• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

Zielone przedszkole Dodaj do ulubionych

• 21.02.11, 14:57
    Chciałabym zasięgnąć opinii na temat tego przedszkola. Czy dzieciaczki i rodzice są zadowoleni z opieki i ogólne wypowiedzi na temat tej placówki.
    Edytor zaawansowany
    • 05.07.11, 22:05
      moja córcia tam chodzi. teraz od września zacznie drugi rok. jesteśmy zadowoleni. przedszkole jest duże, przestronne, ciekawie urządzone sale, np. sala dżungla, kosmos, ocean itp. Panie bardzo miłe. jest monitoring, urozmaicone menu i dużo imprez artystycznych. dla mnie jest najważniejsze że moja córcia jest zadowolona. polecam:)
      • 06.07.11, 20:59
        Witam
        a gdzie jest to Zielone Przedszkole?czy jest ich jakaś strona internetowa?
    • 13.07.11, 09:56
      Moja siostra prowadzi tam swoją 2-letnią córeczkę i jest bardzo zadowolona :) Dziecko już po kilku dniach polubiło to miejsce. Byłam tam i musze przyznac, że jest bardzo przytulnie, panie bardzo miłe i chyba stworzone do wykonywania tego zawodu :)
      --
      img158.imageshack.us/img158/8991/tripgj9.swf
      • 13.07.11, 15:37
        to fajne przedszkole i też potwierdzam, że panie są bardzo miłe
    • 09.07.12, 22:31
      Masakra!!!!!!! Syn, z brudnymi majtkami wraca albo bez.....Panie zawsze mówią, że wszystko w porządku a okazuje się, że dziecko jest szarpane i popychane przez inne dziecko. ;/ Pani dyrektor stosuje dziwne metody wychowawcze np. zakaz zabawy przez tydzień dla 4 latka i rozdzielanie grochu od fasoli, jeśli dziecko nosi okulary to wychodzi z przedszkola w okularach tak brudnych, że dziecko nic nie widzi, mimo tego, że rodzic dostarczy chusteczki do czyszczenia okularów itd.....
      • 11.08.12, 10:16
        Widzę standardowo oprócz czubka swojego i dziecka nosa mamusie nic nie widzą, te które uważają się za pokrzywdzone. Po pierwsze zapisując dziecko zobacz jakie w tym przedszkolu są zabawki: plastikowe klocki za 20 zł z tesco i drewniane układanki za 22 zł w kauflandzie, które są cały czas ślinione przez inne dzieci, wiem bo miałąm kontakt bardzo dobry z zpracownikami. Właściciele placówki niemili, stąd i nauczycielki pod presją muszą mowić " wszystko było dobrze" żeby jakaś skarga niedaj bóg nie doszła do nich. Nieżyciowe przedszkole, w którym stawia się na ilość dzieci a nie jakoś wychowania i opieki. Normalnie w przedszkolach po 15 godz. jest w sali 10-20 os. tu jest ponad 40 bo łączą grupy, a rodzice korzystają z tego bo przecież przedszkole jest czynne do poznej godziny, nie wiedząc ile jest dzieci w sali, bo ich obowiazkiem jest czekanie w szatni na dziecko az wyjdzie z sali. Nauczycielki też są ludźmi wieć nie upilnują takiej masy w jednej sali. Jedzenie ok, ale przed zapisaniem dziecka do przedszkola zastanów się lepiej: czy chcesz żeby twoe dziecko miało w kołko nowe panie nauczycielki, mieszane co roku dzieci, i po poludniami łączone dzieci z calego przedszkola( bo tam jest caly czas rotacja, zwolnienia, wypisy, zapisy itp. ) , czy chccesz miec dziecko w spokojnym przedszkolu ze swoja grupa od 3 do 5 latkow i jedna czy dwoma paniami, ja z doswiadczenia sama wiem ze i w tedy w takim przedszkolu okulary sie dziecko nie brudzą bo jest spokojniej i ciszej.
        • 02.09.12, 21:43
          jeju co za bzdury. jakie 40 osób w jednej sali? grupa 3-5 latków razem? to jest według pani odpowiednie dla dzieci? nie raz zaglądam do sali jak przychodzę po dziecko i wiem że nie ma tylu dzieci na raz. Rozumiem że w innych przedszkolach dzieciom nie zdarza się ślinić zabawek? Klocki sama kupowałam bo stwierdzilismy z rodzicami że robimy dodatkowy prezent dla maluchów i z własnej inicjatywy kupiliśmy klocki dla dzieci w naszej grupie. W tesco- i co ztego? przepraszam , czy tam sprzedają łajno?Rozumiem że pani nie kupuje nic w tesco. Ze zabawki są z Fisher Price Little Tikies, smoby itp. to juz oczywiście Pani nie raczyła napisąć, bo po co. Moje dziecko jako alergik ma indywidualną dietę i nie robi się tam z tego powodu problemu choc mała ma 6 alergenów pokarmowych. Panie ma te same juz teraz 3 rok.Poza tym 3 latki są osobno 4 latki osobno a 5i6 latki razem ze względu na to iż 6 latków jest raptem 5 osób. Jeśli jest tak źle to proszę poprosić o nagranie z monitoringu i zobaczyć czy sale są przeładowane i jak się traktuje dzieci a nie bzdury wypisywac bo ktoś kto pracował coś powiedział itp.
          moja córka jest szczęśliwa i wraca zadowlona do domu, często jeżdżą na wycieczki, mają ciekawe zajęcia, koncerty, teatrzyki spotkania z ciekawymi ludźmi itp.
          Mam wrażenie że to nieuczciwa konkurencja takie rzeczy pisze i tyle.
          • 12.10.12, 16:11
            zgadzam się z Tobą sisley84, mój syn chodzi do Zielonego Przedszkola od początku jego istnienia , a negatywne opinie to moim zdaniem sprawa konkurencji nowo wybudowanej , dla niedowiarków proponuję porównać galerię zdjęć przedszkoli i wszystko w temacie , w Zielonym zdjęcia z ciekawych zajęć a u konkurencji z leżakowania - faktycznie interesujące najwidoczniej nie mają nic ciekawszego do pokazania. Mój syn już trzeci rok chodzi i jeszcze bez majtek ani osrany nie wrócił i sama byłam świadkiem nie raz jak Panie dzieci przebierały bo się zupką pochlapały, bardzo dobra kadra a dziecko do przedszkola uwielbia chodzić . Polecam to przedszkole dla każdego rodzica które ma na uwadze zadowolenie swojego malucha i nie zauważyłam aby właściciele kiedykolwiek byli niemili.
            • 21.07.13, 22:47
              a jak jest teraz, czy sa problemy z przyjeciem dzieci?
              • 05.08.13, 18:27
                Niektóre wypowiedzi pań przerażają mnie. Jestem nauczycielką edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej i wybór placówki dla mojego maleństwa był dla mnie pierwszorzędny. Przestudiowałam wszystko w tym przedszkolu na ile się dało. Dzieci mają grupy nieliczne 15-17 osób, wychowawca jest ten sam. Panie miłe a moje dziecko zawsze uśmiechnięte i z pełnym entuzjazmem opowiada co się działo dzisiaj w przedszkolu. Odbieram córkę o różnych porach i nie spotkałam się ze zbyt "liczną" grupą dzieci - nigdy. W razie problemów mają panie monitoring, który można prześledzić. Jestem bardzo zadowolona. Polecam! A te komentarze są po prostu wyrazem niezdrowej konkurencji.... Pozdrawiam
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.