Dodaj do ulubionych

Jakie "ciekawe" wątki tu kwitną

12.11.10, 00:54
Po nagłym i niespodziewanym "utopieniu" jednego z kandydatów na burmistrza przez jego
własny komitet, Papirus intensywnie zabrał się do wyrównywania strat propagandowych.
Krzysiom i Brycezion pomagają jak umieją. Niewiele to pomoże.
A czy nie byłoby korzystniej napisać, jak kandydat zamierza sobie poradzić z taką
ilością ważnych spraw, wyprowadzać gminę, budować wodociągi - kiedy, jak i za co? remontować
ulice, chodniki, asfalty, latarnie?
Chyba korzystniej, bo póki co, to mamy tylko słowa :((
Zamiast tych wszystkich napuszonych elaboratów i personalnego czepialstwa.
Edytor zaawansowany
  • brycezion 12.11.10, 01:40
    Zamiast zajmować się "wekowaniem postów" pomyśl poważnie o budżecie 2011.
    I przestań bredzić, że kogoś promuję. Ja mam pisać jak Dąbrowski widzi rozwiązywanie problemów Łomianek ?
    Co, jestem Jego pełnomocnikiem ?
  • tuzimka 12.11.10, 10:26
    A jednak - może jakiś konkret? A nie urągania? To ma być dowód twej wysokiej kultury?

W jaki sposób kandydat zamierza podejść do uzyskania dotacji unijnych?

• wredna_79 12.11.10, 10:39
    Pewnie tak jak obecny podchodzil do uzyskania dotacje na wodociagi :)
    --
    "Psy patrzą na nas z szacunkiem, koty z pogardą, a świnie jak na równych sobie."

— Winston Churchill
  • tuzimka 12.11.10, 12:26
    Czy to Ty, Wredna, jesteś nowym wcieleniem Bryceziona? Nick by pasował jak ulał.

• wredna_79 12.11.10, 14:22
    Przykro mi Tuzimka, musze Ciebie rozczarowac, nie znam Bryceziona.
    Poprostu nie kazdy musi lubic Twojego kandydata. Mam chyba powiedziec co mi lezu na sercu?
    "niestety" nie mam tego zaszczytu mieszkac w Lomiankach tylko w jednej z wsi obok (Dz.L), tutaj nie ma takich wodotryskow jak "piekna" warszawska, super szerokie rondo, czy nawet icds(wiem to bylo "dzielo" innego burmistrza), nie ma tu takze zdroju ulicznego( np z ujecia Instytutu PAN) a o miejskiej sieci wod/kan to sobie mozemy pomarzyc, tak samo jak o obecnosci pana Burmistrza na spotkaniach.
    --
    "Psy patrzą na nas z szacunkiem, koty z pogardą, a świnie jak na równych sobie."

— Winston Churchill
  • hp_pavillion 12.11.10, 13:10
    tuzimka napisała:

> A jednak - może jakiś konkret? A nie urągania? To ma być dowód twej wys
    > okiej kultury?
    >
    > W jaki sposób kandydat zamierza podejść do uzyskania dotacji unijnych?
    >

Burmistrz będzie pozyskiwał środki z Unii tak jak mu doradzą. Bo to nie jedna osoba tylko on i jego ludzie zajmują się takimi sprawa. Dąbrowski nie ma dobrego otoczenia co widać po decyzjach jakie w ostatnie dni zostały podjęte. Ważne jest też doświadczenie jego ludzi. > A to też niestety nie jest dobre u Dąbrowskiego.

A ten brycezion to jak jest pytanie to milczy od razu całkowicie.
    >
    >

>
  • roberto19633 12.11.10, 14:28
    hp_pavillion napisał:

> tuzimka napisała:
    >

> Burmistrz będzie pozyskiwał środki z Unii tak jak mu doradzą. Bo to nie jedna o
    > soba tylko on i jego ludzie zajmują się takimi sprawa. Dąbrowski nie ma dobrego
    > otoczenia co widać po decyzjach jakie w ostatnie dni zostały podjęte. Ważne je
    > st też doświadczenie jego ludzi. > A to też niestety nie jest dobre u Dąbro
    > wskiego.
    >
    > A ten brycezion to jak jest pytanie to milczy od razu całkowicie.
    > > Od pozyskiwania funduszy są specjalistyczne firmy, nie takie jak ostatnio.
    Czasami lepiej jest wziąć kogoś specjalizującego się w danej dziedzinie niż kolegę kolegi który ma póżniej problemy z dotacjami. Burmistrz jest od zupełnie innych spraw, nie może być multiinstrumentalistą. Musi dobierać fachowców którzy znają się na swoim fachu, musi znać się na kierowaniu zespołem --doradców.
    > >
    >
    >
    > >
  • brycezion 12.11.10, 17:07
    Widać jesteś "nowy" i czytasz forum wyrywkowo. Więc Ci wyjaśniam:
    1. Na wszystkie pytania odpowiadam. Jeśli są stricte osobiste, to nie muszą o nich rozmawiać z anonimem. Jeśli ktoś kiedyś odezwał się do mnie po chamsku - ignoruję Go do czasu, aż mnie przeprosi.
    2. Jak kandydat ma zamiar poradzić sobie z wod-kan. - odpowiedziałem:
    " Nie jestem kandydatem, ani Jego pełnomocnikiem" (ani członkiem KW).
    3. Jaką drogą szukać rozwiązania ? Po to założyłem wątek "Budżet 2011". Poczytaj.
    Moim zdaniem na jakieś pozostałości z dotacji nie ma już co liczyć. Może się uda, ale raczej nie. Pozostaje kredyt + budżet.
  • k.jurek 12.11.10, 19:17
    Przyszły burmistrz powinien zastanowić się jakie działania podjąć, aby poprawić sytuacje Łomianek pod względem zagrożeń powodzią. Trzeba się nad tym zastanowić, ponieważ znowu przyjdzie wiosna i może być niewesoło.
    Ja np. Wisłę bym puścił ul. Warszawską, ponieważ burmistrz ciągle by ją miał na oku. No i (co ważne) ksiądz jest pod ręką :)
  • m.sasik 12.11.10, 20:14
    oj tak.. najlepiej jeszcze przed wyborami - p.Pszczółkowski będzie mógł znów pokazać swoje seskowne wcielenie mężczyzny pracującego.. łopata i te sprawy.. :)
  • m.sasik 12.11.10, 20:16
    "seksowne" - z wrażenia zjadłam literkę..

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka