• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
Dodaj do ulubionych

polskie firmy produkujące wózki dziecięce

• 06.05.08, 23:14
    słyszałam o polskich firmach ( poza x-landerem), które produkuja
    dobre i niedrogie gondole, czy możecie podać mi ich nazwy. Byłam już
    w wielu sklepach i nic nie znalazłam.
    dziękuję za pomoc
    Edytor zaawansowany
    • 06.05.08, 23:16
      Roan i Jedo.Świetne wózki głębokie:)
      • 07.05.08, 07:58
        Ja jestem zadowolona z Tutka :)
    • 07.05.08, 09:31

jeszcze Mikado, model Oxford ma dobre opinie.

Xlandera produkuje firma Deltim, która ma też wózki pod tą włąśnie
      nazwą, np. Deltim Fokus. Czytałam o nim skrajne opinie - od bardzo
      pozytywnych po bardzo negatywne.
      • 07.05.08, 10:06
        kaps3 - firma z częstochowy, typowych gondoli nie robią ale wózki
        wielofunkcyjne.
        --
        Dziękujemy za wszystkie oddane głosiki na Asiunie. Mamy 98 miejsce.

www.angielskipoznan.pl
        • 07.05.08, 10:24
          czy mial ktos wozki z tej firmy kaps3-bo wygladaja bardzo fajnie

--
          www.babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=Ewa&year=2008&month=9&day=4&babycount=1
          • 07.05.08, 10:25
            Kot klakier, podzielam Twoje zdanie, na obrazku dosyć przyzwoicie sie prezentują
            A jak cenowo to wygląda?

--
            Razem od...

Nasze Małe - Wielkie Szczęście
            • 07.05.08, 10:34
            • 07.05.08, 14:20
              mam irys II explorer. kosztowal 500zł. fajnie sie prowadzi tylem do
              kierunku jazdy. przodem - masakra i dlatego teraz stoi a moja córka
              jezdzi parasolka. zamierzam go sprzedac.
              uwazam, ze fajny wózek dla dzieci tak do 10 miesiaca zycia kiedy to
              jezdza przodem do mamusi.
              --
              Dziękujemy za wszystkie oddane głosiki na Asiunie. Mamy 98 miejsce.

www.angielskipoznan.pl
              • 07.05.08, 19:55
                Babyactive: www.babyactive.pl/

Ja miałam (krótko)wóżek wielofunkcyjny Breaker tej firmy. Jechał jak czołg po
                każdej nawierzchni, pchałam go jednym palcem. Niestety w sklepach i na
                zatłoczonych ulicach był niewygodny w manewrowaniu (z powodu braku skrętnych
                kół). Ale na wertepy, na wieś, czy do mniejszej miejscowosći - wózek super.
                Jedyny mankament (we wszystkich tego typu wózkach wielofunkcyjnych z przekładaną
                rączką) to taki, ze wózek sparawdza sie jedynie w wersji dziecko przodem do
                mamy. Po przełożeniu rączki , zeby dziecko jechało przodem do świata, wózek
                prowadzi się makabrycznie ciężko, a najgorzej jest z podbijaniem. Żeby podjechać
                pod krawężnik musiałam dosłownie kłaść się na rączce. Po przęłożeniu rączka jest
                krótsza i jest mniejsza dźwignia działanie siły.
                • 07.05.08, 19:57
                  To samo miałam z TAKO!!!! Nigdy więcej takich kolubryn!!!!!!
                  • 08.05.08, 10:26
                    polecam wozek baby design atlantic(obecnie nazwa espiro atlantic)
                    gondola + spacerowka,pompowane kola , przednie skretne+spiworek i
                    pompka cena okolo 850 zl
                    • 08.05.08, 12:59
                      czy cos moze wiecej o Tutku?
                      zastanawiam sie nad ich Piotrusiem bo jest w promocji
                      pozdfr
                      A
                      • 08.05.08, 13:33
                        J a osobiście posiadam właśnie Piotrusia-Tutka :) prowadzi się bardzo dobrze, ma
                        bardzo dużą gondolę, poprzednia córkę woziła w niej prze 11 miesięcy, była z
                        końca kwietnia i do następnego kwietnia do jeździła w niej bez problemowo mimo
                        że do małych dzieci nie należała :) teraz wożę w nim druga córkę na razie krótko
                        bo ma tylko 3 tygodnie. Jako spacerówka raczej się nie sprawdza bo jest mała i
                        wąska i krótka moja roczna córka się w niej nie mieściła leżąc.
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.