Dodaj do ulubionych

pomysł na biznes

05.03.05, 18:11
Szanowni Państwo !!
Jest mi niezmiernie miło przedstawić i zapoznać Państwa z ofertą naszej firmy
dotyczącą uruchomienia własnej działalności gospodarczej w systemie
partnerskim. Oferujemy sprawdzony pomysł i gotowy "produkt" biznesowy. Sieć
Punkty Finansowe MIESZKO to obecnie największy w kraju prywatny pośrednik
(270 kas) działający w branży pośrednictwa w regulowaniu rachunków i innych
płatności. Miesięcznie wykonujemy blisko 600 tsiecy operacji kasowych.
Korzystamy z nowoczesnych i bezpiecznych systemów informatycznych, aby w
pełni zminimalizować czas realizacji płatności a także wykluczyć wszelkie
możliwe pomyłki w przekazie danych. Równie powaznie podchodzimy do kwesti
zabezpieczenia pieniedzy zarówno w kasie jak i drodze do banku. Specjalnie
dla nas wykonują to firmy konwojeckie. Jesteśmy laureatem dwóch bardzo
prestiżowych nagród "Cent for future" w kategorii firma z przyszłością 2005,
oraz produkt z przyszłością 2005.
W związku z inensywny rozwojem naszej sieci na terenie kraju a szczególnie w
państwa okolicach poszukujemy partnerów do współpracy.
Całkowity koszt związany z przystąpieniem do naszej sieci wacha się w
granicach 6 000 zł i składają się na nią:
1 500 zł - opłata wstępna,
2 000 zł - wykonanie zabudowy kasy,
500 zł - komputer,
1 000 zł - szyldy, ulotki, plakaty
1 000 zł - ubezpieczenie kasy, wyposażenie w mat. biurowe,
Wszystkich zainteresowanych zapraszam do kontaktu z Jarosławem Rozpochowskim
dyrektorem odpowiedzialnym za rozwój sieci:
tel. 509 116 405 lub jaroslaw.rozplochowski@pfmieszko.pl
Edytor zaawansowany
  • krzyniu1971 05.03.05, 21:26
    myślę iż nie jest to najszczęsliwszy pomysł.Po pierwsze podałeś same koszty bez
    uwzględnienia że taki punkt musi gdzieś stać czyli czynsz potem prąd a potem
    UWAGA !!! ZUS który dla osoby prowadzącej działalność gospodarczą wynosi ponad
    600 zł miesięcznie.Czyli 600 + media minimu 200 to jest 800 a jeszcze pasuje ze
    600 zł zarobić na i te 6000 na początku? MUSIAŁBYM ZWARIOWAĆ. Prowizja od
    transakcji to pewnie 0.99 gr.Czyli musiałbyś obsłużyć ponad 1400 klijentów
    miesięcznie czyli ok 55 dziennie.Licząc iż czas pracy to 8 godzin to 7 ludków na
    godzinkę.ŻYCZĘ w szystkim powodzenia jak ktoś się tego złapie!!!!
  • paula245 06.03.05, 14:24
    Osobiście nie ufam tego typu pośrednikom.Była już jedna afera z firmą,która nie
    opłacała rachunków swoich kilentów.Jeden z nich dowiedział się,że nie płaci rat
    za samochód od pół roku! Nie lepiej zgłosić zlecenia przelewu bankowego? Poza
    tym,ile takich pkt może powstać w takim mieście jak nasze.Ja znam dwa: W
    Biedronce i w kiosku w centrum.Druga sprawa,że taka działalność może się
    opłacić (ale nie musi) tylko jako działalność prowadzona dodatkowo,np jako
    stoisko w dużym markecie.
    --
    www.vogue.co.uk/
  • punkt_finansowy_mieszko 06.03.05, 15:52
    Szanowi Państwo !!
    W ofercie istotnie podane zostały przezemnie koszty przystąpienia do sieci,
    bowiem nie chciałem pisac postu który czyta się blisko poł godziny :-)) Jesli
    ktoś jest powaznie zainteresowany to z doświaczenia wiem już że najpierw pyta
    się o koszty przystapienia do sieci. Z przykrością stwierdzam iż wyliczenia
    Pana sa chybione a moge powiedziec to z pełną stanowczością bowiem w końcu
    zajmuje się tym biznesem osobiście.
    Paula 245 odpowiedz dla Pani:
    ubolewam ja i nie tylko ja ale inni uczciwi pośrednicy z naszej branży że są
    wsród nas oszusći ale wszędzie zawsze trafi się na "czarną owcę" Ostatnio
    głośno było o kasjerce pracującej w jednym z Urzedów miasta w kraju która to od
    conajmniej 5 lat nie księgowała wszystkich pieniędzy wpłacanych przez
    mieszkańców w miejskiej. Stad też nie można generalizować że jesli jest jeden
    oszust to wszyscy tacy są. Nasza firma jest dość często opisywana przez prase
    ogólnopolską (Rzeczpospolita, Angora) w pozytywnym świetle, ponadto jestesmy
    jedyną tego typu firmą w Polsce która zdobyła az dwa pierwsze miejsca w bardzo
    prestiżowym konkursie bijąc na głowe konkuretnów z bardzo znanych i powaznych
    marek z dziedziny odziezy czy art. spożywczych Jednak jury uznało nasz pomysł i
    system działania jako najlepszy z pośród wszystkich zgłoszonych firm. To tyle
    tytułem reklamy ;-))
    W Dębicy nasza sieć ma obecnie jednego partnera od miesiąca czasu, generalnie
    uważamy aby kasa była dochodowa i satysfakcjonująca dla nas i naszego partnera
    przeliczylismy że 1 kasa przypada na 10 tys mieszkańców Stąd też uważam ze bez
    problemu jeszzce kilku partnerów z Debicy możemy zchęcic do współpracy. Co do
    jakości i usług i ilości punktów powiem tylko tyle że tutaj marka ma znaczenie
    bowiem co innego jest zapłacić rachunek w kasie u niewiadomo kogo a co innego
    np u nas czyli najwiekszej w Polsce tego typu firmie.
    Wszystkich zainteresowanych ponownie zapraszam do kontaktu
    jaroslaw.rozplochowski@pfmieszko.pl lub 509 116 405
  • gslawik 06.03.05, 16:50
    Oj krzyniu... nie popisałęś się!
    W innym temacie świetnie sobie poradziłeś - udowodniłeś że można coś w Dębicy
    zrobić z Igloopolem, a tu? Takie narzekanie?????????
    Koszty to coś co nie musi się zamortyzować czy zwrócić po miesiącu. Prowizja
    nie musi być taka jak piszesz...
    Poza tym - taki sceptycyzm może stanowić o lenistwie.
    Przykłady z Mielca dotyczące takiego biznesu mówią, że to się opłaca. Nie mówię
    tu o Mieszku, ale o okienakach kasowych prowadzonych przez osoby fizyczne dla
    jednego z banków. Robią to od kilku ładnych lat - i im się to
    opłaca!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    poza tym twoje opowiadanie przypomina mi pewną bajkę o orle mieszkającym w
    kurniku. Nigdy sie nie wzniósł w góre i zdechł jako kogut, bo słuchał kur,
    które dziobały go i wmawiały, że jest kogutem...
    Działasz tu właśnie jak taka kura...

Pozdrawiam
  • krzyniu1971 06.03.05, 20:03
    Drogi gslawik.Mieszkam w Dębicy a nie w Mielcu.Mielec jest znacznie większym
    miastem i w okolicach mielca też mieszka bardzo dużo ludzi.podejrzewa że z 5
    razy tyle więc pewnie kilku osobom narazie taki biznes jakieś dochody
    przynosi.Jednemu większe drugiemu mniejsze a trzeciemu żadne.Ja w swoim poście
    zasygnalizowałem jak ciężki finansowo może to być interes choć jest to jeden z z
    biznesów ,które faktycznie pokładają małe zasoby finansowe na początek bo za
    kwotę 6000 zł to kiosku Ruch za bardzo nie uruchomisz.Po za tym są jeszcze inne
    problemy takie jak Polskie prawo które co chwila się zmienia jak nie w tą stronę
    to wtą .I to prawo aktualne trzeba znać samemu bo NIKT wam nie podpowie.A więc
    siedzieć gdzieś osiem godzin potem przy papierach w domu i dobrze że masz
    internet to w w godzinkę prześledzisz strony różnych ministerstw czy czasem sie
    coś nie zmieniło.A jak NIE MASZ TO CO?.I natępny wątek takich punktów jak
    MIESZKO jest w Dębicy jest już kilka i jak przybędzie jeszcze z 10 różnych firm
    to zaczną one między sobą konkurować co spowoduje spadek ceny usługi i może się
    to okazać zabójcze w skutkach.O co do okienek kasowych prowadzonych przez osoby
    fizyczne to dobrze żeś to ująl cyt: dla jednego z banków.U nas w skarbowym też
    jest okienko kasowe prowadzone przez osoby fizyczne dla jednego z banków.Ale tu
    mają umowy czy kontrakty na wykonywanie takiej działalności na kilka lat.Po za
    tym w Skarbowym na 100% przyjdzie ktoś zapłacić podatek a do ciebie już nie musi
    !!!.Ja tylko chciałbym przestrzec że na takim interesie kokosów się zbić nie
    da.A kokosy to są dla mnie :średnia płaca krajowa która wynosi ponad 2000
    zł.Jeżeli ktoś tę średnią ma to GRATULACJE ale z z mieszko podejrzewam ani 1/4
    nie da się wyciągnąć.ALE OSTATECZNIE LEPIEJ ROBIĆ COŚ NIŻ NIC.
  • serek600 09.03.05, 12:05
    Troche racji masz, ale na pewno nie z tym znacznie wiekszym Mielcem i okolica,
    w ktorej mieszka 5 razy tyle ludzi co w Debicy :-)
    A wiec Krzyniu w powiecie mieleckim mieszka 136 tys. ludzi, a w debickim 132
    tys. Na dodatek masz jeszcze Ropczyce z przyleglosciami, pewnie z 20-30 tys.
    ludzi. Niby w innym powiecie, ale tak naprawde satelita Debicy. Przemysl wiec
    to jeszcze raz, moze taki biznes ma szanse sie udac?
    --
    srk

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.