wygodę i konfort dziecka oraz prowadzenia wózka to
      bezapelacyjnie duże, pompowane koła! żadne małe, piankowe im nie dorównają.
      Miałam i takie i takie, więc bazuję na doświadczeniu a nad morze czy w góry to
      w ogóle nie da się nawet porównać jednych do drugich. Tyle, że duże są cieższe
      i jeśli Ci chodzi o taki wózek, który ma starczyć od urodzenia do końca, to
      idealnego nie znjadziesz. Bo taki super stelarz na pomopowanych kołach jest
      najlepszy do roku, potem kiedy dziecko siedzi i zaczyna chodzić to bardziej
      zwracasz uwagę na to by wózek był zwrotny i lekki. Jeśli odchodzi Ci kwestia
      wnoszenia czy przenoszenia wózka oraz posiadasz duży bagażnik w samochodzie to
      zdecydowanie polecam wózek na pompowanych kołach. Moja siostra, ktora ma dom i
      duzy smaochod ma wozek emmaljungę - juz dla drugiego dziecka i bardzo sobie
      chwali. Jest od urodzenia do ok. 4 roku życia. Wybór jest trudny....
      --
      ada
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.