• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
Dodaj do ulubionych

Biura podróży

• 12.06.11, 17:05
    Które biura podróży w Lubinie polecacie?? A które należy omijac?? I dlaczego? :)
    Edytor zaawansowany
    • 12.06.11, 17:53
      Polecam biuro Habibi Travel znajdujące się w Muzie. Pan, który je prowadzi doskonale zna hotele i dla każdego klienta potrafi dobrać coś odpowiedniego :) dodatkowo udzieli rad i wskazówek odnośnie danego kraju, co czasami jest bardzo przydatne (m.in. podaje adresy miejscowych biur podróży, gdzie można kupić wycieczkę dużo taniej niż u rezydenta)

Jeśli chodzi o biura, których nie polecam to chyba nie ma takowych w Lubinie. Może poza tym w Cuprum Arenie- byłam raz i więcej nie pójdę, bo za wszelką cenę starano mi się sprzedać wakacje w hotelu, który kompletnie nie odpowiadał moim wymaganiom.

• 12.06.11, 20:29
        tez polecam Habibi Travel
        Pan doskonale dobral mi oferte, wczasy byly cudowne i wcale nie drogie
        widac ze sie zna na tym co robi
        nie wciska to co jemu pasuje
        pyta kto jedzie, co chcemy robic i dobiera oferte pod tym katem

--
        "Większość ludzi żyje w cichej rozpaczy"
        Henry D.Thoreau
        - XIX wieczny amerykański eseista i filozof
        • 04.08.11, 14:37
          Ja tez korzystam tylko z biura Habibi Travel. Zawsze jestem zadowolony z doboru hoteli i standartu. W zalezności jak planuję wakację pod tym kątem mam dobieraną ofertę. Zdecydowanie odradzam Cuprum Arene i tamtejszą obsługę.
    • 05.08.11, 15:50
      A ja polecam TU i TAM (dawniej Orbis). Mają niezłą ofertę TUI - polska i niemiecką. Poza tym można u nich załatwić wszystkie sprawy związane z podróżowaniem.
      --
      hofff@gazeta.pl
    • 29.09.11, 11:39
      A ja korzystam z biura podróży Duo-Tour na Armii Krajowej koło banku PKO w wieżowcu. Biuro istnieje od kiedy pamiętam ,a mieszkam w Lubinie wiele lat . Pracownicy znają się na swojej pracy , nie wciskają kitu i byle jakich hoteli .Zawsze jestem tam mile , rzetelnie i profesjonalnie obsłużona .
    • 01.10.11, 11:51
      Już po wakacjach :) Zdecydowałam sie na biuro Habibi travel - w Muzie, i jestem bardzo zadowolona. Polecam!
    • 03.10.11, 15:12
      Jezeli chodzi o przez was uwielbiane biuro Habibi w muzie to ja go nie polecę a to z kilku względów:
      1. facet nie mowi o mankamentach hoteli, skrzętnie ukrywa prawdę mimo tego że wiedziałam że z okien hotelu widać tylko fabrykę z wielkimi dmuchającymi oparami kominami, on mowił że to idealny hotel na odpoczynek i nic nie wspominal o kominach.
      2. Zachęca ludzi do wylotów z innych miast, np. wylot z poznania a powrót do katowic, ofert tylko z wrocławia nie przedstawia (wiadomo dostaje ładną prowizje).
      3. Nie przedstawia ofert biura Itaka mimo tego ,że są w systemie i są o niebo korzystniejsze - nie wiem dlaczego tego nie robi.

Kolejnym biurem którego nie polecam jest Dream Travel na ustroniu, kobieta tam pracująca nie zna ofert które znajdują się w systemie, przy moim wyborze miejsca i hotelu czyta mi to co jest napisane w internecie na stronie (oczywiście to zrobilam już dawno w domu) niestety nic nowego niż na stronie nie mówi.

• 03.10.11, 17:45
        Ja tam byłam i jestem bardzo zadowolona :) Wszystko było tak jak miało byc :) A co do lotniska to wiekszośc chce leciec z wroc, a z tamtąd jest mało lotów, wiec logiczne że jest mało miejsc... A to że nie daje ofert z itaki to akurat plus, w tym roku to najgorsze biuro ... albo poprostu nie ma umowy z itaka :)
        • 03.10.11, 18:50
          złe biuro bo pan w habibi tak rozgłasza, nie wiem w dalszym ciągu dlaczego. Nie chciałam tu robić reklamy, chciałam powiedzieć to co przeszłam na własnej skórze. W tym roku byłam wlasnie z itaką na wakacjach i wszystko było w 100% pozytywne! dzielę sie z wami moimi spostrzeżeniami tylko.
          • 04.10.11, 10:02
            mi pan z biura nic nie mówił o itace, poprostu wystarczyło mi poczytanie opinii na internecie, obejrzenie w tv reportazy ludzi który byli na "wakacjach" z tym biurem i doswiadczenie znajomych którzy niestety polecieli z itaki... Kiedys owszem itaka była jednym z lepszych biur ale jej czasy juz minęły. Ja byłam z exim tour i jak najbardziej polecam.
    • 06.10.11, 08:25
      Ja byłam już 2 razy na wakacjach z Memo Travel i bardzo polecam. W obu przypadkach polecili nam dokładnie to czego szukaliśmy za bardzo rozsądbną cenę. Przed wyjazdem zawsze sprawdzam oferty innych biur i za każdym razem Memo proponowało mi najciekawsze oferty za najniższą cenę. Fajne podejście do klienta i zawsze potrafią coś powiedzieć o ofercie, które proponują. POLECEM.
    • 27.10.11, 20:32
      Piszecie o agencjach. Odnośnie organizatorów najlepiej wspominam TUI, najgorzej Itakę (nigdy nie byłam tak głodna, jak podczas podróży z nimi).
      Z biur, które organizują wypoczynek dzieci stanowczo polecam Dziecięcą Akademię Przygody, odradzam Jaworzynę Tour.
    • 16.11.11, 14:23
      Witam. Polecam Memotravel z ul. budowniczych LGOM. Bardzo duży wybór ofert zarówno z Polski jak i Niemiec. Byliśmy z nimi na urlopie już kilka razy i zawsze wszystko było perfekcyjnie.
      NA plus można im zapisać: bardzo bogata oferta, dobre doradztwo, pewność i zaufanie oraz co dla mnie bardzo ważne, odpowiedni dobór oferty do oczekiwań klienta. Nie wciskają "syfu".
      Zgodze się z dorkida że pan z habibi próbuje wciskać oferty, które moim zdaniem są słabe a ich cena za wysoka. ( mnie to zraziło i nie skorzystałem z usług tego biura).

• 09.12.11, 08:02
      witam wszystkich , piszecie o swoich ulubionych organizatorach i biurach pośrednikach , jeśli mogę pomóc to osobiście polecam ITAKĘ, lecę z nimi już 5 raz zawsze wracam zadowolony, wszystko profesjonalnie przygotowane , a hotele naprawdę sprawdzone. Dla mnie ważną rzeczą jest moje bezpieczeństwo więc nie wiem czy widzieliście , ale mają gwarancję ubezpieczeniową na 125 mln zł , w porównaniu z innymi (po kilka mln zł) to świadczy o tym , że są numerem 1 w Polsce , mogę spać spokojnie:) W tym roku wykupiłem wczasy do Turcji jak zawsze w moim sprawdzonym biurze DUO-TOUR w wieżowcu na Armii Krajowej ,POLECAM !Jestem bardzo zadowolony , super hotel za bardzo atrakcyjną cenę!!! Robert
      • 09.12.11, 16:32
        boże jaki spam, do kosza !
    • 18.07.12, 23:30
      Koniecznie omijać biuro Pana Pawła B.z Muzy,fakt na akwizytora ma zadatki,ale zero znajomości oferty.Właśnie zmarnowała urlop,cyniczny i wyrachowany "miły"do momentu zainkasowania pieniędzy.Odradzam.Życzę wszystkim uroczego wypoczynku z uczciwym biurem:)
      • 26.07.12, 16:59
        Ładny spam tutaj mamy...jak zakładam co druga wypowiedz to same na siebie biura piszą albo na konkurencje jaka to ona niedobra czyli jak typowe forum :( Jak można swoje 5gr dołożyc to moja rodzina wraz z 3 innymi juz chyba po raz czwarty leci z Habibi Travel (a raczej za ich pośrednictwem) i zawsze byliśmy bardzo zadowoleni. Co prawda hotele głównie sami przeglądamy ale sugestie co do nich z tego biura raczej nigdy z naszymi się nie mijały tak więc polecam. Wyjazd już za tydzień tak więc sobie jak i innym dużo słońca życzę :) A co do samych organizatorów to my sie nigdy na Eximie nie przejechaliśmy.
    • 13.09.12, 11:00
      A ja polecam biuro Axel Travel z ul. odrodzenia, istnieją chyba najdłużej ze wszystkich biur w Lubinie (no może nie licząc Orbisu czyli tui tam) i zawsze dobierają nam coś dobrego, na uprzejmość obsługi też nigdy nie mogłem narzekać. Nie zgodzę sie do co opinii o Itace, byliśmy wielokrotnie na wakacjach z tego biura i nigdy nie spotkało nas nic niemiłego. Wiadomo, że jest to masówka i nie ma co się spodziewać cudów.
    • 18.11.16, 11:45
      W AXEL za wczasy 2 osoby dorosłe +9 latek i 17 latek zapłaciłem,bez zniżki na małego ( tylko przelot)cena była jak za 17 latka.Pomyłka ?To dlaczego zaliczka miała być dokonana do banku spółdzielczego ,a nie do ITAKI.Dlatego że odpowiednia kwota została by przelana na dzień przed należnym terminem.Dlaczego plan nie wypalił?.Bo jorgnełem się i zdenerwowana Pani jeszcze mnie zrugała że tak póżno przychodzę .Przecież przyszedłem po zapłaceniu zaliczki która nie pojawiała się na koncie ITAKI ,tydzień ,dwa trzy.Z korektą -nową umową nie było problemu ,tylko prowizja poszła się rypać.
    • 18.11.16, 12:49
      Ludzie to dupy wołowe.Można wziąć książkę z ofertami do domu.Wybrać ofertę,obejrzeć na youtube filmy które ludzie przesyłają,(można zobaczyć co tam jest do zwiedzania) w google grafiki,opinie na forach wrócić i kupić lub nie.Prawda jest taka ze ludzie są tak nakręceni, że nie chcą z tamtąd wyjść bez zakupu,a potem żałują.Moje wczasy youtu.be/Sn-Jb_zHdSs
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.