Dodaj do ulubionych

Studniówka!

13.08.04, 07:13
Dziewczęta kochane!
Właśnie dziś mija 100 dni, od kiedy ropoczęłam moje "nowe" życie. I
wytrwałam, czego i Wam życzę. Czekam na słowa uznania, zwłaszcza od Guru :)))
M.
Obserwuj wątek
    • monika1977 Re: Studniówka! 13.08.04, 09:23
      Gratuluje Moniczko!!! Też życze sobie tej wytrwałosci. Powiedz mi ile przez te
      100 dni udało Ci się zrzucić kg? Życzę nadal gubienia zbędnych kilogramów.
      Pozdrawiam :)))
    • gosik6 Re: Studniówka! 13.08.04, 17:40
      Cześć. Na poczętku gratuluje gratuluję z całego serca. Jestem tu całkiem nowa
      więc nie wiem ile kilogramów temu rozpoczęłas to wiem że z moniki_Xl obecnie
      jesteś monika_l to jest piękne. Może ja nie powinnam o to pytać ale już oczami
      wyobraźni widzę siebie za 100 dni i dobrze byłoby siebie ujrzeć o ileś tam
      lżejszą. Naprawdę wiem że z Wami może mi sie udać (ale co tam "może" , uda mi
      się). Pozdrawiam i jeszcze raz gratuluję Gośka.
      Ps. Może za 100 dni tj. 21 listopada 2004r. bedę, tak jak ty dziś,
      świętować "studniówkę".
      • gosik6 Re: Studniówka! 13.08.04, 17:43
        SUPER!!!. Przepraszam nie widziałam twojej informacji o ilości kg. Jeszcze raz
        gratuluję. I życzę dalszych takich sukcesów ( jeśli jeszcze masz jakieś kg do
        pozbycia się ich).
    • margolka123 gratulacje od margolki 15.08.04, 09:48
      Powody do gratulacji sa rozliczne - nie dosc ze sama schudlas, to jeszcze
      jestes prawdziwym dobrym duchem pewnie z kilkudziesieciu, jak nie wiecej,
      kobiet, tych z forumow roznych i tych co w realu slysza o kawowych pilingach i
      cudach olejkowych. Oj, mysle ze tych kobiet moze byc ze sto albo i wiecej ;)
      Fajnie miec taka studniowke za soba, naprawde. Czekam na moment kiedy zaczniesz
      trzymac wage, zeby zobaczyc co wtedy wymyslisz, jaki patent - ja mam pewnie
      jeszcze z pol roku przed soba do tego momentu, a moze i wiecej, ale podpatrzec
      kolezanke chetnie podpatrze ;)
      margolka
      • moonika_l Re: gratulacje od margolki 15.08.04, 14:03
        dzięi za słowa uznania. O utrzymaniu wagi już zaczynam myśleć. W związku z tym,
        że ostatnio bardzo brakowało mi słodyczy, dzisiaj wymyśliłam ciasto dla
        odchudzaczek! Zaraz podam przepis. Jedna porcja ok. 90 kal. A jakie pyszne...
        mmm....
        M.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka