• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
Dodaj do ulubionych

Najlepszy ginekolog do prowadzenia w ciąży :]

• 15.04.06, 22:36
    Czy ma ktoś namiary na Dr Lewtaka, kiedy przyjmuje,numer telefonu? Albo Zenon
    Piechota???
    Edytor zaawansowany
    • 22.04.06, 09:05
      Najlepszym jest doktor Fabrowicz. A jeżeli chcesz numer telefonu
      www.pkt.pl/ Spróbuj w tej wyszukiwarce znajdziesz wszystkich ginekologów
      w Dębicy.
      • 08.05.06, 16:58
        "ostatnią moją ciążę prowadził wspomniany dr Lewtak, którego bardzo chwalę
        (póki co:) ). Rzeczywiście stał się "moim" ginekologiem, o każdej porze dnia i
        nocy mogłam zadzwonić w razie niepokojących sygnałów lub zwykłej niepewności, a
        zdarzyło mi się kilka nadplanowych wizyt. Nawet mój mąż, który udał się ze mną
        na wizytę był bardzo mile zaskoczony i ciepło się o nim wypowiadał
        (wczesniejszą ciążę prowadzilam w Rzeszowie). Naprawdę dr Lewtak to miły,
        ciepły lekarz, który pacjentkę traktuje jak super ważną bliską mu osobę, bez
        wywyższania sie i obnoszenia się tytułami i pozycją lekarza. Mogę smiało
        powiedzieć, że jest takim "kumplem" od babskich spraw :)"-jest to fragment
        wypowiedzi dziewczyny- forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?
        f=18090&w=15214219&a=20440878 .Ja rowniez jestem jego pacjentka i polecam z
        calego serca.Przyjmuje on w poniedzialki i srody od 16.00
        • 08.05.06, 17:08
          Zapomnialabym.Jesli chcesz numr.tel to napisz na mojego emaila.Nie podam dla
          ogolu poniewaz sama nielubie jak rozdaje sie moj numer obcym.

ninka000@gazeta.pl
          • 12.05.06, 15:33
            Dzięki za odpowiedź,ale sama już wcześniej dowiedziałam się kiedy przyjmuje i
            znam już nr telefonu. Byłam u niego na wizycie w kwietniu,faktycznie jest
            bardzo miłym,konkretnym lekarzem. Czułam się jakbym była u niego nie pierwszy,
            a kilkanasty raz :), można z nim o wszystkim porozmawiać. Niestety mimo
            długiego spóźniania się @ jednak przyszła,ale i tak dobrze jest wiedzieć na
            przyszłość. który lekarz mógłby poprowadzić ciążę.
    • 01.06.06, 17:03
      • 01.06.06, 21:56
        na dworcu w Lipinach
      • 02.06.06, 22:31
        Dębica---- dom gdzies za blokiem który stoi wzdłuz ulicy Rzeszowskiej 66-pod
        mieszkaniami sa stoiska sklepowe
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.