Dodaj do ulubionych

Nasza Rada Gminy

05.10.10, 12:50
Wybory za pasem a ja mam pytanie:
Czy ktoś z Was zna radnych obecnej Rady Gminy? Czy wiecie co Gmina im zawdzięcza?

Mi znajome jest nazwisko Krystecki bo to redaktor z gazety Twoje Łomianki, ten któremu grożono śmiercią za ujawnianie tego co się dzieje w Łomiankach. Ale co zawdzięczają Łomianki temu radnemu? Wiecie?
Poza tym to wyczytałem że p. Wójcicka zna się na unijnych funduszach. Na oczy kobiety nie widziałem ale po aferze z Funduszem Spójności przez którą nie dostaliśmy dotacji na inwestycje wod.-kan, wnioskuję że niezbyt dobry to specjalista.

Oto spis radnych:

Piotr Iwaszko, 57 lat - radny w kadencji 2002-2006, wiceprzewodniczący Komisji Technicznej, członek Komisji Społecznej oraz Klubu Radnych Niezależnych. W Łomiankach mieszka od 28 lat, jest inżynierem transportu. Od 10 lat pracuje w Polskich Sieciach Elektroenergetycznych S.A. w wydziale transportu, jest członkiem Regionalnego Stowarzyszenia Promocji Łomianek, Polskiej Unii Właścicieli Nieruchomości. (KWW Potrzeba Zmian),
e-mail:piotr.iwaszko@lomianki.pl

Bogdan Ryszard Kłódkiewicz, lat 48 - inżynier, absolwent Politechniki Warszawskiej, członek Rady Powiatowej Mazowieckiej Izby Rolniczej. Od wielu lat zasiada w Radzie Sołeckiej Kiełpin, współzałożyciel Stowarzyszenia "Eko-Kiełpin", działającego na rzecz mieszkańców Kiełpina. Obecnie prowadzi własną działalność gospodarczą. (KWW GŁOS KIEŁPINA I KĘPY)
e-mail:bogdan.klodkiewicz@lomianki.pl

Tadeusz Krystecki, 69 lat - W Łomiankach mieszka od 1982 roku. Ukończył Technikum Samochodowe i przez 25 lat prowadził zakład mechaniki pojazdowej. Jest członkiem Stowarzyszenia Promocji Łomianek, wiceprzewodniczącym osiedla Łomianki Górne, redaktorem gazety Nasze Łomianki. W latach 1998-2002 był radnym Rady Miejskiej. Od 1982 roku czynnie bierze udział we wszystkich inicjatywach społecznych. (KWW Potrzeba Zmian)
e-mail:tadeusz.krystecki@lomianki.pl

Katarzyna Maria Kućkowska, 43 lata - Od urodzenia mieszka w Łomiankach, wykształcenie średnie. (KWW KATARZYNY K.)
e-mail:katarzyna.kuckowska@lomianki.pl

Marian Leszczyński, 53 lata - Od urodzenia mieszka w Łomiankach, jest technikiem mechanikiem. (KWW Potrzeba Zmian)
e-mail:marian.leszczynski@lomianki.pl

Sylwia Maksim-Wójcicka, 33 lata - W Dąbrowie Leśnej mieszka od 2002 roku. Jest magistrem polityki społecznej, ukończyła Uniwersytet Warszawski oraz studia podyplomowe z zarządzania projektami w Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Zarządzania im. L. Koźmińskiego. Od 2000 roku pracuje w Fundacji im. Stefana Batorego na stanowisku kierownika projektów. Jest członkiem kilku komisji eksperckich opiniujących projekty finansowane z funduszy europejskich (m.in. z Europejskiego Funduszu Społecznego, Phare oraz Inicjatywy Wspólnotowej Equal). (KWW Potrzeba Zmian)
e-mail:sylwiawojcicka@wp.pl

Bogusław Orzechowski, 51 lat - W Łomiankach mieszka od 1962 roku. Od 1991 roku prowadzi warsztat wulkanizacyjny. Jest skarbnikiem Rady Osiedla Łomianki Centralne. (KWW Potrzeba Zmian)
e-mail:bogusław.orzechowski@lomianki.pl

Marian Wacław Porowski, 65 lat - wykształcenie średnie techniczne, mieszkaniec Dąbrowy Leśnej. Prowadzi razem z synem rodzinną firmę handlową. Przez kilkanaście lat pracował w Radzie Osiedla, był również przewodniczącym Komitetu Gazyfikacyjnego w Dąbrowie. (KWW Łomianki Razem)
e-mail:marian.porowsk@lomianki.pl

Piotr Rusiecki, 32 lata - W Łomiankach mieszka od urodzenia. Ukończył Wydział Zarządzania i Marketingu Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości i Zarządzania im. Koźmińskiego. Od 2001 roku jest kierownikiem marketingu w firmie BaRGo. Wcześniej, w latach 1999-2001 pracował w amerykańskiej korporacji na stanowisku kierowniczym, odpowiadając za marketing w 4 krajach Europy Środkowo-Wschodniej. Zna język angielski, niemiecki i rosyjski. Jest współtwórcą, aktywnym członkiem i wieloletnim zawodnikiem Klubu Sportowego Łomianki oraz członkiem Rady Osiedla Łomianki Chopina. (KWW Potrzeba Zmian)
e-mail:piotr.rusiecki@lomianki.pl

Tomasz Paweł Rusinek, 37 lat - W Łomiankach mieszka od urodzenia, początkowo na Osiedlu Baczyńskiego, a obecnie Osiedlu Równoległa. Ukończył Technikum Samochodowe. Od 1996 roku pracuje w firmie Remondis na stanowisku dyspozytora, zajmuje się logistyką wewnątrzzakładową, doradztwem i obsługą w zakresie wywozu odpadów. Jest członkiem Rady Nadzorczej Spółdzielni Mieszkaniowej Łomianki-Równoległa oraz członkiem Rady Osiedla. (KWW Potrzeba Zmian)
e-mail:tomasz.rusinek@lomianki.pl

Adam Janusz Salwowski, 31 lat - W Łomiankach mieszka od urodzenia. Ukończył Finanse i Rachunkowość Przedsiębiorstw w Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Zarządzania im. Koźmińskiego oraz studia podyplomowe z Zarządzania Nieruchomościami na Politechnice Warszawskiej. Od 1995 roku pracuje w Miejskich Zakładach Autobusowych Sp. z o.o. w Warszawie. Zna język angielski i rosyjski. Od wielu lat działa dla dobra mieszkańców Łomianek. (KWW Potrzeba Zmian)
e-mail:adam.salwowski@lomianki.pl

Ewa Sidorzak, 57 lat - W Burakowie mieszka od urodzenia. Jest ekonomistką, ukończyła Wyższą Szkołę Społeczno Ekonomiczną w Warszawie. Przez 20 lat pracowała na stanowisku głównej księgowej w Wojewódzkiej Komendzie OHP w Warszawie. Od roku jest na wcześniejszą emeryturze. Radna Rady Miasta i Gminy w kadencji 1994-1998, 1998-2002 i 2002-2006. W roku 2000 została członkiem Zarządu Miasta, a w ostatniej kadencji Rady była członkiem Komisji Technicznej oraz Klubu Radnych Niezależnych. (KWW Potrzeba Zmian)- Wiceprzewodnicząca Rady Miejskiej
e-mail:ewa.sidorzak@lomianki.pl

Henryk Staniak, 58 lat - Mieszka w Sadowej od 32 lat, gdzie prowadził działalność gospodarczą w branży budowlanej. Był radnym Rady Miejskiej w kadencji 1994-1998, 1998-2002 i 2002-2006, członkiem Komisji Technicznej i Klubu Radnych Niezależnych. (KWW Potrzeba Zmian)
e-mail:henryk.staniak@lomianki.pl

Krzysztof Marek Wawer, 49 lat - wykształcenie wyższe, mieszka w Dziekanowie Leśnym. Od 29 lat pracuje jako leśniczy w Kampinoskim Parku Narodowym. W latach 2002-2006 był wiceprzewodniczącym Rady Miejskiej w Łomiankach oraz członkiem Komisji Budżetowej i Technicznej. (KWW Łomianki Razem)
e-mail:krzysztof.wawer@lomianki.pl

Marek Zielski, 39 lat - wykształcenie wyższe. Od urodzenia mieszka w Łomiankach. Jest dyrektorem ds. organizacyjno-administracyjnych w jednej ze spółek działającej w branży budowlano-remontowej. Był radnym w kadencji 2002-2006, członkiem Komisji Społecznej i Klubu Radnych Niezależnych. (KWW Potrzeba Zmian) - Przewodniczący Rady Miejskiej e-mail:marek.zielski@lomianki.pl

Edytor zaawansowany
 • tobi313 05.10.10, 16:34
  Piszesz, że radnej Wójcickiej na oczy nie widziałeś. Przejdź się na sesję RM to będziesz mógł się wszystkim przyjrzeć, a może nawet posłuchać co mówią.
  Jeśli chodzi o grożenie śmiercią Krysteckiemu o czym dowiedzieliśmy się z "Twoich Łomianek" to uznał bym to raczej za chęć wzbudzenia zainteresowania swoją osobą skoro dokonań nie ma żadnych. A tak przy okazji może ktoś wie lub pamięta czy "Twoje Łomianki" nie są przypadkiem kontynuacją innej łomiankowskiej gazetki która kiedyś otrzymała wielce wymowny tytuł "Hieny roku".
 • corner111 05.10.10, 17:40
  Jak ktoś się nie interesuje to nie zna.
  A swoja drogą z tym Radnym Krysteckim to zagadkowa sprawa. Wiedział o lojalkach podpisywanych w czasie poprzednich wyborów i czekał z ich ujawnienie aż do dzisiaj. Przypomina to sprawę z "hakami" i czarną walizką byłego kandydata na prezydenta która okazała się pusta.
  Aby poznać lepiej radnych lepiej bywać na komisjach rady tam też można ich poznać! Choć dziś to już raczej zbyt późno, bo za chwile koniec kadencji!
 • roberto19633 05.10.10, 18:33
  Dzięki Bogu to koniec kadencji. Może następna Rada będzie bardziej obiektywna.
  - nie będzie pakietu większościowego. Mieliście drodzy Radni większość i co?
  Kto ,lub co stał na drodze realizacji obietnic wyborczych?

  Pozdrawiam Radnego swego okręgu , pozdrawiam P. Salwowskiego, i Panią Sołtys.
 • stefanprawo 05.10.10, 19:43
  UWAGA: Proponuję osoby sprawujące funkcje publiczne w naszej gminie i anonimowo wypowiadające się na różne tematy do ujawnienia swojej tożsamości. Przynajmniej będziemy wiedzieć kto jak się wypowiada i na jaki temat...Myślę,że byłoby to z korzyścią dla wyborców,których przecież reprezentują radni i inni pracownicy samorządowi. Przecież po to właśnie są żeby działać jawnie a nie anonimowo...Ciekawe który z radnych,którzy śledzą to forum będzie miał odwagę ujawnić się..
 • tobi313 05.10.10, 20:30
  Zacznij od siebie
 • kaczusio 08.10.10, 14:23
  To interesujące, ktoś apeluje o upublicznienie cudzych linków, a sam chowa się jak za tarczą korzystając z anonimowości forum.
  Przypomina to zabawę w ciuciubabkę, naiwny się nabierze!

  No dobrze, dobrze, jestem kolejnym linkiem rzecznika i co, pewni jesteście iż napisałem prawdę?
  Bo faktycznie to jestem kolejnym wcieleniem papirusa, nie odpowiada wam, ach zapominałem Jestem Radny Krystecjki i zarazem Grądzki bezpartyjny kandydat dwóch komitetów, raz na radnego, a drugi na burmistrza no i co z tego!
 • amigo465 08.10.10, 15:16
  T to zaczyna być ciekawe!
 • dr_sztrosmajer1 08.10.10, 15:49
  roberto19633 napisał:

  > Pozdrawiam Radnego swego okręgu , pozdrawiam P. Salwowskiego, i Panią
  > Sołtys.
  DUPOWŁAZ
  to co? pan salwowski nie jest w tej radzie? może nie jest też w PO? ale jemu pewnie coś zawdzięczasz...
 • corner111 08.10.10, 16:38
  To ciekawe jak Robert widzi demokrację. On widzi jedynie rządy mniejszościowe! A moje doświadczenia uczą że prawdziwie skuteczną są jedynie rządy większościowe.
  Rządy mniejszościowe prowadzą do stopniowego chaosu. Powodują konieczność podejmowania stałych prób, przekonania oportunistów wobec mniejszości, by zagłosowali tak jak oni to chcą. Można tego dokonać przez coś, co można nazwać pewnego rodzaju przekupstwem. Dokonuje się zmian w prawie przez pomijanie lub łagodzenie przepisów prawa. W efekcie powstaje prawo ułomne, z założenia niespełniające żadnej wizji ładu społecznego. Drugim sposobem są różnego rodzaju naciski, często wykraczające poza granice etyki, zbliżające się do granicy łamania prawa.
  Obie formy mnie się nie podobają, ale ja jestem realistą. Natomiast Robert albo jest naiwny jak dziecko, albo biegłym specem w łgarstwach propagandowych. Zastanawiające jest to, co pisze w swym wątku: <<Może następna Rada będzie bardziej obiektywna. - nie będzie pakietu większościowego. Mieliście drodzy Radni większość i co? Kto, lub, co stał na drodze realizacji obietnic wyborczych?>> Czyżby to był pean na cześć słabej i bezradnej rady i słabego burmistrza. Pean na rzecz chaosu w gminie i trwonienie pieniędzy z powodu zablokowania procesu decyzyjnego? Czyżby najbardziej lubił zarząd komisaryczny, bo tym skutkuje chaos we władzach gminy. A może delikatnie lansuje jedyną realną i uzasadnioną wyższość swoje opcji we władzach?
 • roberto19633 08.10.10, 20:00
  Corner zgrabnie to ująłeś. Hitler też nie lubił słabej demokracji?
  Do tego właśnie zmierzają rządy silnej ręki. Demokracja polega na dogadywaniu i kompromisach nie natomiast na władzy autorytarnej do której zmierza obecny Włodarz.
  Jak widzisz nie podzielam twych poglądów. Nie neguję też osiągnięć obecnej władzy.
  Uważam natomiast że powinna następować rotacja na szczeblach władzy, ona gwarantuje postęp cywilizacyjny. Basen jest, Warszawska jest, teraz czekam
  na coś równie spektakularnego np wodociąg i kanalizację. I wcale się nie spieszę by ujrzeć nowy Ratusz. Jeżeli nic się nie zmieni powstanie Magistrat ,pod który szambiarka
  będzie raz w tygodniu wjeżdżała by wybrać fekalia.

  P.S
  Posiedzenia rady są wielce uczące, można zobaczyć jak powinno traktować się sąsiada o odmiennych poglądach na Łomiankowską rzeczywistość. Wielu nie odebrało minimum zasad dobrego wychowania. Sami odpychacie ludzi swoim egoizmem i BUTĄ,
  godną Propagandy lat 40-tych ubiegłego wieku.
 • corner111 09.10.10, 09:50
  Silna władza to nie to samo co dyktatura. Ale dla dyletanta z historii to jedno i to samo. Jeżeli chcesz by ten opis pasował do Ciebie Roberto to pisz dalej takie posty!
 • roberto19633 09.10.10, 19:37
  Corner , powiem tak ,,w nosie mam twój osąd,,. Dawno wyrosłem z tego by się oglądać na to , co tacy jak ty o mnie myślą. Wybacz nie będę swoich poglądów czesał by były dla Ciebie poprawne politycznie.

  Każdy ma swoje zdanie, z którym możesz się zgadzać bądż nie. Myślisz że będę lepiej spał , pisząc dla Ciebie bądż o Tobie dobrze?
 • neptun666 09.10.10, 20:20
  Drogi Panie , trochę kultury na tym forum.
  Mam nadzieję że nie startujesz na radnego? bo mojego głosu na pewno byś nie miał.
 • tgserwis 09.10.10, 22:17
  A ja znam. Pana Bogusława Orzechowskiego. Miałem okoliczność i przyjemność kilka razy zmieniać u Niego opony i jakieś naprawy czynić. Bardzo miły człowiek, choć nie powiem, czasami może być kontrowersyjny. Podobno zdarzało Mu się wywalić klienta za drzwi. Mi się to nie zdarzyło. Zawsze sympatycznie sobie rozmawiamy i dochodzimy do podobnych wniosków. Człowiek dla wielu dziwny i pogięty, dla mnie pozytywnie zakręcony. Lubię go.
  --
  Polska to wolny kraj. Nie ma w nim szans na szybkie zmiany.
  "Dopoki nie mialem internetu nie wiedzialem, ze na swiecie jest tylu debili". - Stanisław Lem
 • roberto19633 10.10.10, 09:04
  Co neptunie nazywasz kulturą dyskusji? Czy tak samo reagujesz na ton i poziom dyskusji osób z twojej opcji?

  A co do kandydowania powiem tak, na pewno nie kandyduję i z tej przyczyny nie będę miał ochoty byś mnie wspierał w wyborach.

  BUTA PODĄŻA O KROK PRZED KLĘSKĄ.
 • corner111 10.10.10, 11:07
  Możesz sobie przytaczać rożne mądre cytaty, tyle że to nie twoje myśli. Ale brak rozróżnienia pomiędzy demokracją a dyktaturą, wyklucza cię nawet mimo najmądrzejszych cytatów z grona ludzi myślących. Trudno tez z tobą dyskutować o kulturze, bo to czym szafujesz, to raczej brak kultury, no chyba, iż w twym mniemaniu, wszyscy nie posiadają kultury, jedynie TY zbawca i jedyna twórcza jednostka w gminie!
 • roberto19633 11.10.10, 19:26
  corner111 napisała:

  > Możesz sobie przytaczać rożne mądre cytaty, tyle że to nie twoje myśli. Ale bra
  > k rozróżnienia pomiędzy demokracją a dyktaturą, wyklucza cię nawet mimo najmądr
  > zejszych cytatów z grona ludzi myślących. Trudno tez z tobą dyskutować o kultur
  > ze, bo to czym szafujesz, to raczej brak kultury, no chyba, iż w twym mniemaniu
  > , wszyscy nie posiadają kultury, jedynie TY zbawca i jedyna twórcza jednostka w
  > gminie!


  .>>>corner , dzięki Bogu to nie ty decydujesz o tym co kto myśli o Mnie. Masz ciągoty do szufladkowania ludzi, niedługo zarządasz obozów koncentracyjnych dla myślących inaczej. Nie muszę cytować twórczych myśli rodem z porannej nasiadówki w WC. Jedno jest pewne , wieczny
  jest wszechświat i twoja głupota.
 • fadac 10.10.10, 14:18
  Zamykam dyskusję o kulturze czy też braku jej - Hujasy Złamasy z Łomianek.
 • adium 10.10.10, 15:47
  A ja znam :

  Marian Wacław Porowski, 65 lat
  Piotr Rusiecki, 32 lata
  Krystecki

  Marian Porowski to ojciec Grzeska Porowskiego - tego od spotkań kabaretowych. Organizują występy kabaretów we własnym ogrodzie. Nieraz byłem na tych imprezach. Syn i ojciec to ludzie wielkiego poczucia humoru. Prowadzą wspólną firmę. Pan Marian parę lat temu został brutalnie napadnięty. Skutki tego zdarzenia odczuwa do dziś. Porządni ludzie, porządna rodzina, dobrzy sąsiedzi.

  Piotr Rusiecki - mieszka gdzieś na Chopina. Na mnie zrobił złe wrażenie. Młody chłopak ale na mój gust - histeryk. Ma w sobie coś irytującego. Taki fenomen że jak go słyszę to po paru słowach mam ochotę w mordę lać. Da Bóg żebym się mylił bo żonę ma miłą i szkoda by jej było... Wiem że przyjaźni się z Krysteckim. Tym samym co to o nim Grzechocz napisał, że mu grozili śmiercią. Ach - to chyba jakiś wuefeista bo na boisku piłkę kopie.

  Krystecki - imienia nie pamiętam - emeryt, dosyć hmmm ruchliwy. Obyśmy wszyscy takie zdrowie mieli w jego wieku. Jednak wydaje mi się - nie chcę tu nikogo obrazić - że swoje najlepsze lata intelektualne ma za sobą. Nie wiem jak to z nim dawniej bywało ale teraz to trochę już człowiek nie nadąża. Nadrabia donośnym głosem i umiejętnością robienia poruty ale sporo rzeczy jest poza jego możliwościami pojmowania. Poprostu nie jest w stanie zrozumieć - powiedzmy tak - otaczającej go rzeczywistości. Z tymi groźbami o których napisał w Twoich Łomiankach to na mój nos jest duża przesada. Pewnie kogoś wkurzył i usłyszał, żeby się odpitolił bo nie przeżyje... i zrobił aferę! Gdyby to była poważna sprawa to podałby nazwisko i napisał że sprawa jest w sądzie albo coś więcej.

  Wiem jeszcze któy to Wołyński z powiatu - chyba emeryt ale więcej o nim nie umiem powiedzieć. pisuje tu na forum czasami i mieszka przy Rolniczej. Nie rozmawiałem z nim, znam tylko z widzenia.
 • papirus22 11.10.10, 09:41
  adium napisał:
  "> A > Piotr Rusiecki - mieszka gdzieś na Chopina. Na mnie zrobił złe wrażenie. Młody
  > chłopak ale na mój gust - histeryk. Ma w sobie coś irytującego. Taki fenomen że
  > jak go słyszę to po paru słowach mam ochotę w mordę lać. Da Bóg żebym się myli
  > ł bo żonę ma miłą i szkoda by jej było... Wiem że przyjaźni się z Krysteckim. T
  > ym samym co to o nim Grzechocz napisał, że mu grozili śmiercią. Ach - to chyba
  > jakiś wuefeista bo na boisku piłkę kopie."


  Adium zwolenniku nierealnej trasy na wale, oczywiscie dziś podziwiam Ciebie, bo w 2006 roku o mnie pisaliście dużo gorzej, nie chcę nawet cytować, bo na cytat się nie nadaje póżniej zresztą przepraszaliście...

  "Przepraszam. Tak jak napisalam do Papirusa 22 - nie chodziło mi obrażanie
  kogokolwiek - tylko o wywołanie fermentu na forum.
  Wiem zachowanie bardzo szczeniackie. Poprosiłam jednocześnie o usunięcie wątku."  Teraz o mnie wuefista i że chcecie mnie w "mordę lać" i że bezpartyjny Dabrowski należał do LPRu, co się okazało pomówieniem, sprawa w toku. Ciekawe co jeszcze wymyślicie.
  No, ale forum rządzi się swoimi prawami, można pisać co się chce i to chyba dobrze, bo w końcu mamy przynajmniej tutaj wolność słowa. Oczywiście nie jesteście w stanie mnie obrazić, a Twoją wieczorną słabość mogę Ci wybaczyć. Na pewno nie wybaczę oszukiwania ludzi trasą po wale i wmawiania że kandydat który się nie sprawdził przez 8 lat, teraz nagle się sprawdzi. Niemniej jak już się przekonaliście nie jestescie w stanie mnie zastarszyć ani nawet pomówić. Choć na pewno możecie mnie bardziej zmobilizować aby sobie przypomniał jak to było. Osobiście wolałbym pisać o obecnej kadencji ale można przy okazji przypomniec społeczństwu co było wyrabiane przez 2 poprzednie. Ja mam pamięć dobrą a i materiałów dość dużo, także w formie elektronicznej. Pozdrawiam

  --
  Nasze Forum Łomianki
  SISKOM_TAK
  TAK dla rozwoju infrastruktury komunikacyjnej w Warszawie
 • grzechocz 12.10.10, 16:09
  Szanowny Panie Papirusie,
  Czy to znaczy, że Pana też zastraszano jak radnego Krysteckiego?
  Niesamowite rzeczy się tu dzieją! Wręcz skandaliczne!
  Do czego to dochodzi, że przeciwnych "obowiązującej" linii polityki zastrasza się śmiercią, pomawia, prześladuje!!!
  Niedawno opisywano tu bojówki które rozwalały spotkania stowarzyszenia które spotkało się w przykościelnej salce. Przecież to jawny bandytyzm! Źle się dzieje w naszych Łomiankach. Tu bardziej potrzeba interwencji policji niż Kościoła.
  Panie Papirusie - skoro Pana zastraszano - to czy Pan to nagrał, czy zgłosił na policję?
  Takie rzeczy należy konsekwentnie tempić
  Nie może być tak że radnemu Krysteckiemu czy Rusieckiemu zamyka się usta grożbami!
 • corner111 12.10.10, 17:57
  A w dodatku tak skutecznie, że potem milczy przez wiele lat i nagle pzred wyborami przestaje się bać! Widocznie wiek i pamięć nie ta! Kpisz sobie czy o drogę pytasz?
 • 2hestia 12.10.10, 20:06
  Ty to grzechom jesteś popapraniec. Nie wiem ile klas skończyłeś ale po twoich postach sądzę, że jeszcze jesteś w podstawówce. Gdyby któregoś z ww. panów straszono śmiercią lub pomawiano z przyjemnością wykorzystali by to w prokuraturze. Pan Krystecki znany jest z tego, że go wszyscy prześladują. W poprzedniej kadencji twierdził że zdechłe kury wrzucali mu przez bramę. Biedaczek
  ,,Panie Papirusie - skoro Pana zastraszano - to czy Pan to nagrał, czy zgłosił na policję?,, dobre pytanie grzechom, dobre.
 • anka0292 13.10.10, 12:46
  To jakas plaga!
  Nagle przed wyborami wszyscy sa przesladowani, zastraszani, ktos grozi im smiercia!
  A co do Papirusa - no, nie obraz sie Piotrek ale "Faktem jest ze" histeryk to Ty jestes...
  co tu w bawelne owijac.
  Zdechla kura w ciebie nie rzuce ale prawde potwierdzam.
 • adium 13.10.10, 13:17
  anka0292 napisała:

  > To jakas plaga!
  > Nagle przed wyborami wszyscy sa przesladowani, zastraszani, ktos grozi im smier
  > cia!
  > A co do Papirusa - no, nie obraz sie Piotrek ale "Faktem jest ze" histeryk to Ty jestes...
  > co tu w bawelne owijac.
  > Zdechla kura w ciebie nie rzuce ale prawde potwierdzam.

  Nieźle! Zacznie się teraz obrzucanie kurami!
 • esscort 13.10.10, 13:19
  Chyba nie sądzisz, że Anka rzuciłaby kaczką, mimo wszystko :))
 • adium 13.10.10, 13:27
  i to mięso i to mięso...
 • papirus22 13.10.10, 13:38
  Aniu, zdechła kura, histeryk, a może chodziło o historyka z pisu? Takie wyrazy? Kobiecie nie wypada, nawet jak ją udaje i jest za trasą po wale:)
  --
  Nasze Forum Łomianki
  SISKOM_TAK
  TAK dla rozwoju infrastruktury komunikacyjnej w Warszawie
 • adium 13.10.10, 13:43
  Nooooo.... faktycznie wyraaazy: "zdechła kura"!
  Nie udawaj dziewicy Papi.
 • corner111 13.10.10, 18:37
  A fe zdechła, to i zapewne śmierdzi i muchy na niej obrzydliwe!
 • mksanczia 13.10.10, 18:44
  A górników w Chile wyłuskują jednego po drugim. :)
  Łomianki zaś :(
 • corner111 15.10.10, 10:00
  Wyrugują zbędnego jg. :))
 • roberto19633 15.10.10, 22:41
  corner111 napisała:

  > Wyrugują zbędnego jg. :))

  Może tak, a może nie. Nie jestem jego fanem, ale ty też nie . Lepiej więc nie używaj słowa my -myśląc o Łomiankach i wyborcach. Oni zdecydują o losie Grądzia- no chyba że jesteś przedstawicielem mniej więcej 15 tysięcznej większości.
 • terelek 12.08.17, 01:22
  Po 5 latach mieszkania w Łomiankach i zapoznaniu się osobiście z wypowiedziami p.Krysteckiego, mogę z pewnością powiedzieć że nie jest osobą zdolną do płynnej i logicznej komunikacji. Z całym przekonaniem wątpię aby był autorem przypisywanych mu tekstów w gazecie Twoje Łomianki. Treść i styl artykułów wykazują za to duże podobieństwo do późniejszych tekstów pana Rusieckiego.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.