• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
Dodaj do ulubionych

Pediatra

• 14.06.11, 22:15
    Jakiego pediatrę polecacie? Kto jest najlepszy w Lubinie?
    Edytor zaawansowany
    • 14.01.12, 12:40
      odświeżam wątek.
      szukam dobrego pediatry leczącego bez antybiotyków.
      • 18.01.12, 09:45
        Polecam dr I. Kwiatkowską z mcz, antybiotyki w ostateczności, i panią dr z Głogowa homeopatę
        • 19.01.12, 14:53
          Polecam Panią Czekańską z Głogowa. Leczy homeopatią. Ja leczę w ten sposób dzieci od 10 lat. Efekty są rewelacyjne. Antybiotyk przepisała jeden raz przez cały ten okres. Leczyłam u niej zwykłe infekcje, silniejsze przeziębienia, wysypki, uczulenia.
          • 19.01.12, 15:58
            a ja bym poleciła dr kozik z lubmedu na armi krajowej antybiotyk w ostateczności.Leczę swoje dzieci od 13 lat i nie narzekam
      • 26.01.12, 19:31
        Ja te polecam dr Kwiatkowska antybiotyki przepisuje w ostatecznosci jak juz wszystkie inne metody zawioda
      • 29.01.12, 18:18
        Ja polecam, doktor Aleksandrę Woźnicę , Medicus Lubin, ul. Leśna, jest lekarzem rodzinnym, leczy całą naszą rodzinę i oczywiście naszą 2,5 letnią córkę od urodzenia. Jest świetna, spokojna opanowana,z podejściem do dzieci i uważa , że antybiotyki tylko w ostateczności i tylko w potrzebie a nie na każdy katar. Nawet jak naszej małej przeciągała się katar albo zmieniał barwę na ropną to ostateczności podawała maść do nosa , np robioną wg receptury z antybiotykiem , o działaniu miejscowym tylko na chore śluzówki ) , i lek nie przenika do krwiobiegu. Do tego zawsze obrazowo tłumaczy rodzicom co się dzieje z ich dzieckiem .
        • 31.01.12, 08:32
          Dr Woźnica faktycznie jest dobra, szkoda tylko, że nie można się już do niej zapisać:(
          • 11.02.12, 11:03
            my chodzimy do Gruszczyńskiej (Medicus na A.Krajowej), jest całkiem, całkiem i ma bardzo fajne podejście do dziecka - młody bardzo ją lubi..
            --
            [url=http://lilypie.com][img]http://lb1f.lilypie.com/55qrp1.png[/img][/url]

Foteczki Oleczka
            • 12.02.12, 21:15
              skoro ma leczyć bez antybiotyków, to po co latać do lekarza z każdym kaszelkiem , leczcie dzieci w domu, a nie od razu po lekarzach
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.