Gazeta łomiankowska Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • Gazeta Łomiankowska - Pierwsze potknięcie nowych władz.
    Gazeta Łomiankowska to tytuł z tradycją. Jak nie chce się jej wydawać, to należy sprzedać. Niedopuszczane jest okrojenie wydawnictwa do samych spraw urzędowych po to by zmienić go w biuletyn. To spowoduje utratę wartości przez gazetę. Gmina straci konkretne pieniądze z ogłoszeń ,które można by było przeznaczyć na kanalizację. Ogłoszenie przejmą np Twoje Łomianki. I to już zaczyna się dziać na naszych oczach. Okradanie tytułu z wartości przez nowa ekipę. I to grabienie odbywa się pod szczytnym tytułem odejścia od autoreklamy burmistrza. Ogłoszenie, a zatem i wszystkie związane z tym zyski przejmie prasa która wylansowała obecną ekipę. A gazeta, a gazeta będzie nadal wydawana i kolportowana tylko tym razem wyłącznie za pieniądze urzędu.
    Zapowiadam o ile od następnego numeru Gazeta Łomiankowska nie będzie przyjmowała ogłoszeń, lub nie zostanie wystawiona na sprzedaż, sprawa zostanie zgłoszona do prokuratury!
    • jak nie wiadomo o co chodzi to zawsze chodzi o PIENIĄDZE!

Jaka jest inna gazeta, ktora jest kolportowana do każdego domu?

tak, tak
      dobrze kombinujecie - TUBA ŁAJDAKÓW!

Gratulacje drukarzu z Burakowa!
      Podejrzewam, że to profil za sponsoring kampanii
      • chciałem napisać profit;)
        • Jak grozisz prokuraturą to przynajmniej się przedstaw. Czy może jesteś pracownikiem tej gazety? Nie rozśmieszaj mnie i nie strasz prokuraturą z postu Twego wynika,że jesteś chyba nieźle zdesperowana. Nie głosowałem na Dąbrowskiego, poparłem Pszczółkowskiego,ale tutaj popieram w tym działaniu nowego Burmistrza...Zarabiać na reklamie może sobie prywatna gazeta a gazeta gminna-wydawana z naszych pieniędzy ma służyć gminie jako właśnie biuletyn a nie konkurować z pismami prywatnymi- właśnie analogicznie do tv państwowej i prywatnej. W pełni popieram działania nowego Burmistrza w sprawie gazety łomiankowskiej. Niech będzie ona informatorem dla mieszkańców gminy a nie konkurencją dla prywatynch przedsiębiorców a z tym straszeniem prokuraturą to daj sobie spokój bo się kompromitujesz przynajmniej w moich oczach....
          • no z ta prokuraturą to ktoś popłynął - faktycznie;P
          • Reklama reklamą, ale ogłoszenia drobne to niby gdzie mają być drukowane jak nie w gazecie miejskiej? Niech sobie będą bezpłatne, ale będą.
            • ja z gazety łomiankowskiej przerzucam reklamę do info łomianki. dobre mają ceny i wrzucają tą gazete nawet do mnie na zamknięte osiedle, najważniejsze jest że info łomianki nie śmierdzą beznadziejną polityką i są z pomysłem

twoje łomianki do mnie nie trafiają a widziałam to w sklepie przy sierakowskiej. ja swojej firmy w czymś co jest tak brzydkie i nie ma w tym co czytać bym nie zareklamowała.

dla mnie najważniejszy jest wizerunek mojej firmy.

• mam na imię monika. nazwy firmy nie podam bo nie mam w swoim zwyczaju reklamować się na forach internetowych bo nie przynosi to efektu .

to że ciebie to nie interesuje nie oznacza że nie można wyrazić opinii na ten temat skoro o tym piszemy w tym wątku.

a jak ty się nazywasz? może powinien być tu jakiś wątek zapoznawczy dla nowych .

• Podobno były burmistrz Pszczółkowski w projekcie budżetu na 2011 rok nie zarezerwował na wydawanie GŁ żadnej kwoty czyli zamierzał ją zlikwidowac. Mam nadzieję że nowe władze będą wydawały GŁ z informacjami gminnymi ale bez artykułów burmistrza Dąbrowskiego w stylu "faktem jest że .... . Nareszcie nie będzie autoreklamy władzy za pieniądze podatników.
    • Jeśli GŁ okrojona została tylko do spraw urzędowych to znak, że trzeba uważać. Najciemniej jest pod latarnią. Oby te sprawy urzędowe były prawdziwe albo nie było milczenia na ważne i dotyczące nas tematy.
      A może jak wyzbyto się reklam to sprawy z kanalizacją nabiorą takiego tempa i zabraknie na reklamy w GŁ miejsca.
      Panie Burmistrzu czekamy na dobre wieści via GŁ w sprawie kanalizacji.
    • gazłom trzymamy cię za słowo....heh a ja myślę,że jednak nie złożysz bo dobrze wiesz, że sie skompromitujesz...hehehe,ale nas swym postrem rozbawiłaś..buahahaha
      • Zapewne nie złoży, ot takie sobie gadanie i bicie piany. Choć pod pewnymi względami ma rację. Utrata ogłoszeniodawców to zwiększenie kosztów wydawania gazety w której i tak nic więcej poza ogłoszeniami i wieściami z urzędu nie było. Może lepiej sprzedać tytuł i skończyć z tym jałowym sporem o kształt Gazety Łomiankowskiej?
        --
        czekając na tramwaj i wodociągi z kanalizacja w całej gminie o zrównoważonym rozwoju czyli w Łomiankach j.o P.B.Dąbrowskiego
        • a dlaczego od razu sprzedać gazeta łomiankowska jest dobrem publicznym i nie ma za zadanie konkurować z prywatnymi wydawcami. zadaniem gazety jest moim zdaniem forma biuletynu czyli info gminneh a nie zamieszczanie reklam i ogłoszeń. działalność komercyjną pozostawmy prywatnym wydawccom a tutaj zajmijmy się misją społeczną czyli informowaniem rzetelnym mieszkańców i tyle...oby GŁ była infirmacyjna a nie propagandowa i nie musi być drukowana na papierze kredowym bowiem nie powinna konkurować z prywatnymi gazetami- nie oto tutaj chodzi
          • No właśnie jest dobrem publicznym i to posiadającym wartość. Pozbawianie jej ogłoszeń tę wartość zmniejsza i oddaje za nic w inne ręce. I chyba o ta utratę wartości chodzi! I jest to świadome działanie obecnego burmistrza na rzecz swoich własnych zwolenników, którzy przejma te ogłoszenia do swej gazetki. A stratę poniesie gmina.
            • Redaktor Naczelna powinna o służebności względem Mieszkańców myśleć daleko przed wyborami. Uwikłała Gazetę publiczną w kreowanie tylko jednego kandydata.
              Teraz to są jedynie krokodyle łzy.
              Do ogłoszeń każde pismo ma prawo, więc o co chodzi?
              Monopolu nikt na ogłoszenia nie miał , ani G.Ł ani T.Ł.
              To że wstrzymała Redaktor Naczelna przyjmowanie ogłoszeń, o niczym jeszcze nie świadczy. Swoją drogą jej nazwisko figuruje w gazecie i na gminnych przetargach-być może zbieżność nazwisk?
              • A jak myślisz na ile ona jest samodzielna, czyżby zdecydował się na taki krok bez akceptacji TD? Źle by to świadczyło zarówno o niej i o nim. Ile gazetę będzie kosztowało wstrzymanie ogłoszeń i kto je przejmie? O ile więcej dopłaci gmina do gazłomu ? Kto za tym stoi p.Redaktor jak chce robert, czy Pan Red K niedoszły radny kolejnej kadencji?
                --
                czekając na tramwaj i wodociągi z kanalizacja w całej gminie o zrównoważonym rozwoju czyli w Łomiankach j.o P.B.Dąbrowskiego
                • Tu chodzi chyba o wypracowaną pozycję i fakt że gazeta roznoszona jest za darmo. I to są zapewne wartości które gazeta utraci jeżeli zaprzestanie dawać ogłoszenia. A zaniechanie jej wydawania spowoduje zupełny brak informacji o pracy gminy, zaś jej utrzymanie bez ogłoszeń będzie kosztowne.
                  A tytuł sam może i ma jakąś wartość, zapewne niedużą ale ma , ale pod warunkiem iż daje nadal ogłoszenia.

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Bestsellery

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.