Dodaj do ulubionych

Restauracja Ambrozja (Dębica)- masakra!

10.11.12, 23:40
zaczynam ten wątek, ponieważ chce wyrazić swoją opinię na temat wyżej wymienionej restauracji, niedawno powstałej... Otóż odwiedziłam ja pewnego dnia wraz z moja rodziną tzn. zaprosiłam rodziców i siostrę z mężem na reklamowane pyszne jedzenie w miłej restauracji. ok wszystko w porzadku nawet można przeboleć białe prawie puste ściany można to usprawiedliwić wielkim wkładem pienieznym wlascicieli w inne elementy restauracji, ze dopiero zaczynaja i ze to sie wkrotce poprawi, ale nie można wybaczyc serwowanych dan zasadniczych na zimno. to po pierwsze, druga rzecz to to ze potrawy były albo za bardzo przyprawione albo wcale. tu przykładem może byc stek totalnie gumowe cos... kolejna sprawa ktora ja uwazam za oszukiwanie klienta jest podawanie cen w menu dan ktore nie obejmuja dodatków a zaznaczę sa wysokie, a obiecywana sztuka na talerzu to okropnie skrojone składniki surówek oraz niedbale rozrzucone szatki warzyw.musze przyznac, ze było mi przed rodzina wstyd, ze zaprowadziłam ich w miejsce ktore rozczarowało pod każdym względem... nie chciałabym robic temu lokalowi antyreklamy, ale takie jest moje zdanie, zal wydanych pieniedzy i wielki niedosyt... mam nadzieje ze kucharz sie zacznie starac, ale dziwi ze juz na poczatku daje ciała... przykro mi to mowic, ale nie odwiedze tego miejsca nigdy wiecej i nikom go nie polecę. szkoda bo liczyłam na nowe swieze atrakcyjne miejsce spotkan z przyjaciółmi...:(
Edytor zaawansowany
  • gato.domestico 13.11.12, 16:17
    w praktycznie kazdej restauracji placisz np za mieso a dodatko dobierasz wg uznania i za nie placisz..to nie bar szybkiej obslugi grzie masz udo z kurczaka zestaw surówek i frytki :)

Ciekawa jestem czy wylalas zale wlascicielowi restauracji takze...zazwyczaj tak to jest ze klient udaje zadowolonego a potem obrabia lokal...moze warto bylo wyrazic swoja negatywna opnie u zródla...lokalu nie znam ale tak sie robi w cywilizowanych krajach- sklada reklamacje
  • luka789 14.11.12, 21:17
    Niesety nie mogę zgodzić się z otyską. W restauracji byłem i klimat jest niesamowity. Na ścianach piękne obrazy - trzy duże nie wiem dlaczego koleżanka nie zauważyła ;-). Karta menu bardzo ciekawa. Klient ma możliwość samodzielnego komponowania dań. Zamawiałem pierś z kurczaka na warzywach grilowanych z ziemniakami i wszystko pisze w karcie ile co kosztuje. To nie jest tak jak słusznie zauważono bar czy jadłodajnia. Bywam w wielu restauracjach i tak jest, ze za dodatki jest dodatkowa opłata. Obsługa rewelacja, klnerka zapytała czy wszystko smakowało czy wszystko jest ok. Miałem możliwość wyrazić swoją opinie na temat serwowanej kuchni. Ponadto znajomi otrzymali 50% zniżkę na makaron, a do zamówionych zestawów otzrymaliśmy deser gratis. Pierwsza taka restauracja, gdzie tak dbają o klienta. Jak dla mnie rewelacja. Byłem tam raz i napewno będę jeszcze nie jeden raz. Oczywiście polecam!
  • szymon1606 14.11.12, 21:39
    zgadzam się z opinią luka 789 nie wiem dlaczego otyśka tak pojechałaś po tej restauracji!poszłaś tam na steka!mogłaś iść do stek-hausa!ich też tak obsmarujesz jak Ci coś tam nie spasuje masz tupet i wielka odwagę pisać takie rzeczy masz prawo do swojej opinii ale mogłaś ja przedstawić właścicielom lub osobie którą cie obsługiwała a nawet poprosić kucharza!ja zaglądam tam przynajmniej raz w tygodni mają fajne promocje na makarony które uwielbiam zniżki dla studentów czyli coś dla mnie i inne a na ścianach są piękne obrazy!
  • 00bloodymary 15.11.12, 12:48
    Niestety nie mogę się zgodzić z otyska1. Byłam juz kilka razy w tej restauracji i podczas każdej wizyty byłam bardzo zadowolona z obsługi, która nie tylko znała pozycje w menu, ale tez potrafiła dobrać odpowiednie wino do dań, które zamawiałam. Jeśli chodzi o jedzenie, to było wyśmienite i schludnie przystrojone, a porcja była duża jak na danie podawane w restauracji. Na wystrój lokalu też nie mogę narzekać. Jest dużo światła, proste dekoracje i piękne obrazy oraz bardzo oryginalne lampy, które wpadły mi w oko. A do tego bardzo przystępne ceny. Na pewno będę stałą klientką w Ambrozji
  • kaja325 16.11.12, 08:26
    Totalnie nie zgadzam się z opinią " otyski"!! byłam w tej reustauracji z mężem już 2 razy nigdy nie otzymaliśmy zimnego jedzenia, potrawy były super przyprawione do tego tafiliśmy na promocje drugi makaron za 50 %, wypiłam latte z syropem cynamonowym rewelacja polecam!.....kelnerka była bardzo miła i pytała czy wszytsko wporządku czy czegoś nie brakuje, dbają o Klienta to trzeba przyznać," puste ściany według Pani otysy" nie wiem jaką wadę wzroku trzeba mieć, żeby nie zobaczyć gigantycznych obrazów na całą ścianę które zresztą są niesamowicie pomysłowe, byli tam tez moi znajomi którzy z tego co wiem powracają na makarony, placka po węgiersku..i sałatkę taką z kurczakiem nie wiem jak ona się zazywa..powtarzam tylko to co słysze...ludziska są zadowoleni...."a dodatki są extra płatne "to już wgóle bez komentarza cała Europa w ten sposób działa...widocznie ktoś tu żadko odwiedza restauracje......z całym szacunkiem oczywiście....a właśnie przypomniało mi się polecam deser z brzoskwinią to chyba jakiś słodziutki serek obłęd cudne to jest - moje dziecko zjadło dwie porcje!!, ......nie mogę nic złego powiedzieć na temat Ambrozji a gdybym miała złe doświadczenia z ta restauracją to napewno bym się podzieliła.....
  • gato.domestico 16.11.12, 21:48
    jezuuuu moze niech wlasciciele dadza sobie juz spokoj z ta kryptoreklama?? :( nagle watek zaczal zyc...:)
    KRYPTOREKLAMA az sie odniechcewa ....
  • zofiadyrman 09.12.12, 19:50
    Boże, co za żenada. Nawet wszystkie nicki macie powymyślane na jedno kopyto. Posłuchaj, ty bezmózga istoto, wypisująca dyrdymały na cześć swojej restauracyjki - właśnie dlatego zapamiętam was i tam nie pójdę, za ten bezczelny i pełen tupetu spam.

AMBROZJA DĘBICA = NIGDY!
  • teetime2012 12.01.13, 22:14
    ZGADZAM SIĘ !!

JEDZENIE OKROPNE, NIE POLECAM NIKOMU!

Wybrałam się razem z mężem i jego bratem na sobotnią kolacje !! I co ?? Potrwawa męża - gumowy stek wielkości zakrętki do słoika, może miał z 2 mm grubości, (schabowe u mojej teściowej w niedziele są grubsze i smaczniejsze!) Surówki bez smaku szkoda gadać! A talerz wyglądał strasznie, niby jakoś przystrojony ale nie apetycznie!!

Potrawa brata męża!! Ziemniaki złociste ? Tak posypane gotową przyprawą i ugotowane a miały być w złocistej skorupce, a nie tłuszczu, a i miał być parmezan, ale coś go widać nie było, ani nawet czuć!! Stek masakra jakaś z masłem czosnkowym tak masło było ale minimalna kosteczka położona na mięsie, sero smaku zero przypraw, twarde żylaste miało być wysmażone i co było krwiste!! Surówki okropne!

Moje Medaliony wieprzowe z kurkami !! Kurki mrożone wodne, sos z torebki na pewno nie zrobiony domowym sposobem!! Mieso, twarde bez przypraw, smaku, 5 szt mięska wielkości deńka od kieliszka, a szpinak mrożony !! Breja zero smaku czosnku, przesolony !! Po drugie jak pisze mi w karcie medaliony wieprzowe 13 zł to dlaczego ja mam policzone 0,136 kg * 130,00 zł/kg = 17,76 za 13 dag mięsa !! A w karcie do jasnej anielki piszą inaczej !! O ziemniakach niewspomne, bo na serio mają być złociste, chrupiące a nie utopione w przyprawach, nawet w piekarniku nie były pewnie a powinny być !!

Wystrój co się komu podoba ! Ale jedzenia tragedia nie polecam nikomu !! Drogo, nie smacznie źle okropnie!!!!!!!!
  • mi.l.ena 07.02.13, 15:23
    gdzie ta ambrozja jest? żebym przez przypadek tam nie poszła ;-)
  • blue_adusia84 13.02.13, 17:07
    a może ktoś ze smakoszy restauracyjnych dań zechce pomóc Oliwii
    Witam
    jestem siostrą 16 letniej Oliwii, która ma wrodzoną wadę serca- atrezja zastawki tętnicy płucnej z ciągłą przegrodą międzykomorową. Hipoplazja prawej komory serca. Jako dziecko przeszła trzy operacje i wszystko było w porządku. W 2011 roku zaczęly sie problemy ze zdrowiem zdiagnozowano: zakrzepicę żył, dyselektrolitemię , hipoproteinemię w przebiegu enteropatii wysiękowej.
    Oliwia wymaga specjalistycznej diety oraz przyjmowania leków , które są drogie- miesięczny koszt leków na receptę to ok 1000zł do tego jeszcze produkty białkowe i suplementy diety. Nasz budżet jest już ... właściwie to nie ma budżetu bo jesteśmy pod "kreską" . Zapisaliśmy sie do fundacji Serce Dziecka w zeszłym roku w listopadzie , jednak do tej pory nie udało nam sie zebrać nawet 1zł na leczenie Oliwii Proszę pomóżcie każda złotówka się liczy , poniżej link do strony fundacji, - wpłacając darowiznę na konto fundacji trzeba pamietać o dopisku Oliwia Rojowska w przeciwnym wypadku środki idą na cele statutowe fundacji.
    www.sercedziecka.org.pl/zbiorki-celowe/potrzebuj-pomocy/1391-rojowskaoliwia

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka