• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
Dodaj do ulubionych

DOBRY GINEKOLOG

• 10.01.04, 06:27
    witam, proszę Was o opinie na temat ginów w Lubinie. Chciałabym zmienić
    doktorka, lecz nie wiem na jakiego, moze Wasze opinie mi pomogą...
    pozdrawiam
    Edytor zaawansowany
    • 10.01.04, 12:57
      ...witamy na forum Lubin....
      mogę ci polecić panią doktor ginekolog Zielińską, która przyjmuje w przychodni
      prywatnej (chwilowo nie pamietam nazwy ale jak tylko sobie przypomnę to ci
      napiszę) na ulicy bodaj że Krupińskiego tuż za szkołą podstawową nr 3 na
      ustroniu.....
      ...chodzi do niej zarówno moja matka, jak i każda z moich dziewczyn, a
      skończywszy na obecnej mojej żonce....:)))))
      ...prywatnie bierze ok 50 zł, ale opłaca się, oj opłaca....:))))))
      pozdrawiam....
      --
      ***szkodnikus nieśmiertelnus***
      ***forumus weteranus***
      *** FEN ***
      • 01.02.06, 22:14
        Czy ktoś wie czy dr. Dajnowska przyjmuje jeszcze w Lubmedzie na Wyszyńskiego?
        Bo coś mi się "obiło o uszy" że nie. A jeżeli to prawda to gdzie teraz
        przyjmuje i czy tylko prywatnie czy można też na kasę
        • 02.02.06, 10:07
          a z tego co ja wiem to w Lubmedzie nie przyjmuje ale jest podobno w Medicusie na
          przylesiu.oto nr tel:076 746 62 20
          • 02.02.06, 18:48
            dzięki Ido, spróbuję w najbliższym czasie tam zadzwonić
            • 10.02.06, 15:25
              Ja wiele przeszłam jeżeli chodzi o te sprawy kobiece-endometrium, torbiele,
              bolesne miesiączki itp. Odwiedziłam w zwiazku z tym mase lekarzy, jakiz czas
              leczyłam się we Wrocławiu. Z całą pewnością mogę polecić Dajnowską przyjmuje w
              Medicusie na Leśnej - również na kase chorych.
              Jest delikatna, zagaduje, odpowie na każde pytanie, widać że bardzo fachowo
              czyta usg itp.
    • 10.01.04, 14:18
      bardzo dobrą opinię ma pani Dajnowska. Chyba przyjmuje w kilku miejscach. AMEZ,
      Lubmed, ale to trzeba sprawdzić.
      • 10.01.04, 15:32
        Zgadza się. Pani Dajnowska jest świetną ginekolog. Mówi wszystko i językiem na
        tyle zrozumiałym, że się wszystko wie. I pożartować z nią można. I na badania
        wszystkie wyśle. I podejrzenia ma dobre. Szczerze polecam!
        --
        Życie jest zbyt poważne, by o nim poważnie mówić.
        • 10.01.04, 22:21
          Dziwnie to zabrzmi ale równierz popieram pani Dajnowska wspaniała jak trzeba
          to zbada w ciemno przy pierwszej wizycie pigułek nie wypisuje bez wstępnego
          badania jak niektórzy ginekolodzy w lubinie. Bo znam przypadki gdzie młode
          dziewczyny chodzą do ginekologa po każdą recepte do innego i każdemu wciskają
          kit że jej lekarz nie mógł jej przyjąć i ona tylko recepte chce a nigdy nie
          była badana bo sie boi lub sie wtydzi. A ja sam do pani Dajnowskiej po recepty
          chodziłem ale zato pinować musze wszystkich badań mojej dziewczyny. A
          zapomnieł bym faceci chyba wolą by ich kobiety chodziły do kobiet ginekologów.
          A szanowny Szkodniku pani dajnowska jest najładniejszą panią ginekolog jaką w
          życiu widziałem. Polecam paniom które kiedyś mażyły o .... z inną kobietą:)

POZDRAWIAM

HEKTOREK
          • 12.01.04, 16:43
            hektorek napisał:

> Dziwnie to zabrzmi

I rzeczywiście - na cztery posty polecające ginekologa (lekarza bądź co bądź
            typowo kobiecego) dwa to posty FACETÓW (sic!) - v200coś tam nie liczę, bo nie
            wiem, jakiej płci.

Ale roksana - idź do Dajnowskiej - jak widzisz oprócz tego, że miła, to jeszcze
            ładna. Choć dla Ciebie to pewnie nie ma znaczenia :-)

--
            • 12.01.04, 23:32
              DZIĘKI ZA OPINIE... SZCZERZE MÓWIĄC OBAWIAŁAM SIĘ, ŻE POELCICIE MI LEKARZY Z
              FEMINY, ALE NA SZCZĘSCIE JEST INACZEJ, SKORZYSTAM Z POMOCY PANI DAJNOWSKIEJ.
              POZDRAWIAM
              • 13.01.04, 07:52
                ....dlaczego obawiasz się lekarzy z feminy, mów prędziutko, coś z nimi nie
                tak....????
                --
                ***forumus weteranus***
                *** FEN ***
                • 13.01.04, 10:45
                  Jakiej feminy bo nie w temacie jestem?

POZDRAWIAM

HEKTOREK
                  • 13.01.04, 13:53
                    hektorek napisał:

> Jakiej feminy bo nie w temacie jestem?
                    >

forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=216&w=2540423&v=2&s=0

www.femina.lubin.pl/

--
                    *strawberry truskawkowe na bezbarwne dni* nosowska
                    •••
                    • 13.01.04, 22:27
                      co do Feminy, to oki jest chwalona, ale jak są jakieś większe problemy, to
                      odsyłają wówczas na Bema... dlatego mimo miłej atmosfery w feminie, wolę
                      szpital :-) pozdrówka
                      • 13.01.04, 22:34
                        roksana78 napisała:

> co do Feminy, to oki jest chwalona, ale jak są jakieś większe problemy, to
                        > odsyłają wówczas na Bema... dlatego mimo miłej atmosfery w feminie, wolę
                        > szpital :-) pozdrówka

Dobry wybór ;)

--
                        *strawberry truskawkowe na bezbarwne dni* nosowska
                        •••
                        • 14.01.04, 08:53
                          .....dzięki za pomoc dziewczyny, niedługo będę musiał gdzieś żonę usadowić, a
                          zupełnie nie wiem gdzie.....:))))))
                          --
                          ***forumus weteranus***
                          *** FEN ***
                        • 31.01.04, 11:23
                          Nie wiem dlaczego tak negatywnie jesteście nastawieni do "Feminy"? Rodziłam tam
                          prawie 7 miesięcy temu i jestem bardzo zadowolona. Podczas ciąży też chodziłam
                          do "Feminy". Może są osoby którym coś się nie podobało, ale nie chciałabym
                          rodzić na Bema. Mój starszy syn leżał tam na pediatrii to mi wystarczy. Poza
                          tym po porodzie korzystałam z porad w Feminie i to zupełnie bezpłatnie. Wiadomo
                          podczas ciąży płaciłam i po porodzie też, ale tylko dlatego że leżałam na sali
                          jednoosobowej. Myślę,że nie można tak uogólniać.
                          • 05.09.05, 20:55
                            Popieram! Nie można uogólniać, a poza tym też uważam że Femina nie jest zła...
                            Jako jedyny lekarz w Lubinie przyjął mnie dr. Kazi. Zresztą póki co nie mam
                            zamiaru zrezygnować z usług Feminy. Wiele słyszałam dobrego i złego, a Mi dali
                            się poznać z tej dobrej strony...
                            --
                            Wszystko co dobre jest nielegalne, niemoralne lub powoduje tycie...:-)
              • 25.11.04, 18:08
                Cześć! jestem po raz pierwszy na tej stronie i właśnie czytam opinię na temat
                lubińskich ginekologów, Przystanęłam trochę na Twojej opinii, bo szczerze
                mówiąc mam dobre zdanie o lubinskiej Feminie i tamtejszym personelu lekarskim,
                jakbys była tak uprzejma napisz mi czego ewentualnie moge sie obawiać z ich
                strony, i jakie masz wobec nich zarzuty, z góry dzięki :-)
              • 08.06.05, 19:42
                Dla mnie jest najlepszy Wydra. Jest to lekarz z powołania. Bardzo interesuje
                się pacjenkami. Można z nim o wszystkim porozmawiać a przee wszystkim bardzo
                dobrze leczy. Zna się na rzeczy, jest bardzo delikatny i potrafi dobrać leki
                dla każdej kobiety z osobna. Przyjmuje prywatnie na leśnej (50zł) i w Amezie a
                także w szpitalu na Bema
                • 04.07.05, 21:41
                  lekarz z powolania...interesuje sie paccjentkami...hm...nei wiem co
                  myslec..synowie tez powiini na ginekologow moze pojsc...
                  • 05.01.08, 07:24
                    a myślisz, że tak nie jest??
                    Poza tym nie radzę korzystać z prywatnych wizyt u dr W., chyba,że chcecie by jego synowie organizujący imprezki oglądali wasze karty chorób (z połową gó..arzerii z Lubina)
                    Moja znajoma chodziła do dr W. przed porodem, wszystko było ok, a gdy doszło do bóli porodowych, to nawet nie zjawił się... mimo że obiecał, ze względu na dość gruby "załącznik" do ich prywatnej umowy.

Poza tym- była afera z dr W i dr O. w szpitalu na Bema, ponoć oboje mieli problem z "utrzymaniem równowagi" na dyżurze...
                • 04.07.06, 15:48
                  Oj. Wydry akuratnie NIE polecam... Nieumiejętnie bada dziewczyny, które jeszcze
                  nie współżyły. I olewa pacjentki. No niestety. Nawet kiedys wyszłam z gabinetu
                  bo jak wyszedł "na chwilkę" to po 15 minutach czekania mi sie znudziło :-)
          • 21.04.04, 11:47
            Czy mozecie mi powiedziec gdzie na 100 % przyjmuje Pani Dajnowska obecnie? I
            czy prywatnie czy na kase? dziekuje.
            • 21.04.04, 12:08
              ....na 100% Pani Dajnowska przyjmuje w Lubmedzie....
              rejestracja od 8.00 do 14.30....
              Pani doktor przyjmuje od 12.00 do 14.00....
              nr telefonu - 846 37 70

....czy taka odpowiedź jest wystarczająco wyczerpująca....??? :))))
              --
              ***forumus weteranus***
              ***Forum Erotica Nova***
              • 21.04.04, 16:12
                Alez oczywiscie, ze wystarczajaca-nawet bardzo:) Dziekuje serdecznie:)
          • 24.05.06, 12:28
            witam mam pytanie co sodzicie o doktorze Drążku musze wybrac doktora a
            niewiem jakiego. prosze o odpowiedz.
      • 13.01.06, 22:08
        moje dwie ciąże prowadził drMikłaszewicz.Przyjmuje w Lubmedzie na Gwarków,w MCZ
        i jeszcze prywatnie w Lubmedzie na Armii Krajowej(50zł).Jest bardzo
        delikatny,miły i do nikogo innego nie chodzę.Podobnie jak moje
        koleżanki.Jesteśmy zadowolone.Naprawde polecam.
        • 06.11.07, 08:25
          prosze o porade w wybraniu ginekologa ktory pracuje w sziptalu i przyjuje na
          prywatnie lub na kase chorych
    • 18.01.04, 23:01
      Kogo wreszcie wybrałaś? Zadowolona jesteś?
      --
      • 19.01.04, 18:42
        Magda, no i wybrałam P. Dajnowską i wcale się nie zawiodłam, Pani dr faktycznie
        mówi bardzo zrozumiale i jasno, że wszystko da się zrozumieć, umie też
        pocieszyć człowieka, a tego najbardziej potrzebowałam, dała mi mnóstwo
        nadzieji :-))) pozdrówka
        • 20.01.04, 07:36
          ...nadziei na co ????......
          --
          ***forumus weteranus***
          *** FEN ***
          • 20.01.04, 17:04
            na lepsza przyszłą ciązę :-)
            • 20.01.04, 18:40
              ....czy to znaczy, że jedną masz już za sobą....????
              --
              ***forumus weteranus***
              *** FEN ***
              • 20.01.04, 22:39
                Ale Ty jesteś ciekawski Szkodnik!
                --
                • 21.01.04, 16:09
                  no własnie ciekwawski jesteś szkodniku :-))))
                  no a ciązę pierwszą poroniłam w 12 tygodniu :-(((
                  • 21.01.04, 17:02
                    roksana78 napisała:

> no własnie ciekwawski jesteś szkodniku :-))))

....jestem ciekawski, jestem ale mam swój powód.....:))))

> no a ciązę pierwszą poroniłam w 12 tygodniu :-(((

....bardzo mi przykro, mam nadzieje że tym razem lepiej będzie...:))))
                    poroniłaś jak widzę pod koniec okresu niebezpiecznego....
                    a czy zdradzisz mi tą tajemnicę jak to się stało że poroniłaś ???? wybacz moją
                    ciekawość, ale żona moja jest w 9 tygodniu i chciałbym wiedzieć jak najwięcej,
                    coby ustrzec ją przed jakimiś ewentualnymi niedopatrzeniami......:)))))
                    pozdrawiam....

PS
                    jesli nie tutaj, to poproszę o maila na podany wyżej adres, thx :)
                    --
                    ***forumus weteranus***
                    *** FEN ***
                    • 21.01.04, 17:45
                      SZKODNIK NIE WIEM CZY JA SLEPA JESTEM CZY CO, ALE TWOJEGO @ NIE WIDZĘ, PODAJ @
                      • 21.01.04, 21:00
                        ...jak to nie widzisz??? szkodnik1@gazeta.pl
                        przepraszam, że nie podałem od razu.....:))))))))))))
                        --
                        ***forumus weteranus***
                        *** FEN ***
                        • 23.01.04, 11:57
                          Powodzenia Szkodniku
                          --
                          POZDRAWIAM

HEKTOREK
                    • 31.01.04, 00:37
                      szkodnik1 napisał:

> roksana78 napisała:
                      >
                      > > no własnie ciekwawski jesteś szkodniku :-))))
                      >
                      > ....jestem ciekawski, jestem ale mam swój powód.....:))))
                      >

Mów głośno. Nie ma się co wstydzić. Przecież na forum to my wszyscy jedna
                      wielka rodzina.
                      --
                      • 31.01.04, 12:41
                        ...dobrze ciociu madziu, będę tatusiem....:)
                        --
                        ***forumus weteranus***
                        *** FEN ***
                        • 02.02.04, 13:50
                          szkodnik1 napisał:

> ...dobrze ciociu madziu, będę tatusiem....:)

Domyślna jestem; puchnę z dumy.
                          --
                          • 02.08.04, 22:15
                            a czy ktoś poleciłby Iżycką?
                            • 04.08.04, 11:58
                              ja polecam :) Bardzo fajna babka, miła i wydaje mi sie ZNA SIĘ NA RZECZY :))
                              teraz przenisła swój gabinet z Odrodzenia na Jana Pawła (nowy blok obok pętli
                              na ustroniu). Chodzę do niej już z 10 lat i nie zawiodłam się .
                              • 11.09.04, 12:14
                                Słuchajcie, a czy któryś z tych polecanych ginekologów ma doświadczenie w
                                prowadzeniu ciąż szczególnej troski, takich które są w jakiś sposób zagrożone.
                                Poszukuję naprawdę dobrego gina z doświadczeniem i wieloletnim stażem. Nie
                                koniecznie musi być z Lubina, może np. z Legnicy?
                            • 04.06.05, 16:08
                              JA POLECAM IŻYCKA JEST DOBRYM GINEKOLOGIEM WIZYTA Z POBRANIEM CYTOLOGII
                              KOSZTUJE 100ZL.
                              • 07.06.05, 12:11
                                Co o nim sądzicie? Wiem że założył Feminę, ale jakim jest lekarzem ,czy dużo
                                bierze za wizytę, gdzie teraz przyjmuje? Nikt na jego temat nic nie pisze.......
                                Wiecie, ja jeszcze mieszkam we Wrocławiu, ale przeprowadzam się spowrotem do
                                Lubina, 7 lat temu kiedy byłam w ciąży to do niego trafiłam z prawie poronioną
                                ciążą, jemu zawdzięczam że mój synek został uratowany...ale tak naprawdę to nie
                                wiem jakim jest lekarzem.
                                I tak na marginesie proszę napisać mi gdzie jest ten Lubmed, gdzie przyjmuje
                                P.Dajnowska? bo po prostu nie wiem.....
                                • 07.06.05, 18:32
                                  Lubmed ma 3 przychodnie. Na Gwarków, na Armii Krajowej i na Wyszyńskiego.
                                  Telefon do jednej z nich to: 8470731. Można chyba zapytać o doktor Dajnowską.
    • 13.06.05, 09:17
      Bylam u pana Rojka, ktory jest nota bene z Legnicy, a u nas przyjmuje w o
      Lubmedzie na ul. A.Krajowej. Bardzo mily i sympatyczny!!
      • 22.06.05, 23:45
        Polecam wspomnianą na początku p. doktor L. Ziębę-Zielińska. bardzo cierpliwa i
        nie bierze dużo 30 zł prywatna wizyta. Rano przyjmuje takze na kase wiec jezeli
        kogos nie stac to nie przeszkadza mozna zapisac sie na kase. Przyjmuje na ul.
        Krupińskiego 39 tel. 8470647
        • 02.10.07, 12:54
          oj kosztuje już prywatna wizyta 60zł. Ale na kasę dalej przyjmuje.
    • 23.06.05, 17:06
      • 23.06.05, 21:33
        jesli jestes w ciazy zastanow sie gdzi chcesz rodzic jesli na Bema to polecam
        Dr.Obare jest droga ale dba o swoje pacjetki- prywatne i jesli ciaza jest
        wysokiego ryzyka napewno zajmie sie niom bardzo dobrze, ale jesli wybierzesz
        Femine szukaj lekarza ktory pracuje wlasnie tam pamietaj ze zawsze trzeba
        szukac lekarza ktory pracuje tam gdzie zamierzasz rodzic -jesl oczywiscie
        chcesz miec ty i twoje dziecko dobra opieke wiem cos otym bo sama mam dzieci
        • 27.06.05, 21:37
          oj niemiło wspominam tę Panią dr :-(
          niesympatyczna dla nieswoich pacjentek, oj bardzo niesympatyczna!!
          ale ponoć bardzo dobra
          • 05.09.05, 21:34
            Zgadzam się z Tobą Roksanko, fatalna kobieta.
            --
            Magda i malutka Natalka 04.10.2004r.
            gg:1051290
          • 29.10.05, 16:49
            oj oj! Pisze się i mówi tą pani, a nie tę panią, gdyż rzeczownik pani jest
            rodzaju żeńskiego!!
            --
            sama sama !!!
            • 29.10.05, 21:53
              boowoman napisała:

> oj oj! Pisze się i mówi tą pani, a nie tę panią, gdyż rzeczownik pani jest
              > rodzaju żeńskiego!!

Poradnia językowa PWN:

pyt. - Moje pytanie dotyczy poprawności używania "tą" i "tę". W słowniku można
              znaleźć: B. "tę", N. "tą". Wielu ludzi mówi np. tą książkę, tą piłkę, choć
              zgodnie z deklinacją tego zaimka powinino zostać użyte "tę". Czy obie te formy
              są dopuszczalne dla biernika?

odp. - W bierniku "tą" jest dopuszczalne tylko potocznie. Językoznawcy różnie tę
              opinię uściślają. Jedni mówią, że biernikowe "tą" można tolerować tylko w
              swobodnym języku mówionym, inni – że także w nieoficjalnych tekstach pisanych,
              np. w prywatnej korespondencji. Ci, którzy bardzo dbają o poprawność wypowiedzi,
              starają się nie używać biernikowego "tą" w ogóle.
              — Mirosław Bańko, PWN
              slowniki.pwn.pl/poradnia/lista.php?szukaj=t%EA%20t%B1&od=20

A poza tym takie publiczne zwracanie uwagi na ewentualne błędy jest chyba nie na
              miejscu. forum.gazeta.pl/forum/1904849,62605,1617503.html

--
              miastomania.. maniakalna, horrendalna, absurdalna, łatwopalna..
              • 17.11.05, 16:25
                Chyba masz za dużo wolnego czasu i nudzisz się, że chce Ci się po słownikach
                zapewne internetowych;) cha cha grzebać.
    • 25.06.05, 13:32
      osobiście odradzam dr Iżycką, która wyszukuje pacjentkom choroby tylko po to, żeby kasę ciągnąć i dr Mikłaszewicza za olewający stosunek do pacjentek, także zaprzeczanie samemu sobie
      • 29.08.05, 12:21
        Potwierdzam że dr Mikłaszewicz ma bardzo olewający stosunek do pacjentek, niby
        jest miły udaje że coś tam tłumaczy ale w sumie to same pierdoły; z jakimkolwiek
        problemem przyszłoby się do niego to jego odpowiedź jest zwykle w stylu:
        studentki tak mają albo w życiu kobiety jest taki czas kiedy... ble ble ble a
        już nie wspomnę że żadnych badań dodatkowych nie robi, za to bardzo chetnie
        wypisuje tabletki
      • 01.02.06, 15:56
        Witam, ja także odradzam dr.Iżycką jest nie delikatna po jej badaniu usg
        wewn.ledwo doszłam do samochodu i winęłam się z bólu jeszcze z godzinę a musze
        dodać że badanie miałam od tej pory robione kilkakrotnie oczywiście przez
        innego lekarza i bezboleśnie.
        • 04.02.07, 10:53
          co do Iżyckiej.........) Ja jestem bardzo zadowolona, prowadzila mi calą ciąże
          i urodzilam wspaniałego , duzego synka.....) Ja osobiście ją polecam.
          Jedyny mankament, to jej pielęgniarka.........fatalna kobieta.
          Pozdrawiam Panią doktor Iżycką.
          • 21.08.07, 23:30

Jestem przed planowanym zabiegiem laparoskopii w feminie, czy któraś
            z was miała wykonywany taki zabieg, proszę o waszą opinie
      • 08.02.06, 18:33
        m.electricity napisała:

> osobiście odradzam dr Iżycką, która wyszukuje pacjentkom choroby tylko po to,
        ż
        > eby kasę ciągnąć i dr Mikłaszewicza za olewający stosunek do pacjentek, także
        z
        > aprzeczanie samemu sobie

Dr Izycka niewyszukuje chorob i problrmow by sciagnac kase od pacjentek, jest
        po prostu dokladna i niechce niczego przeoczyc, a pozatym nie za kazda wizyte
        bierze kase, bo kiedy kaze przychodzic na czestsze wizyty do kontroli to za
        darmo.Ja ją polecam gorąco.Wlasnie prowadzi moja ciąże i dzieki jej dokladnosci
        jestem nadal w ciąży bo przez innego lekarza omal nieporoniłam.
        • 05.05.06, 20:49
          wybacz, ale to, co mi zrobila wykracza daleko poza "dokladnosc", z przyjemnoscia
          pozwalabym ja do sadu, szkoda tylko, ze nie mam dowodow....
        • 24.05.06, 12:53
          Dr Iżycka też prowadziła obie moje ciąże. Byłam zadowolona ale tylko do czasu
          gdy omal nie straciłam przez jej głupotę i pośpiech drugiego dziecka. Byłam dwa
          tygodnie po terminie gdy trafiłam do szpitala. chciała mi dać kroplówkę bym
          szybciej urodziła. cały czas się przed tym broniłam. Dzięki Bogu. Zrobiono mi
          cesarkę i jak się okazało dziecko było dwukrotnie owinięte wokół szyi pępowiną.
          Lekarz wykonujący cesarkę twierdził że niepowinnam tak długo nosić ciąży, Ze
          były przeciwskazania do kroplówki a przy wywoływaniu porodu dziecko
          niewątpliwie udusiłoby się.
        • 11.11.07, 22:49
          dr Izycka jest swietnym ginekologiem. bylam przed laty u innej, nie
          pamietam nazwiska, z bolami podbrzusza i uslyszalam, ze taka uroda.
          okazalo sie, po roku, ze mam torbiel 8cm i wyladowalam wlasnie
          dzieki dr Izyckiej w Poznaniu w klinice i jestem jej wdzieczna.
          • 11.11.07, 22:51
            sol-2lo napisała:

> dr Izycka jest swietnym ginekologiem. bylam przed laty u innej,
            nie
            > pamietam nazwiska, z bolami podbrzusza i uslyszalam, ze taka
            uroda.
            juz wiem, to byla dr Zielinska, do niej nigdy wiecej
            • 27.12.07, 10:18
              a co sądzicie o dr Sikora taki młody fajny doktorek. Bardzo ładnie
              szyje.
    • 08.09.05, 12:44
      Witajcie!
      A co myślicie o dr Kozubiku? Gdzie przyjmuje? Dzieki :)
    • 27.10.05, 22:07
      Moja opinia na temat dr Obary. Uważam, że nie ma lepszego ginekologa w Lubinie
      i nie tylko. Profesjonalistka najwyższej klasy. Może i droga, ale skuteczna.
      Chcesz być obiektywnie zdiagnozowana i wyleczona ... idź do dr Obary.
      • 28.10.05, 18:02
        Niemiła i niesymoatyczna i niedelikatna.Jesli ktos chce byc potraktowany
        przedmiotowo to niech idzie do niej
        • 12.11.05, 18:07
          Obara jest super zabiegowcem, chirurgiem a nie psyhiatrą .. jeśli chcesz się
          wyspowiadać a nie wyleczyć to idź do księdza lub dr Iżyckiej lub dr Dajnowskiej
          • 15.11.05, 11:36
            Nie znam w/w dr, ale mogę serdecznie polecić dr Pańszczyka. przyjmuje w
            Lubmedzie zamiast Dajnowskiej (o której nic złego nie powiem, ale też nic super
            dobrego - lekarz jak lekarz). Pierwszy raz u lekarza poczułam sie jak ktos
            naprawdę ważny, wypytał mnie o historię chorobową rodzny, bez żadego problemu
            zrobił mi USG na miejscu, itp. duzo pisać. jeśli ktos z was jest nie
            zadowolony z dotychczasowego leczenia, to warto sprobować. przyjmuje na kase
            chorych i bez problemu można się do niego zapisać i nie czeka się w długich
            kolejkach. Polecam
            • 15.11.05, 22:13
              proszę mi powiedzieć w jakich godzinach przyjmuje w jakie dni i gdyby pani
              mogła to nr. do rejestracji .diękuję.
            • 04.07.06, 17:45
              Zgadzam się dzisiaj byłam u Niego pierwszy raz , również zrobił mi na miejscu
              USG oraz cytologię i w ogóle widać było że się interesuje swoimi pacjentkami ,
              naprawdę polecam
    • 16.11.05, 09:04
      Mam pytanie: czy dr Obara pracuje w szpitalu na Bema i gdzie przyjmuje
      prywatnie!
      Z góry dziękuję za odpowiedzi
      • 16.11.05, 22:28
        Witam! Dr Obara pracuje na Bema - tam jest ordynatorem. A swój prywatny gabinet
        ma na Ustroniu IV, przy drodze, naprzeciwko stacji paliw BP.
    • 17.11.05, 20:54
      Dziękuje za odpowiedz. Mam jeszcze jedno pytanie: czy dr Obara prowadzi gabinet ginekologiczno - położniczy czy ginekologiczny?
      • 22.11.05, 10:46
        ginekologiczno-połozniczy . Pozdrawiam
    • 26.11.05, 00:41
      W zeszłym roku byłam kilka razy prywatnie u dr. Obary,zakładała mi spiralkę za
      która zapłaciłam 300 zł+wizyta+usg.Spiralka miała być na 3 lata.Po pół roku
      pojechałam do niej na kontrolna wizytę i pani dr stwierdziła że spiralka się
      obsunęła i mogę być w ciąży!Za usunięcie spiralki i usg skasowała mnie 100
      zł.Koleżanka miała podwiązywanie jajniki po cesarce "prywatnie"przez ww.panią
      dr,za zabieg zapłaciła na bema 1000 zł po czym po 2 latach zaszła w
      ciążę.Owszem,może i p.Obara jest miła ale to chyba nie o to chodzi.
    • 09.02.06, 18:24
      czy moglby mi kto polecic
      dobrego ginekologa
      na pierwsza wizyte
      najlepiej
      kobiete i na kase chorych/
      z gory dzieki
      • 17.04.06, 21:41
        polecam doktora JAROSŁAWA Gaworczyka, przyjmuje w przychodni kolo szpitala
        nakase chorych bodajze w poniedzialki, mozna sie z nim tez umówić telefonicznie,
        naprawde bardzo miły lekarz, wszystko wytłumaczy, zero stresu, Nie lubie
        natomiast pana Rożka, jakiś taki niesympatczny mi sie wydał.
      • 02.10.07, 12:59
        Zielińska w Medyku
    • 29.04.06, 22:02
    • 24.05.06, 12:47
      Sama chciałabym znalezć takiego. Chodzę do Dajnowskiej w Medicusie na Leśnej.
      Jest OK. Przyjmuje na ubezpieczenie.
    • 28.08.06, 09:20
      Witam! Zpisałam się do Feminy do dr. Sobolewskiego.Czy ktoś leczy się u niego?
      Prosze o opinie..Dziękuje
      • 10.12.06, 09:16
        Witam! czy ktoś chodził do doktora Drążka? Wiem tylko że pracuje w szpitalu na
        Bema i od stycznia ma przyjmowac w przychodni koło szpitala..jakim jest
        lekarzem?
        • 24.01.08, 22:03
          Moja mama do niego chodzi i bardzo sobie chwali. Jest bardzo miłym, dobrym
          lekarzem. Moja mama ma troche problemów ginekologicznych i własnie ten doktor ja
          prowadzi. Przyjmuje również w Meducisie na Leśnej.
    • 21.08.07, 23:34
      roksana78 napisała:

> witam, proszę Was o opinie na temat ginów w Lubinie. Chciałabym
      zmienić
      > doktorka, lecz nie wiem na jakiego, moze Wasze opinie mi pomogą...
      > pozdrawiam
    • 02.10.07, 11:37
      witam:) czy któraś z was była u dr Joanny Zawadzkiej-Wojtaszczyk?
      gdzie przyjmuje, i ile bierze za wizytę prywatną
      dziękuje i pozdrawiam:)
      • 17.10.07, 15:39
        Ja byłam jest ok - polecam. Przyjmuje w Medikusie i na Leśnej i na
        Armii Krajowej a wizyta chyba około 70 zł.
        • 17.10.07, 20:43
          a co o nim sądzicie?
          • 20.10.07, 21:06
            Chodzę do niego już od 5 lat i nie narzekam poza jedynym
            mankamentem: ostatnio przesadza z podnoszeniem ceny za wizytę.
            • 06.11.07, 08:29
              prosze o porade w wybraniu ginekologa ktory pracuje w sziptalu i przyjuje na
              prywatnie lub na kase chorych
            • 07.11.07, 21:49
              prowadziłam u niego całą ciąże i jestem bardzo zadowolona.
              --
              purchawka
        • 09.04.08, 22:39
          czy ktoś posiada informacje gdzie w obecnej chwili przyjmuje dr Pańszczyk?
          • 10.04.08, 09:41
            Niestety już nie przyjmuje na Przylesiu, z tego co wiem to teraz
            tylko w Feminie i w Polkowicach
          • 08.08.08, 12:59
            pauulinaa napisała:

> czy ktoś posiada informacje gdzie w obecnej chwili przyjmuje dr
            Pańszczyk?
    • 05.08.08, 17:07

Dr.Dajnowska mily lekarz hym ciekawe? moze i tak ale tylko jak idzie
      sie do niej prywatnie. prowadzila moja ciaze, dodam ze chodzilam do
      niej"na ubezpieczenie" byla niezbyt mila jak wchodzila do gabinetu i
      widziala ze jest w kolejce wiecej niz 5 osob odrazu pochmurniala,
      nigdy nic nie tlumaczyla, a o USG musialam sie upominac i dodam ze
      to bylo w terminach zalecanych przez lekarzy tzn. tak ponad 2 mies.
      po ostatnim badaniu. sprawa sie miala inaczej jak poszlam do niej
      prywatnie na usg wtedy byla nawet mila. a co do innych lekarzy w
      lubinie to z tego co wiem z opini znajomych dobrzy i mili sa dr.
      Iżycka, Kazzi i dr. Zielinska a do Dr Obary to lepiej sie nie
      wybierac, znajoma byla w 5 mies. ciazy i zaczela krwawic jak ja
      zbadala dr Obara to prawie poronila :(
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.