01.11.14, 00:51
Chciałem polecić pracę w firmie Nobilon. Akurat szukają nowych pracowników i może ktoś się skusi. Generalnie jest to praca jako doradca finansowy. Oferują dobre zarobki na start, uczciwy system premiowy i możliwość awansu. Dużym plusem jest praca z ludźmi i możliwość szybkiego zbierania doświadczenia :)
Edytor zaawansowany
  • riassa 14.11.14, 14:00
    oo i rzeczywiście tak tam fajnie jest? bo jestem po studiach, szukam pracy, a niestety, nie jest o nią najłatwiej. A słyszałam, że można fajnie tam właśnie zrobić.
  • electricycloss 14.01.15, 14:32
    no pewnie, jak jeszcze trafisz na fajnego kierownika regionalnego to praca naprawdę będzie przyjemnością :)
  • pavel0 13.02.15, 15:13
    Nie ma co narzekać nobilon to dobry pracodawca. Pieniądze zawsze na czas praca nie jest ciężka, a jesli ktoś jak ja lubi pracę z ludźmi to łączy przyjemne z pożytecznym
  • paulusmania 06.04.15, 19:15
    Ta firma pójdzie z dymem
  • krysmaci 21.06.15, 11:51
    Pracowałem w nobilon i naprawdę było całkiem nieźle. Zawsze płacili na czas wtedy to mi wystarczało teraz chcę pracować jeszcze w zawodzie ;P
  • ka.ras 26.07.15, 13:16
    ja w nobilonie dostałem pracę jeszcze przed zdobyciem jakiegos wiekszego doswiadczenia w branży, jak na tamten czas to moge powiedziec, ze zarobki i warunki całkiem ok, nawet awans mozna złapac jak ktos sie przykłada
  • 0adonis 08.08.15, 09:42
    Dokładnie jest to świetna praca na zdobycie doświadczenia. Sam w czasie studiów tam się załapałem i bardzo dobrze wspominam.
  • kaboom35 19.08.15, 14:50
    Też mogę ci śmiało polecić Nobilona, dużo się nauczysz i to za godziwe pieniądze, jak tam pracowałem to nie czułem się wykorzystywany, a tydzień przelatywał mi nawet nie wiem kiedy, bo atmosfera była świetna i miałem super ekipę, spróbuj a się przekonasz.
  • miss_little_me 31.08.15, 21:41
    Moja siostra pracuje w Nobilonie, też jest zadowolona, ona jest wygadana, zawsze miałą dobry kontakt z ludzmi i bez problemu jej to przychodziło, no i zarabia ładnie, stać ją na kosmetyczki, fryzjerki i jakieś tam zabiegi spa i nie musi na to odkładać tygodniami.
  • 1emlieczka 17.09.15, 07:26
    Post wprawdzie był dawno temu , ale mogę równiez polecić pracę w firmie Nobilon . Jest to firma pożyczkowa . Byłam tam jako doradca finansowy , ale z racji tej ,że mąż dostał dobra prace w Niemczech , przeprowadziliśmy sie właśnie do sąsiedniego kraju . Wypłata i atmosfera jak najbardziej okay ;)
  • maritza4 29.09.15, 09:35
    Wszyscy pracowali w Nobilon ale nikt już nie pracuje z was ? a to dlaczego ? co sie stało ? hmm? Ja od siebie moge tyle powiedzieć ,że również pracowałam w Nobilonie . Jest to fajna firma na początek jeżeli mieszkasz jeszcze z rodzicami , chcesz dorobić do studiów , zdobyć doświadczenie, .Jest możliwość awansu w tej pracy , tylko na prawdę trzeba sobie na to zasłużyć ciężką pracą .Ja zmieniłam pracę z tej na inną z tego względu ,że chciałam pracować w swoim wyuczonym zawodzie i oczywiście taką też pracę znalazłam. Polecam dla początkujących i przedsiębiorczych ludzi.
  • agac.ik 15.10.15, 11:05
    dla mnie, jako studentki praca w Nobilon to też fajne rozwiązanie. mam kasę więc mogę studiować i zdobywac wiedzę, oczywiście też się rozwijam w firmie, jest możliwość awansu itp więc każdy powinien być zadowolony. oczywiście, że nie jest to praca marzeń ale w dzisiejszych czasach gdy tyle ludzi jest bezrobotnych to chyba nie ma co narzekać, bo z tego co wiem są duużo gorsze firmy!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka