Aparat ortodontyczny

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
    • 12.01.06, 09:03 Odpowiedz
      kobietka wszystko wyjasni, cierpliwa, ciepla, sama tez sobie teraz zalozyla:)
      tylko drogo bierze jak dla mnie - srednio 140 zl na dwa miechy, poltora.. ale
      efekty sa i za jakies dwa miesiace sciagam aparat:)))
      • 16.01.06, 19:44 Odpowiedz
        Z ropczyc - między dębicą a rzeszowem. To najlepsza ortodontka jaką znam!!!
        dzięki niej mam piękne ząbki. Fakt że ocierpiałam się bardzo bo bez bólu się
        nie da. I trochę to trwało bo wada była powazna. Ale efekt naprawdę jest
        niesamowity!! To ortodonta z powołania!
        Pozdrawiam
        Agata
        --
        jesień na działce
        zima na działce
        • 10.05.06, 17:11 Odpowiedz
          Potwierdzam!! Pani Ela jest cudowna. Dzięki niej mam piękny usmiech. Ona kocha,
          to co robi i ciągle się szkoli.

Pozdrawiam

Dorota

erga4 napisała:

> Z ropczyc - między dębicą a rzeszowem. To najlepsza ortodontka jaką znam!!!
          > dzięki niej mam piękne ząbki. Fakt że ocierpiałam się bardzo bo bez bólu się
          > nie da. I trochę to trwało bo wada była powazna. Ale efekt naprawdę jest
          > niesamowity!! To ortodonta z powołania!
          > Pozdrawiam
          > Agata
    • 09.02.06, 16:14 Odpowiedz
      czy ktos moglby polecic mi jakiegos dobrego ortodonte w olsztynie?a co sadzicie
      na temat dr.Dąbrowskiej??
    • 21.03.06, 11:34 Odpowiedz
      Z czystym sercem( i bolącymi zębami...)mogę dopisać do tej listy swoją orto i
      gabinet, w którym wczoraj założono mi aparat porcelanowy. Jest to Centrum
      Zdrowego Uśmiechu w Krakowie, na ul. Miłkowskiego .Swietna obsługa, pacjenci
      obdarzeni zaufaniem, wszyscy bardzo mili a ceny nie wygórowane...Gorąco
      polecam, ja jestem bardzo zadowolona!!!!
    • 05.04.06, 22:24 Odpowiedz
      Jesli szukacie dobrego ortodonty z woj.lubelskiego ,szczerze polecam Dr Pucek z
      Kliniki Pięknego Uśmiechu w Lublinie .pacjent od tej doktor nie wyjdzie
      niepoinformowany ,niezadowolony,wręcz przeciwnie będzie czuł,ze jest w rękach
      ortodonty specjalisty -profesjonalisty .Polecam.Jesli macie pytania chętnie
      odpowiem .edyta
      • 01.05.06, 05:31 Odpowiedz
        Co racja to racja jest to swietna ortodontka i jeszcze do tego mila szczegolnie
        dla dzieci.A gabinet ma przepiekny i nie czujesz sie jak u dentysty tylko jak u
        siebie w domu.Jest tam naprawde milo i profesjonalnie.a w rybki w poczekalni
        mozna sie wpatrywac godzinami.Bardzo uspokajaja.Co miesieczna wizyta to
        prawdziwa przyjemnosc!!!!!! :)) :)) ;))
        • 29.06.10, 22:29 Odpowiedz
          witam, juz sie wczesniej wypowiadalam, ale teraz szczegolnie czuje sie
          uprawniona do zabrania glosu bo wlasnie skonczylam leczenie u doktor pucek.
          wszystko zaczelo sie ok: mile wizyty, czas na tlumaczenie. Niestety skonczylo
          sie na tym ze musialam zmienic dentyste: doktor najnormalniej w swiecie
          naciagala mnie na kolejne wizyty! w grudniu powiedziala ze zostal jescze tylko
          do przekrecenia jeden zab. PRacowala nad tym tak usilnie ze az do wrzesnia nie
          bylo efektu: przestawiala inne zeby, potem je znowu przesuwala. Wreszcie jak ja
          poinformowalam ze przenosze sie do innego lekarza, w ciagu jednej wizyty byla w
          stanie nastawic zeby tak ze osiagnela to co probowala przez kilka miesiecy!
          koszt wizyt poszedl dwa razy w gore totalnie bez zapowiedzenia: jak dochodzilo
          do placenia to mowila ze jest 200 zlotych wiecej niz ostanio!
          Atmosfera w gabinecie: doktor krzyczy na personel i zwaraca sie do nich bez
          szacunku! nie raz musialam udawac ze nie slysze jak warczy na pielegniarke bez
          powodu albo tez ze nie widze ze wszyscy chodza na palcach bo pani doktor jest w
          zlym humorze!
          w trakcie wizyt robila kilka innych rzeczy na raz: odbierala telefony, wydawala
          polecenia, dyskutowala na inne tematy. W trakcie jednej z wizyt zmieniala
          rekawiczki 4 razy bo za kazdym razem musiala wstac, zrobic cos innego i wreszcie
          wrocic do moich zebow!
          Moj nowy lekarz pochwalil prace ktora wykonala na moich zebach, ale chyba nie ma
          co sie dziwic jak jej to zajelo prawie 4 lata!
          Nie polecam ze wzgledu na strone finansowa ale takze za to z musialam z gardla
          jej wyrywac co robi, jakie beda konsekwencje i co bedzie robila nastepne.
    • 22.04.06, 21:00 Odpowiedz
      wiekszosc tu wymienianych ortodontow przyjmuje w wiekszych miastach, a co z
      tymi z mniejszych? jezeli ktos jest z piotrkowa lub okolic i chcialby sprawic
      sobie aparat polecam dr. Stempel. jestem w trakcie leczenia i jak na razie nie
      mam zadnych zastrzezen a wrecz jestem bardzo zadowolona. bardzo mila orto w
      razie problemow lub zmiany terminu wizyty zawsze mozna zadzwonic, jest dokladna
      i ostrozna no i oczywiscie ceny sa niskie...polecam:)
    • 05.05.06, 14:14 Odpowiedz
      Ja polecam Dr Emmę Kiworkową. Leczę się u niej już 2 lata i jest cool, moja
      żona i 2 koleżanki też rozpoczęły lecznie (jakieś 6 m-cy temu) i są bardzo
      zadowolone.
      Dla zainteresowanych tel 22 620 21 40 (przy kinie Capitol)
    • 06.05.06, 16:39 Odpowiedz
      Ja spokojnie mogę polecić dr Banaszczyk. Mi poleciła ją koleżanka, która
      zakładała u niej aparat 4 lata temu. Doktor jest przemiła i z tego co zdołałam
      się wcześniej zorientować ceny ma całkiem konkurencyjne a możliwe że za całe
      leczenie zapłacę jeszcze mniej bo są pewne możliwości (dla mnie to troszeczkę
      ważne). Na początku trochę zjeżyły mnie 2 sprawy, że ma gabinet w bloku i że
      mówi bez ogródek ale w sumie to doszłam do wniosku że to ok. bo dlaczego mam
      płacić za marmury w czyjejś klinice? A to że przeprowadziła ze mną szczerą
      rozmowę to też mnie chyba uspokoiło bo nie wpadłam w panikę tak jak moja
      koleżanka na drugi dzień po założeniu aparatu. Ma swoją stronę internetową:
      www.ortodonta.info/
      Zyczę Ci miłego uśmiechu!
      j.y.
    • 07.05.06, 00:16 Odpowiedz
      Witam wszystkich!

Czy ktoś z Was leczy ząbki może u doktor Emilii Joniec??? Przyjmuje w kilku
      miejscach - m.in. w Żyrardowie i Mszczonowie, podejrzewam, że również w Wa-wie.
      Zależy mi na Waszej opini ponieważ zdecydowałam się na założenie aparatu i
      chyba zrobie to właśnie u niej chyba, że odwiedzie mnie od tego czyjaś
      niepochlebna opinia.
      Będę wdzięczna za informacje!!!
    • 11.05.06, 11:59 Odpowiedz
      zdecydowalam się na dolączenie do waszego grona aparatkowiczy!:) czy ktoś moze
      ma jakies informacje o dr Światakowskiej lub dr Ochman?
    • 13.05.06, 09:40 Odpowiedz
      No to moze tutaj sie zapytam o dr Marczynska z Ken50? Czy ktos z was juz
      zalozyl sobie tam aparat? Czy polecacie ten gabinet?
    • 01.06.06, 16:35 Odpowiedz
      dr Małgorzata Kłoszewska - jest super!!!!
    • 21.06.06, 17:23 Odpowiedz
      dr. Agnieszka Golarz - Kraków
    • 11.07.06, 19:57 Odpowiedz
      Interesuje mnie opinia o dr Piotrze Fudaleju. Opinie które są na forum są
      datami z bardzo dawna. Czy ktoś może podać jakieś świeże opinie?
      • 13.07.06, 23:30 Odpowiedz
        Jestem umówiona na konsultacje i chciałabym poczytać jakieś nowe opinie na Jego
        temat.Wszystkie poprzednie wątki są już trochę stare. Podzielcie się swoimi
        opiniami!!! Dzięki
    • 12.07.06, 14:40 Odpowiedz
      czesc szukam dobrego ortodonty z Gdyni...
    • 13.07.06, 13:12 Odpowiedz
      Jesli chodzi o Lodz to zdecydowanie polecam doktora Grobelnego, profesjolaista
      pod kazdym wzgledem i ma swietne poczucie humoru, i przed zalozeniem apartu
      poinformowal mnie ze to nie zawsze bedzie przyjemne leczenie i powiedzial ile
      ono bedzie trwalo
    • 21.07.06, 12:06 Odpowiedz
      Polecam gorąco moją orto. Wszyscy znajomi,którzy mają aparaty zakładali właśnie
      u niej. Ja jestem szczęsliwą posiadaczką aparatu dopiero od czerwca,ale opinia
      o dr Świstek jest bardzo dobra. Ceny są przystępne,a także istnieje mozliwość
      rozłożenia opłat na raty ;-)
      Dr Małgorzta Świstek, Sosnowiec, Ul. Koszalińska 21 ,tel. o-32 298-51-49
    • 05.08.06, 12:20 Odpowiedz
      Cześć tricia :) nosze aparat już od roku ;-) jestem bardoz zadolonona z mojego leczenia i z mojej pani doktor. Noparawde sprawila cud. Aparat zaczelam nosic od wrzesnia ubiegłego roku. ale to nie od wrzesnia zaczelo sie moje leczenie ortodontyczne. Musialam poswiecic 3 miesiace na,.......... "na wynalazek" ktory noisłam na buzi przez 3 miesiace 14 godzin dziennie. To był koszmar, ale teraz widze jak bardzo to mnie odmienilo, Moja twarz stala sie poprostu inna!!!! tearz pozostał tylko sam aparat. jezeli moge sobie pozwolic na swoje refleksje na temat aparatu, to powiem ze jest on naprawde niewyczuwalny!!!! w niczym mi nie przeszkadza, i fałszem jest to, ze nie mozna jesc wszytskiego, ze przeszkadza w kontaktach damsko - męskich, jest to blędna mysl!!!!!!! żyje sie tak samo , a nawet lepiej :) bo masz świadomośc ze za pare miesiecy bedzies olśniewała wszytskich swoim usmiechem :) jestem bardzo szczesliwa ze zdecydwoala sie podjac to wyzwanie ;-) bede trzymala ze ciebie kciuki :) paulina
    • 11.08.06, 17:49 Odpowiedz
      Dla spokoju zadzwoniłam i zapytałam - pani Sołtyk specjalizację z ortodoncji
      ma, aparaty zakłada od lat ośmiu. Uff.
    • 13.08.06, 18:33 Odpowiedz
      Bardzo polecam dr Annę Noskowską z Miejskiego Centrum Stomatologicznego -
      Podgórze w Krakowie
      • 04.08.11, 12:08 Odpowiedz
        Ja niestety nie :( Zafundowała mojemu dziecku kilka miesięcy bólu nie do zniesienia i zmarnowanego czasu i pieniedzy na leczenie - jak się okazało, niedopasowanym aparatem :(
        Nierzetelna, niekomunikatywna, wysługuje się stażystami i pomocą w wykonywaniu precyzyjnych prac, może dlatego ten efekt :( Przestrzegam... :( W naszym przypadku lekarze z przychodzili z innych gabinetów zobaczyć co zrobiła....
    • 21.08.06, 12:01 Odpowiedz
      Ja już p-aparat nosilam 2 lata i 4 m-ce.uff;))....Polecam paną Agatę Wzorek,o
      której już coś było na forum-przesympatyczna,profesjonalna i zdecydowanie nie
      naciąga pacjenta...W dodatku pefekcjonistka-powiedziała,że gdyby nie ślub to
      jeszcze by mi kazała ponosić aparat przez 4 miesiące;). Jeździłam do niej do
      Wieliczki, ptrzyjmuje w gabinecie dr Sowy, na ul.Szpunara.
    • 02.09.06, 15:23 Odpowiedz
      A ja jako chroniczny niedowiarek poprosilam przed leczeniem o pokazanie dyplomu
      i widzialam go na wlasne oczy, jak rowniez o wiele wiecej roznych ciekawych
      dyplomow, ktore sa w posiadaniu wspominanej przez Was pary lekarzy, a ktore nie
      sa umieszczone na stronie - wydaje sie, ze na stronie jest niewiele z nich - w
      kazdym razie dyplom ze specjalizacji pani doktor niewatpliwie posiada, a ja juz
      jestem po leczeniu i jestem baaardzo zadowolona. I mam sliczny usmiech :)) A
      swoja droga strona powinna byc zaktualizowana (to apel do p. Sołtyk)...
      • 03.09.06, 14:15 Odpowiedz
        Witam,

Drogi Panie Andrzeju, sądzę, że przed zamieszczaniem tak powaznych podejrzeń
        powinien Pan gruntowiej je udokomentować. Najlepiej byloby zapytac Pania
        doktor, a nie opierać swoje przypuszczenia na wiedzy z internetu, gdzie mozna
        przeczytac wiele róznych rzeczy. Proszę zwazyc, ze publiczne sugerowanie, iż
        dany lekarz nie ukończyl specjalizacji jest zarzutem bardzo poważnym. Dość mamy
        w mediach plotek i potwarzy. Rozmiem Pana ostrożność, ale proszę pomyśleć jak
        Pan by sie czył, gdyby imputowano Panu bezpodstawnie brak jakiegos dyplomu.
        To, że dyplom nie jest powieszony nie jest wystarczającą przeslanką, by
        twierdzić, ze go nie ma.
        Do czytelników pozostalych: podejmując decyzję o leczeniu ortodontycznym tez
        bylem ostrożny i odwiedziłem kilka gabinetów. Rozmawialem z róznymi osobami i
        róznymi lekarzami. Czytalem rózne fora, ktorych tresc traktuje ostrożnie. W
        końcu trafilem do Soldentu. Pani doktor wszystko kompetetnie i cierpliwie mi
        wytlumaczyla. Potem mailowo odpowiadala (pomimo, ze nie bylem jeszcze jej
        pacjentem) na wszystkie moje dodatkowe pytania i kibicowala podczas usuwania
        ósemek. Z innego forum otrzymalem listy od osob, ktore leczyly sie u Pani
        Dokotor i byly bardzo zadowolowe. Owe rekomnedacje byly wazne, ale ostatecznie
        zdecydowalem sie po rozmowie z Panią doktor. Otwarcie powiedzialem, ze "robie
        rozpoznanie" i potrzebuje jeszcze trochę czasu; wspominalem tez o lekarzach,
        ktorych chce jeszcze odwiedzic, żadnego z nich Pani doktor nie dyskredytowala,
        a wręcz przy niektorych nazwiska mowila: znam, to dobry specjalista - mialem
        wolny wybor i to też mnie przekonalo, bo wierzę, ze dobry specjalsta uznaje
        wiedzę i doświadczenie swoich kolegow po fachu, ceniąc jednoczesnie swoja, i
        nie boi sie konkurencji.
        Leczę sie u Pani Doktor juz prawie 1,5 roku i jestem bardzo zadowolony. Widzę
        postepu w leczeniu i zawsze przychodzę do Soldentu z przyjemnością, gdzie
        pacjentów wita uśmiechnięta Pani Ania.
        Szczerze wyznając jestem dosyć "upierdliwym pacjentem" więc Pani Doktor musi
        znosic rożne moje prośby, bo albo nie chcę mieć takiego zamka, albo proszę o
        inne rozwiązanie, bo akurat gdzies wyjeżdzam. Zawsze znosi je jednak bardzo
        dzielnie i stara sie wybrac takie rozwiązania, ktore by mnie satysfakcjonowaly.
        Wielokrotnie tez robila rzeczy, ktorych robić nie musiala: a to ladniejszy
        zaczep do lassa dostalem, a to wystrzępione zęby zostaly opiłowane, zeby byly
        ladne. Ludziom pracującym w Soldencie po prostu chcę sie pracować, bo robią to,
        co lubią i w czym są dobrzy. Wszystkim swoim przyjaciolom Soldent polecam, a
        najcześciej mowię: idźcie, porozmawiacie, sami zdecydujecie. Osoby czytające to
        forum zachecam do tego samego: najlepiej iść samemu na konsulatację,
        porozmawiać, podzielić się swoimi wątpliowściami i podjąć decyzję. Ja
        zdecydowalem sie leczyć u Pani Doktor Lozy - Sołtyk i nie żałuję, wiem, że
        chodzę nie tylko do profesjonalisty, ale także do lekarza, dla którego każdy
        pacjent i jego, często obiektywnie błahe, problemy są ważne.
        Pozdrawiam,
        Łukasz Malinowski (magister, choć dyplom gdzies w szufladzie:)
        • 19.08.08, 18:15 Odpowiedz
          nie mylmy tych pojęć, szanowni rozmówcy.
          Proponuję spytać Panią Doktor nie o to, czy ma dyplom (i całą masę innych
          dyplomów), ale czy jest specjalistą.
          To powinno rozwiać wątpliwości.
          Ja wiem, bo spytałam.
          Czy to dla kogoś wada czy zaleta to zupełnie inna historia.
    • 29.09.06, 16:19 Odpowiedz
      czytam i czytam Waszą rozmowę i muszę skomentować:) kończe leczenie u Pani
      Sołtyk i jestem bardzo zadowolona! miałam poważną wadę zgryzu, długo leczyłam
      sie ortodontycznie już wcześniej, ale bez efektu. szczerze mówiąc nie wnikałam
      na początku czy ma specjalizację z ortodoncji, bo ma doświadczenie krajowe i
      zagraniczne, a teraz to już nie ma żadnego znaczenia bo niedługo zdejmuję
      aparat! a co z tego że ktoś ma spec z ortodoncji jak jest partaczem czy też nie
      ma predyspozycji do zawodu? he? nie stersujcie sie tak! ja jej zaufałam i nie
      mogę nic złego powiedzieć na jej temat a tylko pochwalić! o takich zębach
      marzyłam! serdecznie ją polecam!
    • 07.10.06, 12:18 Odpowiedz
      Witam,

Panie Andrzeju,

Istotnie moje posty nie pojawią się w innych tematach, ponieważ z reguły
      ignoruję forumowe spekulacje. Złamałem swoją regułę raz, zakładając sobie z tej
      okazji konto na portalu gazety z własnym imieniem i nazwiskiem, zirytowany
      Pańską impertynencją i sianiem wrogiej propagandy.
      Pozwoli Pan, że wskażę na kilka nieścisłości w Pańskim rozumowaniu.
      Primo poszukiwania, o których wspominałem nie implikują aktywnego udziału w
      postach. W sprawach mnie intresujących prowadziłem prywatną korespondencję z
      autorami postów. Nie wspomnę, że są jeszcze inne fora.
      Secundo, najpierw pisze Pan w tonie oskarżycielskim powołując się na brak
      informacji na stronie internetowej Soldentu oraz na rejestr izby lekarskiej,
      do którego też miał Pan dostęp przez internet, a potem raczy Pan twierdzić, że
      strona www nie jest wiarygodnym żródłem informacji, podobnie zresztą jak
      dyplom - pewnie jedynym wiarodygodnym źródłem informacji są Pańskie słowa.
      Tertio proszę zaprzestać pomówień, ponieważ Pańska beszczelność przechodzi już
      wszelkie granice. Nie życzę sobie, żeby sugerował Pan, że udaję pacjenta.
      Proszę nie mierzyć wszystkich swoją miarą.
      Bardzo mi przykro jeśli padł Pan ofiarą nieuczciwego ortodonty, ale nie
      usprawiedliwa to w żadnej mierze Pańskiego okropnego zachowania.
      Zaczynam wahać się czy aby opinia zamieszczona w jednym z postów, że jest Pan
      konkurencją czyli innymi słowami zgorzkniałym ortodontą, który nie może
      znieść sukcesu kolegów po fachu i ucieka się do metod, którymi każdy porządny
      człowiek się brzydzi nie jest prawdziwa.
      Pozostaje mi ufać, że jest Pan jednak tylko zawiedzionym pacjentem.
      Pozdrawiam,
      Łukasz Malinowski

• 09.10.06, 10:10 Odpowiedz
        Panie Łukaszu, nie przesadzaj Pan z nerwami i inwektywami, nie warto.
        Napisałem, że pani dr figuruje w rejestrze izby lekarskeij jako osoba nie
        posiadająca specjalizacji z ortodoncji. Nie pisze ona o tym fakcie na swojej
        www,że takową posiada więc pani dr nie kamie, przynajmniej na stronie.

Dzwoniłem do Izby Lekarskiej i wyjaśniono mi,że lekarz posiada specjalizację
        wtedy, gdy jest ona zapiana w ich rejestrze (papierowym i elektronicznym) i w
        prawie wykonywania zawodu(taka książeczka).
        Oba wpisy dokonywane są automatycznie i z urzędu i rejestr jezt w 100% aktualny.
        Jeśli nie ma czyjejś specjalizacji w rejestrze i w prawie wykonywania zawodu,
        to wg prawa nie ma jej wogóle.
        Wszelkie dyplomy i innego typu zaświadczenia są wg prawa są nieistotne.

Tyle z mojej strony, nie ma się co pienić i ciągnąć temat.
        Wszelkie wątpliwości proszę wyjaśnić sobie w Izbie Lekarskiej.

• 08.11.06, 21:15 Odpowiedz
          Dołączam moją ortodontkę u której zakładałam aparat. Jest miła kompetentna i
          ładnie mi się ząbki prostują :)
          • 10.07.08, 13:54 Odpowiedz
            szukam dobrego i taniego ortodonty w Poznaniu?
            czy ktoś się orientuje? zna takiego????
            proszę o pomoc, aparat jest moim marzeniem od bardzo dawna, ale głównie koszty
            mnie odstraszały. a tak wogóle, czy aparat m\ożna wziąć na raty?
        • 16.04.07, 13:19 Odpowiedz
          hej
          faceci, o co wy sie klocicie? ;)) Wetnę się, bo ja jak przeczytałam o tym na
          Forum (że Łoza-Sołtyk nie ma specjalizacji ortodontycznej) to po prostu
          zadzwoniłam do jej gabinetu i spytalam :)) Nie ma. ważne to było dla mnie, bo
          też chcę się tam leczyć. Wyczułam, że uprzejma pani asystentka ktora odebrala
          mój telefon byla skonfundowana udzielając mi odpowiedzi, ale wyraznie
          powiedziała ze FAKTYCZNIE NIE MA SPECCJALIZACJI ORTODONCZTYCZNEJ ale pomimo
          tego jest bardzo dobrym lekarzem, ukonczyla stomatologię i ma ukonczone kursy
          z ortodontcji (nie mylic ze specjalizacja:). Zaznaczam, że nie jest to moja
          prywatna opinia albo domniemanie :) tylko informacja którą dostałam w gabinecie
          Pani Katarzyny Ł-S. Widziałam zgoła inną informację na forum, więc już sama nie
          wiem jak jest i nie chce wprowadzac nikogo w blad. Sprawdzcie ta ifnromacje
          sami, chyba najlepiej z lekarzem. Powtarzam- zadzwoniłam i spytałam o to
          wprost. Powiedziano mi w gabinecie ze nie ma. Jeśli tak nie jest prepraszam
          poszkodowanych i faktycznie powinna to chyba sama pani doktor sprostowac jakos
          ewentualnym pacjentom :)

Inna sprawa jest ze mowi sie ze specjalizacja nie jest konieczna, ze w
          dzisiejszych czasach to troche przezytek i nowoczesne kursy jej dorownuja albo
          przeastaja jesli chodzi o przygtoowanie ortodontow.
        • 16.07.08, 15:34 Odpowiedz
          Ojej, ale sie kłócicie ;) To ja jescze dorzuce - w zeszlym roku czy
          dwa lata temu (juz nie pamietam) tez zadzwoniłam do gabinetu Soldent
          i zadalam kilka pytan, w tym o specjalizacje- wtedy nie miala, tzn
          asystentka osdpowiedziala mi ze nie ma specjalizacji z ortodoncji
          (chodzi o ukonczone studia, a nie o kursy, bo na kursy
          specjalistyczne to w dzisiejszych czasach kazdy szanujacy sie lekarz
          chodzi ;)) Czyli była po prostu lekarzem stomatologiem. Powtarzam-
          dostalam tą info przez telefon, ale bezposrednio z gabinetu, wiec
          zakładam ze dziewczyny wiedzą co mówią (a raczej mówiły, bo może coś
          się w tym zakresie zmieniło w tym czasie...)
          • 19.08.08, 18:22 Odpowiedz
            Podczas specjalizacji robisz setki dodatkowych kursów, o wiele więcej niż inni,
            bo po prostu musisz. Ale dla Ciebie to wszystko jedno...

Dr Ł-S jest świetnym fachowcem, to zupełnie inna sprawa.

Ale nie neguj konieczności istnienia specjalizacji, szczególnie w takich
            dziedzinach jak ortodoncja czy chirurgia szczękowa. tego po prostu na studiach w
            ogóle nie uczą. A na kim chcesz próbować? Od razu na pacjentach? Bez nadzoru?
            Gratuluję... Samochód też oddasz mechanikowi, który tylko książki czytał?
            • 30.10.08, 23:48 Odpowiedz
              cześć, witam wszystkich bo to mój pierwszy post na tym forum.
              leczę się u Łozy-Sołtyk już ponad półtora roku, miałam wadę zgryzu i
              dwóch ortodontów stwierdziło, że nie są w stanie tej wady
              skorygować, trzeci odesłał mnie na operację skrócenia kości żuchwy a
              czwarta powiedziała, że jak bardzo chce, to ona mi aparat może
              zalozyc ale niczego nie gwarantuje. pełen profesjonalizm, prawda?

dr Łoza- Sołtyk długo opracowywała plan leczenia, konsultowała z
              chirurgiem szczękowym, następnie zaproponowała mi leczenie aparatem
              w systemie Damona. Inni ortodonci nawet mi słówkiem nie pisnęli, że
              cos takiego istnieje. Dr Łoza odradziła porcelanę, wyeliminowała
              aparat lingwalny i długo opowiadała mi jak będzie przebiegac
              leczenie, pokazując mi zdjecia pacjentów z podobnymi wadami. (moje
              ząbki tez zostały sfotografowane do archiwum:)

po 1,5 roku widze sama ze dolna szczęka sie cofnęła, góra wreszcie
              zachodzi na dół i dziura po wyrwanej wiele lat temu szóstce
              zniknęła. zapomniałam dodać, że inni ortodonci proponowali mi
              wyrwanie 2 zębów na dole i operacyne poszerzanie górnego
              podniebienia. w życiu nie zdecydowałabym się na tak ingerencyjne
              operacje. a tu proszę, Damon poszerzył mi górny łuk, ustawił i
              cofnął dolny, a to wszystko bez wyrywania czegokolwiek. fakt, że
              zęby bolały bardzo, przez pierwszy miesiac mocno schudłam, bo tylko
              zupki zmiksowane i jogurty dawałam radę jesć. ale było warto bo
              obyło się bez cięcia kości!

generalnie powiem, ze nie jest ważny papier wiszacy na ścianie tylko
              faktyczne umiejętności i dopasowanie sposobu leczenia do wady. aha,
              z góry został ustalony CAŁKOWITY koszt leczenia, zapłaciłam całość i
              mam pewnośc ze nie bedą mnie trzymac 4-5 lat w aparacie zeby
              skasowac 2 stówki za każdą kolejną wizytę kontrolną.

pozdrawiam wszystkie aparatki i aparatów :)
              --
              69/97 --> 65G/GG
              ------------------------------------------------------------
              Fashion is a form of ugliness so intolerable that we have to alter
              it every six months.
    • 27.11.06, 23:56 Odpowiedz
      ŁÓDŹ- dr WILK -- gorąco polecam!!
    • 28.11.06, 00:05 Odpowiedz
      • 05.12.06, 11:51 Odpowiedz
        Planuje zalozyc aparat, czy ktos moze mi polecic dobrego ortodonte w Olsztynie,
        z cenami itd.?
        Bede wdzieczna.
      • 16.03.13, 23:14 Odpowiedz
        a ja NIE POLECAM, 3 rok mam aparat i pan doktor tak podkręca, żeby zęby się wolno przesuwały a 150 zł co miesiąc leci...., poza tym nie jestem zadowolona, bo nie są tak proste jak opowiadał, że będą. Ciągle jest w rozjazdach i raz mam wizytę u niego, a raz u innej pani doktor, żałuję, że go wybrałam
    • 15.01.07, 12:43 Odpowiedz
      Czy polecacie Panią Terlecką ? (Poznań)
      Bedę mieć u niej wizytę w środę . Nie wiem czy dobrze robię . Gdybyście mi
      napisali jakie mieliście u niej wrażenia , wywnioskowałabym czy do niej iść :/
      Ja mam wadę w górnej części szczęki , a ona chciała mi założyć jeszcze na
      dole :/ (podejrzane?) pozdrawiam i licze na Waszą pomoc !
      • 29.01.07, 18:33 Odpowiedz
        Witam, ja sie lecze u Pani dr Terleckiej od prawie roku i jak na razie jestem
        zadowolona (efekty po ok 2-3 tyg były, obecnie mam juz w ok 98% proste zabki
        chociaż miałam poważną wade). Z tego co wiem jeżeli nawet jest wada tylko np na
        górze to i tak sie zakłada na góre i na dól- poczytaj forum gdzieś tam powinno
        być napisane. Jeżeli chciałabys wiecej sie cos dowiedzieć (zdęcia przed i
        teraz) to napisz do mnie na maila gazetowego. A tak poza tym to ja tez miałam
        wizytę w tą środe 17. Pozdrawiam i życze owocnego leczenia!
    • Polecam dr Maksym :) przyjmuje w medcentrum:)
    • 26.01.07, 12:48 Odpowiedz
      Czy może ktoś z Was leczył się o Dr Młynarczyk lub Dr Wróblewskiej. Jeżeli tak
      to napiszcie czy są godne polecenia i czy jesteście zadowoleni.
      Iwona
    • 27.02.07, 14:34 Odpowiedz
      Hej!Napisałes,że chcesz załozyć sobie aparat.Ja też już od dłuzszego czasu
      noszę się z tym zamiarem.Chciałbym jednak aparat lingwalny Incognito.Niestety
      chyba mało ortodontów ma uprawnienia do jego stosowania.Jest jeden w Zakopanem
      i słyszałem że w Warszawie jesy w Soldencie.Nie wiesz,czy tam są dobrzy
      ortodonci,ewentualnie kto jeszcze w Warszawie lub okolicach (ewent na Śląsku)
      zakłada aparaty lingwalne Incognito?Odpisz na mojego maila djexes@wp.pl
    • 06.03.07, 19:52 Odpowiedz
      dobry orto ktory zaklada aparaty krysztalowe w lodzi.... znacie??
    • 09.03.07, 19:50 Odpowiedz
      dr. Piotr Kasprzak Warszawa- leczę się u niego z polecenia znajomej. Juz na
      pierwszej wizycie wzbudzil moje zaufanie, oczywiscie za konsultacje nic nie
      zaplacilam. W poczekalni istny mlyn, jeden zadowolony pacjent wychodzi inny
      wchodzi. Ja zakladalam w Regulach ul. Krolewska 2, ale przyjmuje tez w
      Rembertowie w Almed i jeszcze w paru innych miejscach.
    • 09.03.07, 19:58 Odpowiedz
      dr. Piotr Kasprzak Warszawa - leczę się u niego z polecenia znajomej. Juz na
      pierwszej wizycie wzbudzil moje zaufanie, oczywiscie za konsultacje nic nie
      zaplacilam. W poczekalni istny mlyn, jeden zadowolony pacjent wychodzi inny
      wchodzi. Ja zakladalam w Regulach ul. Krolewska 2, ale przyjmuje tez w
      Rembertowie w Almed i jeszcze w paru innych miejscach. 695 208 412
    • 27.03.07, 21:18 Odpowiedz
      Jeśli ktoś planuje załóżyć aparat to bardzo polecam gabinet"Ortoprotex"w Łodzi.
      Pani doktor Ślusarkiewicz czyni cuda.Niedawno zakończyłam noszenie aparatu i
      nareszcie mogę się szeroko uśmiechać. Jestem barzo zadowolona.Polecam!!!
      • 06.04.07, 21:56 Odpowiedz
        Mi założył rok temu, jestem bardzo zadowolona z przebiegu leczenia :) - p.w.
        dobry specjalista, a do tego sympatyczny. Przyjmuje na Sękocińskiej 11a lok 17
        w Wawie, szczerze polecam.
        • 20.04.07, 14:15 Odpowiedz
          ja też chodzę do doktora Chądzyńskiego, ale na ulicę Opaczewską i jestem BARDZO
          zadowolona. efekty widać właściwie z dnia na dzień, nie cierpię z powodu
          nadmiernego bólu, nie żżyna kasy - tylko bierze dokładnie takie kwoty na jakie
          się od początku umówiliśmy. nie wygląda na lekarza, który będzie przedłużał
          leczenie w nieskończoność byle tylko zarobić. pan doktor jest bardzo
          sympatyczny i cierpliwy - zawsze mi wszystko zrozumiale tłumaczy - od początku
          miałam zrobiony dokładny kosztorys. podczas każdej wizyty jestem informowana co
          będzie dalej i jak to będzie wyglądać, więc nie mam "niespodzianek". szkoda
          tylko, że jest przystojny, bo się peszę;) moja koleżanka też do niego chodzi i
          też nie narzeka:)
          • 27.10.07, 20:44 Odpowiedz
            hej,a czy mogłabyś napisać coś o kosztach związanych z założeniem
            aparatu metalowego w sanodencie??ile płacisz za wizyty,no
            wiesz,ogólne inf na temat leczenia.
            pozdrawiam i dziękuję!!:)
      • 09.04.07, 18:16 Odpowiedz
        Pani doktor nazywa sie Joanna Ślusiewicz. Jest znakomita, pełen profesjonalizm,
        udziela wyczerpujących informacji, nie podejmuje pochopnych decyzji, miła,
        uśmiechnięta. Polecam gorąco.
        Warto zajrzeć na stronę gabinetu, jest tam fotograficzna dokumentacja leczenia
        kilkunastu pacjentów. Cuda sie dzieją po prostu.
    • 01.05.07, 00:49 Odpowiedz
      Dr Piotr Kapera z Krakowa jest rewelacyjnym specjalista i do tego bardzo mily.
      Polecam goraco. Dwa miesiace nosze aparat i juz widoczne sa rezultaty a wade mam
      niemala. Jest naprawde super, dzieki jego fachowosci uniknelam ekstrakcji zeba ,
      ktora inni "specjalisci" uznali za konieczna. Naprawde polecam z calego serca!
      • 08.05.07, 06:33 Odpowiedz
        Ja polecam w Kielcach panią Ewe Szydłowską.
        Moim zdaniem bardzo dobra.
        Sama się u niej lecze:)
        • 09.05.07, 09:39 Odpowiedz
          A czy mogłabyć dać namairy tej pani doktor- gdzie przyjmuje i jakiś tel.
          Zdecydowałam isę na aparat ort. i chcę sie rozeznać.
          • 10.05.07, 07:20 Odpowiedz
            Jasne:) Prosze bardzo:

PRYWATNY GABINET ORTODONTYCZNY
            lek.stom.Ewa Szydłowska
            specjalista ortodonta
            Kielce, ul.Klonowa 55/15
            wejście "A", II piętro
            tel. (41) 362 46 39

Hmmm...cos wiecej..na wizycie gdzie bierze odcisk bierze chyba 100zł a potem
            każda następa kontrola ( jak już masz założony aparat) kosztuje 50zł. Ja za mój
            aparat (tylko górna szczęka) zapłaciłam 1400zł.
    • 10.05.07, 12:23 Odpowiedz
      Chciałbym założyć sobie aparat ale nie mam za bardzo pojecia gdzie pojsc i
      rowniez nie chcialbym duzo zaplacic bo jestem studentem dla tego prosze
      napiszcie mi gdzie jest dobry ortodonta w GDAŃSKU
    • 25.05.07, 14:17 Odpowiedz
      no to wrzucam na białą listę Pani dr. Konty-Gibińską !
      mam wspaniałe ząbki !

na stronie www.ortodoncja-krakow.pl/napisz.html jest formularz i można
      zadać pytanie przed wizytą , lub od razu się umówić :)
    • 25.05.07, 16:49 Odpowiedz
      Cześć wszystkim serdecznie odradzam dr Stanisława Musiała z Katowic, przyjmuje
      przy ulicy Warszawskiej 26. Ten człowiek to straszny materialista, tylko kasa
      się dla Niego liczy. Strasznie drogi!!!! Stawia na ilość, a nie na jakość.
      Poza tym nie ma czasu dla pacjenta, nigdy mnie nie przyjął o tej godzinie, na
      którą byłam umówiona, średnio godzina czekania w poczekalni, na fotelu to może
      15 minut, podczas których również zajmuje się innymi pacjentami. Ponadto nie
      pamięta co robił na poprzedniej wizycie, mówi co będzie robił na następnej
      wizycie, ale tego nie robi i powtarza to samo na kolejnej. Więc bierze kasę, a
      nic nie robi. Nie mówiąc już, że przyjmuje przy otwartych drzwiach i siedzący w
      poczekalni wszystko słyszą.
    • 16.06.07, 18:44 Odpowiedz
      Dr Dudarewicz przyjmuje na Anielewicza, czy ktoś był i może ja polecić? Podobno
      zajmuje sie trudnymi przypadkami?
    • 19.06.07, 18:12 Odpowiedz
      Co mozecie mi napisać o tym ortodoncie?Leczył sie ktos z was u niego?
    • 21.06.07, 11:00 Odpowiedz
      Witam.
      w niedługim czasie planuje sobie założyć aparacik czy ktoś mógł by mi poradzić
      jakiegoś dobrego ortodonte w okolicy szczecina z cennikiem usług? jak narazie
      mam na oku Pana PIOTRA SKOMRO ale niewiem bo niewidze o nim żadnych opini.
      pracuje on w klinice na Al.Piastów. Czy ktoś może coś o nim wie?
      pozdrawiam :)
    • 29.06.07, 17:46 Odpowiedz
      niedawno zdjelam aparat,ktory towarzyszyl mi przez 3 lata:) mam piekne proste
      zabki - leczyłam wade zgryzu u dr bartczaka,ktory poczatkowo mial gabinet na
      widzewie a teraz przy jaracza. wizyty nie sa tanie - 70 zl,lekarz tez
      niespecjalnie wylewny, natomiast jestem bardzo zadowolona z efektu i z calego
      przebiegu leczenia. dajcie znac, jesli rowniez prostowaliscie zabki u bartczaka.
      • 20.07.07, 10:21 Odpowiedz
        O tak, leczę się u pani Iwony Domagały Tychowskiej już 3 miesiące i z
        zadowoloeniem stwierdzam, że jest profesionalistką. Do swej pracy podchodzi
        bardzo dokładnie, jest opanowana. O wszystkich kosztach leczenie oraz jego
        etapach zostałem wcześniej powiadomiony. Gorąco polecam A czu ktoś z was leczy
        się u pani Tychowskiej też? Bo wiem, że oprócz ortodoncji to się jeszcze
        protetyką i stomatologiąz zajmuje.
    • 30.08.07, 13:33 Odpowiedz
      Co o niej sądzicie? Czy ktos sie u niej leczył? Prosze o info.
    • 03.09.07, 15:42 Odpowiedz
      Nie wiecie moze czy ortodontka z Płocka-Grażyna Kruczyńska jest
      dobra?
    • 14.09.07, 12:46 Odpowiedz
      Polecam gorąco dr n med Zygmunta Ziembe, jest specjalistą ortodontą.
      Ma gabinety w Szczecinie i Koszalinie (województwo
      zachodniopomorskie). Miałam nie za fajne ząbki a on powoli powoli
      przywraca je do porządnego stanu. A dlaczego jestem za:
      - profesjonalista, wszystko tłumaczył "na chłopski" rozum jak nie
      rozumiałam, ma zawsze czas dla swoich pacjentów, aparat mam 2 lata i
      już niedługo zdejmuję a żaden zamek się nie odkleił, żaden drucik
      nie wystawał przez ten cały czas, mogłam przekładać wizyty jak mi
      pasowało, całe leczenie jest dokumentowane, mogę zapłacić za wizytę
      na następnej- gdy jest jakiś problem z kasą, w gabinecie jest czysto
      i bardzo higienicznie, pan doktor zawsze uśmiechnięty- pyta co tam u
      mnie, opowiada o swoim urlopie. Ma dwa typu wizytówek, jedna jest
      oficjalna a na drugiej jest kalendarzyk i jego zdjęcie z wakacji z
      żoną która też leczy ząbki (moim zdaniem dobry pomysł). Rok temu się
      przeprowadziłam i teraz jeżdzę do doktora ponad 700 kilometrów bo
      warto! Polecam tego pana, mimo że młody to super z niego doktorek:)
      • 27.01.11, 12:11 Odpowiedz
        Też niedługo chcę założyć aparat u dr Ziemby. Zależy mi na aparacie incognito. Może jest ktoś to zakładał tego typu aparat u dr Ziemby? Byłam raz u dr Ziemby i odniosłam pozytywne wrażenie o dr oraz gabinecie. Tylko ciężko z tymi terminami wizyt. Z jednej strony dobrze o nim świadczy a z drugiej strony, boję się, że trochę mi to utrudni życie, bo pracuję. Jeśli ktoś zakładał jakiś inny typ aparatu,ale u tego dr, to również proszę o jakieś opinie. Pozdrawiam:)!
    • 20.09.07, 21:17 Odpowiedz
      Ja lecze sie u p. doktor Kaliny Trautzel, ktora jest bardzo milym, kompetentnym
      i rzeczowym lekarzem. Atmosfera kazdej wizyty jest bardzo fajna - dobrze sie u
      niej czuje. W przeciwienstwie do 2 innych lekarzy nie zalecila mi usuwania
      piatek, wiec obylo sie bez wyrywania zebow;) Teraz nosze aparat estetyczny i
      jestem z niego bardzo zadowolony. Sama klinika - Ortomania tez sprawia bardzo
      profesjonalne wrazenie. Polecam wszystkim!
    • 01.10.07, 18:49 Odpowiedz
      Ja polecam moją ortodontkę p. Beatę Malinowską przyjmuje w Ożarowie mazowieckim
      we FLORDENCIE. Jestem bardzo zadowolona mam stały aparat i nie musiałam wyrywać
      zębów choć inni proponowali mi wyrwać 4 czwórki.
      Aga
    • 14.10.07, 12:28 Odpowiedz
      dla ludzi z Opola i okolic polecam Angerman-Jarka Jolanta, przyjmuje
      na Nysy Łużyckiej 9a, ja już zakończyłam leczenie, troche mnie to
      kosztowało, ale nie ważne u kogo zawsze bedzie kosztowało. Na parwde
      warto!!
    • 21.10.07, 12:27 Odpowiedz
      polecam!
      • 27.05.08, 15:53 Odpowiedz
        Witam
        Może ktoś jeszcze się tu wpisze i napisze troszkę więcej?
        Widziałam na czarnej liście dwie nie fajne opinie o tej Pani.
        Z opinii znajomych wynikało że to fajna Pani więc do niej poszłam.
        Aparat mam krótko więc nie mogę jeszcze nic napisać.

pozdrawiam
        • 25.07.08, 10:31 Odpowiedz
          ja trafiłam do niej zupełnie przypadkiem, szukałam ortodonty w
          książce telefonicznej i trafiłam na nią. Nosiłam aparat 2 lata
          prawie 2,5. Kobieta jest jak najbardziej OK. Zawsze miała dla mnie
          czas, nawet jesli między wizytami coś się działo to mozna do niej
          podejsc i nigdy nie wyrzuci. Minelo juz 2 lata odkad zdjelam aparat,
          jest OK. Więc ja polecam, nie mam do niej zastrzeżeń.
      • 25.08.08, 19:58 Odpowiedz
        Jak najbardziej polecam:) Super podejście do pacjenta, poprawa ogromna, za 4 dni ściąga mi aparacik. Naprawdę jest profesjonalistą, wszystko dokładnie tłumaczy, pokazuje i co najważniejsze są efekty!
        Moja wada była dość wyjątkowa i niefajna, a teraz wszystko jest idealnie..
        Polecam :)
    • 25.10.07, 16:54 Odpowiedz
      Jak biała lista to wpisuje:
      Dr Włodarska z Aster Medu na Sw Bonifacego, ale nie pamietam nr domu.
    • 10.01.08, 18:33 Odpowiedz
      A ja polecam ORTOMANIĘ. Mialam poważną wadę zgryzy i zgłosiła się do
      pani doktor w ORTOMANII i po niespełna 1,5 roku ząbki zostały mi
      wyprostowane. Wcześniej byłam u innego ortodonty w Krakowie, ale
      przeraziło mnie to, że lekarz kazał mi usunąć 2 zęby. W ortomanii
      nie tylko nic nie musialam usuwać, ale Pani doktor powiedziala mi,
      że wszytsko da się wyprostować. Dzisiaj cieszę się z ładnego
      uśmiechu. Dlatego polecma ortomanie, kto jest zinateresowany to
      zapraszam na stonę www.ortomania.pl
(101-200)
przejdź do: 1-100 101-200 201-300 301-336
(301-336)

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.