• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

Biura podróży Dodaj do ulubionych

• 12.06.11, 17:05
    Które biura podróży w Lubinie polecacie?? A które należy omijac?? I dlaczego? :)
    Zaawansowany formularz
    • 12.06.11, 17:53
      Polecam biuro Habibi Travel znajdujące się w Muzie. Pan, który je prowadzi doskonale zna hotele i dla każdego klienta potrafi dobrać coś odpowiedniego :) dodatkowo udzieli rad i wskazówek odnośnie danego kraju, co czasami jest bardzo przydatne (m.in. podaje adresy miejscowych biur podróży, gdzie można kupić wycieczkę dużo taniej niż u rezydenta)

Jeśli chodzi o biura, których nie polecam to chyba nie ma takowych w Lubinie. Może poza tym w Cuprum Arenie- byłam raz i więcej nie pójdę, bo za wszelką cenę starano mi się sprzedać wakacje w hotelu, który kompletnie nie odpowiadał moim wymaganiom.

• 12.06.11, 20:29
        tez polecam Habibi Travel
        Pan doskonale dobral mi oferte, wczasy byly cudowne i wcale nie drogie
        widac ze sie zna na tym co robi
        nie wciska to co jemu pasuje
        pyta kto jedzie, co chcemy robic i dobiera oferte pod tym katem

--
        "Większość ludzi żyje w cichej rozpaczy"
        Henry D.Thoreau
        - XIX wieczny amerykański eseista i filozof
        • 04.08.11, 14:37
          Ja tez korzystam tylko z biura Habibi Travel. Zawsze jestem zadowolony z doboru hoteli i standartu. W zalezności jak planuję wakację pod tym kątem mam dobieraną ofertę. Zdecydowanie odradzam Cuprum Arene i tamtejszą obsługę.
    • 05.08.11, 15:50
      A ja polecam TU i TAM (dawniej Orbis). Mają niezłą ofertę TUI - polska i niemiecką. Poza tym można u nich załatwić wszystkie sprawy związane z podróżowaniem.
      --
      hofff@gazeta.pl
    • 29.09.11, 11:39
      A ja korzystam z biura podróży Duo-Tour na Armii Krajowej koło banku PKO w wieżowcu. Biuro istnieje od kiedy pamiętam ,a mieszkam w Lubinie wiele lat . Pracownicy znają się na swojej pracy , nie wciskają kitu i byle jakich hoteli .Zawsze jestem tam mile , rzetelnie i profesjonalnie obsłużona .
    • 01.10.11, 11:51
      Już po wakacjach :) Zdecydowałam sie na biuro Habibi travel - w Muzie, i jestem bardzo zadowolona. Polecam!
    • 03.10.11, 15:12
      Jezeli chodzi o przez was uwielbiane biuro Habibi w muzie to ja go nie polecę a to z kilku względów:
      1. facet nie mowi o mankamentach hoteli, skrzętnie ukrywa prawdę mimo tego że wiedziałam że z okien hotelu widać tylko fabrykę z wielkimi dmuchającymi oparami kominami, on mowił że to idealny hotel na odpoczynek i nic nie wspominal o kominach.
      2. Zachęca ludzi do wylotów z innych miast, np. wylot z poznania a powrót do katowic, ofert tylko z wrocławia nie przedstawia (wiadomo dostaje ładną prowizje).
      3. Nie przedstawia ofert biura Itaka mimo tego ,że są w systemie i są o niebo korzystniejsze - nie wiem dlaczego tego nie robi.

Kolejnym biurem którego nie polecam jest Dream Travel na ustroniu, kobieta tam pracująca nie zna ofert które znajdują się w systemie, przy moim wyborze miejsca i hotelu czyta mi to co jest napisane w internecie na stronie (oczywiście to zrobilam już dawno w domu) niestety nic nowego niż na stronie nie mówi.

• 03.10.11, 17:45
        Ja tam byłam i jestem bardzo zadowolona :) Wszystko było tak jak miało byc :) A co do lotniska to wiekszośc chce leciec z wroc, a z tamtąd jest mało lotów, wiec logiczne że jest mało miejsc... A to że nie daje ofert z itaki to akurat plus, w tym roku to najgorsze biuro ... albo poprostu nie ma umowy z itaka :)
        • 03.10.11, 18:50
          złe biuro bo pan w habibi tak rozgłasza, nie wiem w dalszym ciągu dlaczego. Nie chciałam tu robić reklamy, chciałam powiedzieć to co przeszłam na własnej skórze. W tym roku byłam wlasnie z itaką na wakacjach i wszystko było w 100% pozytywne! dzielę sie z wami moimi spostrzeżeniami tylko.
          • 04.10.11, 10:02
            mi pan z biura nic nie mówił o itace, poprostu wystarczyło mi poczytanie opinii na internecie, obejrzenie w tv reportazy ludzi który byli na "wakacjach" z tym biurem i doswiadczenie znajomych którzy niestety polecieli z itaki... Kiedys owszem itaka była jednym z lepszych biur ale jej czasy juz minęły. Ja byłam z exim tour i jak najbardziej polecam.
    • 06.10.11, 08:25
      Ja byłam już 2 razy na wakacjach z Memo Travel i bardzo polecam. W obu przypadkach polecili nam dokładnie to czego szukaliśmy za bardzo rozsądbną cenę. Przed wyjazdem zawsze sprawdzam oferty innych biur i za każdym razem Memo proponowało mi najciekawsze oferty za najniższą cenę. Fajne podejście do klienta i zawsze potrafią coś powiedzieć o ofercie, które proponują. POLECEM.
    • 27.10.11, 20:32
      Piszecie o agencjach. Odnośnie organizatorów najlepiej wspominam TUI, najgorzej Itakę (nigdy nie byłam tak głodna, jak podczas podróży z nimi).
      Z biur, które organizują wypoczynek dzieci stanowczo polecam Dziecięcą Akademię Przygody, odradzam Jaworzynę Tour.
    • 16.11.11, 14:23
      Witam. Polecam Memotravel z ul. budowniczych LGOM. Bardzo duży wybór ofert zarówno z Polski jak i Niemiec. Byliśmy z nimi na urlopie już kilka razy i zawsze wszystko było perfekcyjnie.
      NA plus można im zapisać: bardzo bogata oferta, dobre doradztwo, pewność i zaufanie oraz co dla mnie bardzo ważne, odpowiedni dobór oferty do oczekiwań klienta. Nie wciskają "syfu".
      Zgodze się z dorkida że pan z habibi próbuje wciskać oferty, które moim zdaniem są słabe a ich cena za wysoka. ( mnie to zraziło i nie skorzystałem z usług tego biura).

• 09.12.11, 08:02
      witam wszystkich , piszecie o swoich ulubionych organizatorach i biurach pośrednikach , jeśli mogę pomóc to osobiście polecam ITAKĘ, lecę z nimi już 5 raz zawsze wracam zadowolony, wszystko profesjonalnie przygotowane , a hotele naprawdę sprawdzone. Dla mnie ważną rzeczą jest moje bezpieczeństwo więc nie wiem czy widzieliście , ale mają gwarancję ubezpieczeniową na 125 mln zł , w porównaniu z innymi (po kilka mln zł) to świadczy o tym , że są numerem 1 w Polsce , mogę spać spokojnie:) W tym roku wykupiłem wczasy do Turcji jak zawsze w moim sprawdzonym biurze DUO-TOUR w wieżowcu na Armii Krajowej ,POLECAM !Jestem bardzo zadowolony , super hotel za bardzo atrakcyjną cenę!!! Robert
      • 09.12.11, 16:32
        boże jaki spam, do kosza !
    • 18.07.12, 23:30
      Koniecznie omijać biuro Pana Pawła B.z Muzy,fakt na akwizytora ma zadatki,ale zero znajomości oferty.Właśnie zmarnowała urlop,cyniczny i wyrachowany "miły"do momentu zainkasowania pieniędzy.Odradzam.Życzę wszystkim uroczego wypoczynku z uczciwym biurem:)
      • 26.07.12, 16:59
        Ładny spam tutaj mamy...jak zakładam co druga wypowiedz to same na siebie biura piszą albo na konkurencje jaka to ona niedobra czyli jak typowe forum :( Jak można swoje 5gr dołożyc to moja rodzina wraz z 3 innymi juz chyba po raz czwarty leci z Habibi Travel (a raczej za ich pośrednictwem) i zawsze byliśmy bardzo zadowoleni. Co prawda hotele głównie sami przeglądamy ale sugestie co do nich z tego biura raczej nigdy z naszymi się nie mijały tak więc polecam. Wyjazd już za tydzień tak więc sobie jak i innym dużo słońca życzę :) A co do samych organizatorów to my sie nigdy na Eximie nie przejechaliśmy.
    • 13.09.12, 11:00
      A ja polecam biuro Axel Travel z ul. odrodzenia, istnieją chyba najdłużej ze wszystkich biur w Lubinie (no może nie licząc Orbisu czyli tui tam) i zawsze dobierają nam coś dobrego, na uprzejmość obsługi też nigdy nie mogłem narzekać. Nie zgodzę sie do co opinii o Itace, byliśmy wielokrotnie na wakacjach z tego biura i nigdy nie spotkało nas nic niemiłego. Wiadomo, że jest to masówka i nie ma co się spodziewać cudów.
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.