Dodaj do ulubionych

KTO JEDZIE DO INDII? :-)

28.04.05, 13:24
Hej,

jestem Darek.Nigdy jeszcze nie bylem w Indiach,a jest to moje marzenie.
Czy sa tu ludzie,ktorzy planuja poroz do tego kraju na poczatku 2006 roku?Czy
ktos moze organizuje taka grupe?
Bardzo chetnie bym sie przylaczyl?
Pozdrawiam!
Dariusz Ratajczak
dareker@poczta.onet.pl
Obserwuj wątek
      • ruler666 Re: KTO JEDZIE DO INDII? :-) 16.11.05, 22:54
        Witam i jak z waszym wyjazdem czy to 90% stalo sie juz 100%. Przylatuje do
        Delhi 3 Stycznia, i tak sie zlozylo ze jade sam, tak ze jesli mozna do was w
        jakis sposob dolaczyc na jakis czas chetnie to zrobie. Jak macie juz konkretny
        terminy i miasto przylotu napisz kilka slow moze cos uda sie zrobic.
      • salsetka Re: KTO JEDZIE DO INDII? :-) 24.11.05, 19:40
        Ja z kolezanka tez planujemy wyjazd do Indii na przelomie styczen/luty.
        Planujemy na miejscu wykupic 21-dniowy bilet samolotowy i zwiedzac wszystkie
        regiony. To jest wstepny plan, ktory jeszcze moze ulec zmianie. Z checia bysmy
        sie do was przylaczyly albo spotkaly z wami gdzies w indiach, po drodze :)
        Byloby razniej...
        Prosze o kontakt na emaila: salsetka@gazeta.pl
        Do zobaczenia!! :)
        • ruler666 Re: KTO JEDZIE DO INDII? :-) 02.12.05, 19:46
          czy macie juz dokladny termin wyjazdu, od 2 stycznia do ok 10 bede w Delhi, co
          dalej to sie okaze. Mam ogulny plan ale w kazdej chwili moze on ulec zmianie.
          jesli znacie jakies szczegoly co do waszej wyprawy odezwij sie prosze, bylo by
          milo spotkac sie zrobic cos wspulnie. Tak tylko dla informacji email ktory
          podajesz nie dziala.
        • oreganoboy Re: KTO JEDZIE DO INDII? :-) 05.11.05, 15:41
          Warto grzebać w promocjach. Na początku 2005 Aerosvit /Ukraina/ miał w promocji Delhi za 1300 zł. Na chwilę obecną i tak dalej są najtańsi 1700 zł /bez opłat/ dalej Aeroflot 1890 zł Tak więc ceny sa zbliżone. Czasami sie trafafia KLM czy inna Alitalia ale tam opłaty dadatkowe mogą dołożyć 1/3 ceny. Dwa tygodnie temu kupiłem Delhi w Aerofłocie za 2200 z wszystkimi opłatami, wchodząc do biura niemalże z ulicy.
          • urbanska.dominika Re: KTO JEDZIE DO INDII? :-) 07.11.05, 21:21
            Bardzo dziekuje za informacje. Jak narazie najtansza oferta jest aeroflot za
            2380 zl razem z oplatami lotniskowymi. Jednak moje towarzyszki i towarzysze
            podrozy wraz ze mna nie ustaja w poszukiwaniu redukcji kosztow.

Mam jeszcze pytanie natury technicznej: jakie obuwie zabrac, w jakim chodzic.
            Jedziemy w porze monsunu (jeszcze)-sierpniu. Podobno lepiej izolowac stopy od
            otoczenia, bo mozna przywiezc grzybice lub pasozyty skory, ale z drugiej strony
            nie wyobrazam sobie chodzenia w takim goracu w zakrytym obuwiu..

Pozdrawiam!
            • oreganoboy Re: KTO JEDZIE DO INDII? :-) 08.11.05, 07:57
              Mimo wszystko sandały. W zeszłym roku w Delhi co prawada nie w porze
              monsunów /październik/ był upał 35 stopni i nie sposób było chodzić w czymś
              innym niż w sandałach. Poza tym wilgoć monsunowa nie do końca sprzyja zakrytemu
              obuwiu. A proces suszenia o takiej porze jest walką z wiatrakami.
    • szwiling Re: KTO JEDZIE DO INDII? :-) 06.11.05, 15:05
      Wczoraj wrocilem z miesiecznej wloczegi po Indiach i juz chce tam jechac znowu!
      Na pewno pojade w przyszlym roku, ale dokladnego terminu podac nie moge. Jesli
      sa jakies pytania a propos tematu to chetnie odpowiem
      • the_outsider Re: KTO JEDZIE DO INDII? :-) 11.11.05, 22:06
        wybieram sie na goa ze znajomymi na poczatku roku.. z tego co sie orientuje to
        bilet mozna kupic za ok 2100. planujemy pobuc ok 2 tyg. mamy na pobyt 900pln.
        wystarczy na skromny wikt i bananowe drinki? ile kosztuja podstawowe produkty,
        np piwo? jest tam wogole piwo? potrzebuje kilku praktycznych rad, co ze soba
        zabrac i jak sie tam poruszac.. jedzenie w knajpach, picie tez, czy lepiej
        zaopatrzyc sie w supermarkecie goanskim?? dzieki serdeczne
        • szwiling Re: KTO JEDZIE DO INDII? :-) 13.11.05, 09:47
          Piwo raczej marnej jakosci, ale jak cie ciagnie to idzie sie przyzwyczaic;)
          Koszt - 20Rs mala butelka, 40-50 Rs duza butelka.
          Goa jest kilkakrotnie drozsze od reszty Indii. Ja bylem w Indiach miesiac w tym
          na Goa 1 tydzien i wydalem w sumie na zycie jakies 350-400$ (nie wliczam w to
          prezentow, ciuchow) Jesli czegos zapomnisz to zawsze bedziesz to mogl kupic na
          miejscu. Generalnie bierz ze soba jak najmniej, zajebiste ciuchy mozesz kupic
          na miejscu, tylko sie ostro targuj! Poczatkowa cene dziel minimum przez 2-3 a
          czasem przez 20... Knajpy na Goa sa wyjatkowo czyste porownujac z reszta Indii.
          W ogole musze cie zmartwic ale Goa to nie sa prawdziwe Indie... To jest inny
          piekniejszy swiat. Rajska "wyspa" posrod morza biedy, zgielku i syfu. Jesli
          chcesz poznac prawdziwe Indie to polecam waskie uliczki Varanasi, gdzie
          bedziesz brodzil w gownie po kostki i wyleja ci pomyje na glowe, albo slumsy
          Mumbai nad ktorymi goruja billboardy wielkich korporacji - to sa prawdziwe
          INDIE. Jedyna prawda o tym kraju jest tekst ktory przeczytasz na reklamie na
          lotnisku w Delhi. "INCREDIBLE INDIA" a juz tak ode mnie "-everything is
          possible..."
      • matiaga Re: KTO JEDZIE DO INDII? :-) 23.04.06, 16:12
        witam serdecznie razem z moim przyjacielem planujemy podróż do Indii ( w m-cu
        sierpniu 2006 ) czy mogę prosić o jakieś wskazówki dotyczące co ze sobą zabrać(
        dotyczy ubrania i obuwia ), na co zwrócić uwagę przy zamawianiu biletów na
        pociągi i jak wcześniej należy się zaszczepić !! ( czy jest to konieczne ?) no
        właściwie wszelkie informacje dotyczące przygotowania się do tej podróży oraz
        ewentualne trasy wszystko tomilew widziane Pozdrawiam Aga
    • ruler666 Re: KTO JEDZIE DO INDII? :-) 16.11.05, 22:49
      czesc Darek, wyjezdzam do Indii 2 Stycznia 2006, dokladnie Delhi. Wracam 22
      Lutego, wiec jesli zdecydujesz sie na wyjazd w tym terminie, odezwij sie zawsze
      to razniej przemieszczac sie w wiekszym gronie, Tym bardziej ze rowniez jade po
      raz pierwszy i sam.
      • nawarro Re: KTO JEDZIE DO INDII? :-) 07.01.06, 16:36
        Witam

Szukam współtoważysza lub grupy na wyprawę do Indii.
        Nie mam jeszcze sprecyzowanego terminu, jednak najbardziej odpowiadał by mi
        luty - wyjazd tak na ok. 4 tygodnie.
        Ja mam na imię Krzysztof (27 lat) i mieszkam w Warszawie.
        Jeżeli macie podobne plany co do wyjazdu i chcecie go spędzić w ciekawym
        towarzystwie czekam na kontakt: krzycho-w@wp.pl
    • nawarro Re: KTO JEDZIE DO INDII? :-) 07.01.06, 16:37
      Witam

Szukam współtoważysza lub grupy na wyprawę do Indii.
      Nie mam jeszcze sprecyzowanego terminu, jednak najbardziej odpowiadał by mi
      luty - wyjazd tak na ok. 4 tygodnie.
      Ja mam na imię Krzysztof (27 lat) i mieszkam w Warszawie.
      Jeżeli macie podobne plany co do wyjazdu i chcecie go spędzić w ciekawym
      towarzystwie czekam na kontakt: krzycho-w@wp.pl
        • lucid75 Re: KTO JEDZIE DO INDII? :-) 09.08.06, 17:39
          Na stronie www.diwalifestiwal.org jest wzmianka o tym iz festiwal odbywa sie
          tylko w wybranych miastach. Czy tak fatycznie jest? Ja planuje rowniez wypad do
          Indii by zalapac sie na diwali ale prawdopodobnie bede na poludniu np w
          Bangalore. Niestety nie zauwazylem na glownej stronie by festiwal odbywal sie w
          tym miescie. Orientujesz sie jak to dokladnie jest?

Wojtek
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Booking.com
Nakarm Pajacyka