08.02.10, 22:02
zauważyłam na tym nowym kolorowym budynku na Wiślanej i oto co wyguglałam:

RoyalMed Sp. z o.o.
Interniści, pediatra, USG, chirurg, okulista, laryngolog, EKG, ortopeda, dermatolog, medycyna pracy
Łomianki, ul. Wiślana 36
badania: laboratoryjne, holter, EKG, USG: TV, ciązy, jamy brzusznej, węzłów chłonnych, tarczycy, piersi, szczepienia, medycyna pracy.

„ Otwarcie przychodni wiosna 2010”.

USG, gastroskopia, okulistyka, laryngolog, chirurg, dermatolog, urolog, neurolog, ginekolog, ortopeda, pediatra, internista, logopeda, psycholog, psychiatra, endokrynolog, chirurg naczyniowy, chirurg plastyk, diabetolog.
Edytor zaawansowany
  • 08.02.10, 23:31
    i wszystko to w tym jednym budynku?
  • 09.02.10, 09:42
    Ciekawe czy to będzie coś w stylu Medicoveru czy zwykła przychodnia refundowana.
    Kawałek dalej po drugiej stronie ulicy też ma być przychodnia, stara na
    Szpitalnej się rozbudowuje, strasznie będziemy zdrowi. ;)
  • 09.02.10, 10:38
    W koncu ktos wpadl na dobry pomysl. Jesli chca odniesc sukces to powinni
    podpisac umowe z jakims duzym partnerem typu Medicover / Lux-Lim. W Lomiankach
    mieszka wielu pracownikow korporacji, ktorzy maja abonamenty u duzych
    "operatorow" medycznych. Czas wyjsc do nich z oferta. Dobrze by bylo moc umowic
    sie do lekarza na miejscu bez koniecznosci jezdzenia z goraczka swoja lub
    dziecka do Warszawy 20 km do LIM-u czy Medicover-u. Trzymam kciuki za sukces
    nowej przychodni.
  • 09.02.10, 10:48
    Nawet pisaliśmy o tym niedawno, co jeszcze jest potrzebne w Ł. i wyszło że
    właśnie to. Tyle że w tym budynku chyba miała być siłownia.
  • 09.02.10, 13:50
    No w końcu przeznaczenie budynku, który ponad dwa lata stał pusty
    mogło się zmieniać.
    Teraz stawia się już leczenie skutków chorób, a nie na zapobieganie
    im przez wysiłek fizyczny.
  • 09.02.10, 17:08
    ciężko uwierzyć! aż tyle dobra w jednym! dodać medycynę estetyczną i Łomianki
    nam wypięknieją...wskutek tej "ogólnodostępności", tak po prostu, przy Wiślanej ;)
  • 10.02.10, 11:54
    W tej drugiej na Wiślanej ma być filia Polmo, czyli nic dobrego:(
  • 11.02.10, 12:13
    Byłoby lepiej, cudownie, rewelacyjnie, NORMALNIE gdyby zatrudniono w tym KrólewskimMed więcej speców chociażby wg poniższego zestawienia:

resmedica.pl/archiwum/almanach0013.html
    Który ze specjalistów miałby największe wzięcie w tej wymarzonej a iluzorycznej KrólewskiejNFZ przy Wiślanej (podobno wg kmsanczia) w kolorowym budynku?

Wasze typy?

--
    Jako obywatel mam cały establishment polityczny w dupie i bardzo proszę się z tym liczyć.
    Leszek Żuliński
    piszpoprawnie.superowo.pl/index.php?node=1
    bykom-stop.avx.pl/jakpisac.html
  • 21.02.10, 17:28
    kmsanczia- czyżbyś była już zapisana w kolejce?
    Mięty pić nie musisz.
  • 05.10.10, 14:41
    jestem w szoku.... wczoraj byłam na konsultacji u Pani Doktor Małgorzaty Kalinowskiej w Centrum Medycznym ROYALMED) i jestem oczarowana wizytą. Podejściem Pani Doktor do mojego problemu zdrowotnego i poświęconemu mi czasowi. Wizyty w CENTRUM są na serio bardzo tanie w porównaniu do placówek w Warszawie a jest tu dużo świetnych specjalistów pracujących w stolicy. Dlatego warto tu przyjechać aby się przeleczyć i zrobić badania ( super ceny!!!). aa.... z tego czego się dowiedziałam w recepcji placówka stara się o umowy z SIGNAL IDUNA, INTERPOLSKA, ALLIANZ itd... Moi Drodzy można się w końcu leczyć po ludzku:)
  • 05.10.10, 18:56
    paczek1984 napisała:

> jestem w szoku.... wczoraj byłam na konsultacji u Pani Doktor Małgorzaty Kalino
    > wskiej w Centrum Medycznym ROYALMED) i jestem oczarowana wizytą. Podejściem Pa
    > ni Doktor do mojego problemu zdrowotnego i poświęconemu mi czasowi. Wizyty w CE
    > NTRUM są na serio bardzo tanie w porównaniu do placówek w Warszawie a jest tu d
    > użo świetnych specjalistów pracujących w stolicy. Dlatego warto tu przyjechać a
    > by się przeleczyć i zrobić badania ( super ceny!!!). aa.... z tego czego się do
    > wiedziałam w recepcji placówka stara się o umowy z SIGNAL IDUNA, INTERPOLSKA, A
    > LLIANZ itd... Moi Drodzy można się w końcu leczyć po ludzku:)

Dobra ,nie trzeba kryptoreklamy. Rzeczywiście warunki są świetne. Wolę zapłacić,
    niż z gorączką siedzieć w kolejce w naszym ośrodku zdrowia.

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.