Dodaj do ulubionych

pasy czy sprężyny?

14.02.07, 15:09
Ktore rozwiązanie jest lepsze wózek na pasach -dośc mocno kolyszacy sie ale chyba dobrze amortyzujący czy na sprężynach bardziej sztywny?. dodam ze mieszkam poza miastem i raczej tam go bede uzywac
Edytor zaawansowany
  • aguskin 14.02.07, 19:54
    na sprężynach buja tylko na ogół na boki a na pasach we wszystkich 4 kierunkach
    w tył do przodu i na boki, łatwiej na pasach ululać dzidzię jeśli lubi i
    napewno mniej dziecko telepie, na wertepach, ale na spręzynach jest chyba
    bardziej stabilny, mam taki i taki i często cuda wyczynia z nimi 8 latek
    prowadząc brata, na wsi do lasu na wertepy mam na pasach i jest super, siedzisz
    na lezaczku i jedna noga sobie bujasz udając spacer, a małe śpi, na sprężynach
    mam tu w blokach, jest twardszy, nie pobujasz tak mocno, i gorzej się prowadzi,
    musisz popróbować, każdy lubi coś innego
  • olenka2121 14.02.07, 22:01
    Ja preferuję stanowczo sprężyny , jeśli przyzwyczaisz dziecko do bujania , jak
    ja swoje pierwsze , do 2 lat aby go uśpić musiałam do łóżeczka bieguny założyć
    albo na rękach bujać , stanowczo spręzyny z drugim dzieckiem mam spokój a mam
    wózek Anmar Leon jeśst świetny polecam
  • goskagb 17.02.07, 21:45
    Moja córa już 3 miesiące wychowuje się bez bujania i starm się byc w tym konsekwentna :) choć niezawsze się mi to udaje, i osobiście tez bardziej skłaniam się ku sprężynom. A co do wózka Anmar LEon to z jakiego materiału on jest zrobiony? bo oglądałam go na necie i faktycznie bardzo przyjemnie wygląda.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka