Dodaj do ulubionych

gdzie pieluchy dla dzieci

16.02.05, 21:58
można kupić najtaniej
Edytor zaawansowany
  • maw51 17.02.05, 20:07
    W Biedronce nowe DADA komfort(nie te stare ceratowe), bardzo podobne do
    pampersów bawełniane przewiewne i nie drogo 18:99 za paczkę 7-18 kg 32 sztuki.
    Bardzo podobne pieluszki są w Plusie nazywają się Jaś i Małgosia (przypuszczam
    ze to ta sama firma) ilość sztuk i cena podobna.
    --
    Moj mały rozbójnik :-)
  • krzyniu1971 17.02.05, 21:46
    wiesz w Biedronki to ja się boję chodzić.Ponieważ jest reklama w telewizji że
    sok marchwiowy w Biedronkach jest teraz dobry.To znaczy że przedtem był niedobry
    a teraz być może jest dobry a za miesiąc będzie bardzo dobry a za 5 soczek
    super?A po za tym skoro te pieluszki są tanie i w miarę dobre to dlaczego nie ma
    ich we wszystkich skepach.NIE KUPIĘ dziecku pieluchy pod którą się nikt nie
    podpisał kto wyprodukował i czy ma pozwolenie z instytutu matki i dziecka.Pewnie
    NIE to dlatego jest tania.
  • magdarka 17.02.05, 21:57
    Wiesz co Krzyniu to po co sie pytasz o najtańsze pieluchy!!! moje dzieci miały
    pieluchy z Biedronki i nic im nie było i byłam zadowolona a jak Cie stać na
    droższe to kupuj po prostu pampersy bo tańszych nie kupisz i tak....ja w
    biedronce kupuje duzo rzeczy i jakoś jeszcze nie zaszkodziły dzieciom,a na
    pieluchach pisze przez kogo są produkowane po prostu sprawdź a nie krytykuj od
    razu to ze tanie nie znaczy ze gorsze
    pozdrawiam
    --
    Magda P.
  • krzyniu1971 18.02.05, 21:16
    wiesz nie chodziło mi o to aby dowiedzieć się jaka jest najtańsza pieluszka
    tylko o to gdzie ogólnie pieluszki są tanie.TZN. pampers w sklepie X jest drogi
    a wsklepie Y tani .A jest jeszcza cała masa pieluch jak Huggies Soft & Dry
    ,Huggies Super flex, Bella Happy, Bambino,Pampers active baby,Pampers Active fit
    ,Huggies dry nites czy inne wynalazki których nie pamiętam.
  • magdarka 18.02.05, 21:28
    no to buźnca czasem sa promocje w biedronce lub raju...
    --
    Magda P.
  • malopolskowianka 20.02.05, 12:11
    Chciałam się kiedyś uchytrzyć na pieluchy właśnie i kupiłam w Biedronce te
    stare ceratowe. TRAGEDIA! Dziecko przelewało mi je bokami, odklejone plastry
    taśmy klejącej (bo to nie były rzepy) nie dawały się przykleić spowrotem.
    TRAGEDIA, TRAGEDIA! Postanowiłam wrócić czym prędzej do dobrych jakościowo
    pieluch (Pampers, huggies)i teraz już poprostu boje się wszelkich produkcji dla
    marketów (zrobione dla BIEDRONKA, czy innych). Pampersy jednak są drogie,
    najdroższe chyba w Centrum na Rzeszowskiej (ok. 49zł) choć ostatnio była
    promocja po 39,99 a raju różnie- 45-49zł.Wolę jednaj jechać do Marketu
    Dziecięcego na Wielopolskiej (tuz przed obwodnicą) i kupić Mega paczkę
    Huggiesów soft&dry po 39,99 których jest znacznie więcej w paczce niż pampersów
    o tym samym rozmiarze. W tej samej cenie te same Huggiesy soft&dry są w Mieszko
    (hurtownia dziecięca na PArkowej przed urzedem miasta) - ale oni nie prowadzą
    mleka dla dzieci - a ja chce kupić wszystko na raz w jednym miejscu. Chwała za
    to Marketowi na wielopolskiej! Teraz jednak zmieniam Huggiesy soft&dry na
    Huggiesy Freedom bo są bardziej chłonne, mają mocniejsze zapięcia i szerokie
    rzepy (takie jak pampersy) choC są droższe od Huggiesów soft&dry. Wolę jednak
    kupić dziecku coś lepszego.
    P.s. Krzysiu! śmiem przypuszczać, bo podpowiada mi to kobieca intuicja i zwykła
    dedukcja :) że jesteś właścicielem wspomnianego przeze mnie marketu dziecięcego
    przy obwodnicy. Bynajmniej nie chwalę sklepu na forum publicznym ze względu na
    swoje przypuszczenia. Uważam że to najlepszy sklep z art. dla dzieci w dębicy.
    Choć ubranka mogłyby być tańsze lub dodatkowo jeszcze z niższej półki cenowej
    (bo ciuszki kupuję w tanich marketach w RAju lub pod stacją). Dobrze byłoby
    kupować wszystko w jednym miejscu. I jeszcze jedno: wielka szkoda że Twój-
    NieTwój Market nie honoruje płatnoścci kartami. Ostatecznie zakup kilku paczek
    pieluch, mleka, akcesoriów (smoczki trzeba przecież zmieniać co 3 miesiące)i
    jedzonek w słoiczkach to spory wydatek. Prościej klientowi(a przynajmniej
    mnie:)) płacić kartą, bo na koncie zawsze jest jakis grosz a w kieszeni
    niekoniecznie. No ale to już uwaga na marginesie. :)
    Pozdrawiam
  • krzyniu1971 20.02.05, 15:52
    Pomyłka nie jestem właścicielm tegoż sklepu.Po za tym odnośnie tych kart
    płatniczych nie wiem czy zauważyłaś iż większość sklepów przede wszystkim
    polskich i ch nie akceptuje, ciekawe dla czego?.A ten sklep na wieloposlskiej to
    znam .I owszem są huggiesy po 39.99 i fredom też chyba.Jaz zapytałem sprzedawcę
    w centrum dębicy dlaczego jest taka różnica że huggisy kosztuję u niego 42 i 44
    a w tesco chyba nawet 50 i 52.To powiedział że tamci mają bardzo duże marże on
    ma bardzo małą a ten sklep na wielopolskiej to prawdopodobnie dopłaca do każdej
    paczki.Ja mu na to iż przecieżnie nie wolno sprzedawać taniej niż się kupiło.A
    on powiedział że owszem nie wolno ale 120 km na godz.jechać przez miasto też nie
    wolno.
  • malopolskowianka 20.02.05, 16:09
    Cóż, kobieca intuicja mnie zawiodła, dedukcja Sherlocka Holmesa też. Ubolewam
    nad dopłacaniem do interesu ale ja też chce kupić tanio. Ubolewam jeszcze
    bardziej nad niehonorowaniem kart płatniczych w naszej przecudnej mieścinie :)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka