Dodaj do ulubionych

BArdzo proszę o podanie szerokości CT 0.4..

17.09.08, 21:31
Będę wdzieczna użytkowniczki tego wozka za zmierzenie jak jest
szeroki (niestety mam windę sprzed 30 lat i obawiam się, że się nie
zmieści...)

--
Mała - Wielka....

Odliczamy do 1 urodzin
Obserwuj wątek
      • ksiezniczka_ewelajda Re: BArdzo proszę o podanie szerokości CT 0.4.. 18.09.08, 20:07
        do mala_malgo: a jaki masz kolor-tez mam ct04 i jestem starsznie zadowolona-
        tylko ze mam kolor manhatan który był jedynym na allegro jak kupowałam a który
        najmniej mi sie podobał, ale jak dla mnie jesli chodzi o funkcjonalnosc jest
        rewelacyjny-te szerokie koła poprostu rewelacja!
        ja kupuje jako drugi wozek quinny zapp ale to chyba tylko dlatego ze sie w nim
        zakochalam i ze jezdzimy czesto do rodziny meza za granice i potrzebujemy czegos
        malego do samochodu-nie mamy wana- a pakujemy zwykle łóżeczko i inne gadżety:)
        --
        nasz mały
        łobuziak<http://picasaweb.google.pl/ksiezniczka.ewelajda/RubenaYwotNarazieKrTki#>
        • mala_malgo Re: BArdzo proszę o podanie szerokości CT 0.4.. 19.09.08, 11:56
          Ja też ma kolor Manhattan i bardzo mi się podoba. Dawniej - tak z
          rok temu wybrałabym pewnie ten zielono-czarny, ale teraz już mi się
          opatrzył ten kolorek, no a poza tym ja chciałam nówkę, a z nowych są
          dostępne tylko: różowy, żółty, czerwony i granat. Mam chłopca więc
          wybrałam granat i jest jak dla mnie śliczny. Kiedyś miałam Ct 04 ale
          używany w kolorze Sahara i nie specjalnie mi się podobał - taki
          piaskowy. Potem przerobiłam jeszcze chyba z 6 spacerówek iii ...
          wróciłam do Ct 04 bo żadnej innej tak lekko się nie prowadziło.
          Jedyny minus to fakt, że mam nowy wózeczek bez pałąka, i chyba go
          dokupię bo łatwiej jest dziecko ujarzmić, poza tym i dziecku jest
          wygodniej jak może się czegoś chwycić :) Miałam Multwaya, ale po 3
          miesiącach sprzedałam, bo bywały dni że mnie ręce bolały od
          manewrowania tym wózkiem. Nie mam też wersji ze śpiworkiem, tylko z
          okryciem, jednak od zeszłego roku został mi zwykły granatowy
          spiworek, to na mrozy będzie jak znalazł :-) Cieszę się, że wróciłam
          do Ct 04, bo to solidny wóz i chyba nawet śnieg nie będzie mu
          straszny :-) POZDRAWIAM.
          • ksiezniczka_ewelajda Re: BArdzo proszę o podanie szerokości CT 0.4.. 19.09.08, 12:09
            No ja właśnie też dlatego wybrałam kolor Manhatan bo mam synka, chciałam nowy- a
            sa takie jakie sa- dokłandie ten sam powód co twój- ogólnie nie jest ten kolor
            zły ale taki pospolity-granatowy z kremowym! ja mam pałak- i jest o wiele
            lepiej- teraz na przykład mą odjechał samochodem i zabrał pałąk to czuję sie
            jakoś łyso! mój synuś ogolnie uwielbia jeżdzić wózkiem i jak tylko ma wybór
            piechotka czy wózek to nawet 50 metrów woli jechać wózeczkiem więc nie wysiada
            ale z pałąkiem napewno wygodniej- bo dzisiaj np(poprzedni wózek też miał pałąk)
            jechał na spacerek bez tego pałąka i trzymał się boków jakby się bał ze wypadnie:))
            Przepraszam za otwartość ale ile ma twoje dziecko że przerobiłaś już tyle
            wózków- ja kupuję 3 a mój mąż nie jest zbyt uradowany:))
            co na tój mąż- nie ma nic przeciwko:)ja bym też chętnie zmieniała wózki co 4
            miesiące ale budżet domowy chyba jednak troszkę by na tym ucierpiał(choć ogólnie
            nie narzekamy) więc już mam wyrzuty sumienia ale ostatnio jak sobie tutaj na
            forum czytam to stwierdziłam ze musze do tego forum zaprosić mojego męża ab y
            sobie poczytał:))i doszedł do wniosku jaką to ma oszczędną żonę:))
            --
            <a
            href="http://picasaweb.google.pl/ksiezniczka.ewelajda/RubenaYwotNarazieKrTki#>NASZ
            MAłY łOBUZ</a>
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka