• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
Dodaj do ulubionych

RoyalMed

• 08.02.10, 22:02
    zauważyłam na tym nowym kolorowym budynku na Wiślanej i oto co wyguglałam:

RoyalMed Sp. z o.o.
    Interniści, pediatra, USG, chirurg, okulista, laryngolog, EKG, ortopeda, dermatolog, medycyna pracy
    Łomianki, ul. Wiślana 36
    badania: laboratoryjne, holter, EKG, USG: TV, ciązy, jamy brzusznej, węzłów chłonnych, tarczycy, piersi, szczepienia, medycyna pracy.

„ Otwarcie przychodni wiosna 2010”.

USG, gastroskopia, okulistyka, laryngolog, chirurg, dermatolog, urolog, neurolog, ginekolog, ortopeda, pediatra, internista, logopeda, psycholog, psychiatra, endokrynolog, chirurg naczyniowy, chirurg plastyk, diabetolog.
    Edytor zaawansowany
    • 08.02.10, 23:31
      i wszystko to w tym jednym budynku?
      • 09.02.10, 09:42
        Ciekawe czy to będzie coś w stylu Medicoveru czy zwykła przychodnia refundowana.
        Kawałek dalej po drugiej stronie ulicy też ma być przychodnia, stara na
        Szpitalnej się rozbudowuje, strasznie będziemy zdrowi. ;)
        • 09.02.10, 10:38
          W koncu ktos wpadl na dobry pomysl. Jesli chca odniesc sukces to powinni
          podpisac umowe z jakims duzym partnerem typu Medicover / Lux-Lim. W Lomiankach
          mieszka wielu pracownikow korporacji, ktorzy maja abonamenty u duzych
          "operatorow" medycznych. Czas wyjsc do nich z oferta. Dobrze by bylo moc umowic
          sie do lekarza na miejscu bez koniecznosci jezdzenia z goraczka swoja lub
          dziecka do Warszawy 20 km do LIM-u czy Medicover-u. Trzymam kciuki za sukces
          nowej przychodni.
          • 09.02.10, 10:48
            Nawet pisaliśmy o tym niedawno, co jeszcze jest potrzebne w Ł. i wyszło że
            właśnie to. Tyle że w tym budynku chyba miała być siłownia.
            • 09.02.10, 13:50
              No w końcu przeznaczenie budynku, który ponad dwa lata stał pusty
              mogło się zmieniać.
              Teraz stawia się już leczenie skutków chorób, a nie na zapobieganie
              im przez wysiłek fizyczny.
    • 09.02.10, 17:08
      ciężko uwierzyć! aż tyle dobra w jednym! dodać medycynę estetyczną i Łomianki
      nam wypięknieją...wskutek tej "ogólnodostępności", tak po prostu, przy Wiślanej ;)
      • 10.02.10, 11:54
        W tej drugiej na Wiślanej ma być filia Polmo, czyli nic dobrego:(
      • 11.02.10, 12:13
        Byłoby lepiej, cudownie, rewelacyjnie, NORMALNIE gdyby zatrudniono w tym KrólewskimMed więcej speców chociażby wg poniższego zestawienia:

resmedica.pl/archiwum/almanach0013.html
        Który ze specjalistów miałby największe wzięcie w tej wymarzonej a iluzorycznej KrólewskiejNFZ przy Wiślanej (podobno wg kmsanczia) w kolorowym budynku?

Wasze typy?

--
        Jako obywatel mam cały establishment polityczny w dupie i bardzo proszę się z tym liczyć.
        Leszek Żuliński
        piszpoprawnie.superowo.pl/index.php?node=1
        bykom-stop.avx.pl/jakpisac.html
    • 21.02.10, 17:28
      kmsanczia- czyżbyś była już zapisana w kolejce?
      Mięty pić nie musisz.
      • 05.10.10, 14:41
        jestem w szoku.... wczoraj byłam na konsultacji u Pani Doktor Małgorzaty Kalinowskiej w Centrum Medycznym ROYALMED) i jestem oczarowana wizytą. Podejściem Pani Doktor do mojego problemu zdrowotnego i poświęconemu mi czasowi. Wizyty w CENTRUM są na serio bardzo tanie w porównaniu do placówek w Warszawie a jest tu dużo świetnych specjalistów pracujących w stolicy. Dlatego warto tu przyjechać aby się przeleczyć i zrobić badania ( super ceny!!!). aa.... z tego czego się dowiedziałam w recepcji placówka stara się o umowy z SIGNAL IDUNA, INTERPOLSKA, ALLIANZ itd... Moi Drodzy można się w końcu leczyć po ludzku:)
        • 05.10.10, 18:56
          paczek1984 napisała:

> jestem w szoku.... wczoraj byłam na konsultacji u Pani Doktor Małgorzaty Kalino
          > wskiej w Centrum Medycznym ROYALMED) i jestem oczarowana wizytą. Podejściem Pa
          > ni Doktor do mojego problemu zdrowotnego i poświęconemu mi czasowi. Wizyty w CE
          > NTRUM są na serio bardzo tanie w porównaniu do placówek w Warszawie a jest tu d
          > użo świetnych specjalistów pracujących w stolicy. Dlatego warto tu przyjechać a
          > by się przeleczyć i zrobić badania ( super ceny!!!). aa.... z tego czego się do
          > wiedziałam w recepcji placówka stara się o umowy z SIGNAL IDUNA, INTERPOLSKA, A
          > LLIANZ itd... Moi Drodzy można się w końcu leczyć po ludzku:)

Dobra ,nie trzeba kryptoreklamy. Rzeczywiście warunki są świetne. Wolę zapłacić,
          niż z gorączką siedzieć w kolejce w naszym ośrodku zdrowia.
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.