Dodaj do ulubionych

Kiedy Gallmar zapłacił gminie?

30.03.11, 11:58
Kiedy Gallmar zapłacił gminie za zdjęcie zabezpieczenia w księdze wieczystej dla gruntów osiedla Ronsona?

Jestem ciekaw jak to się ma do decyzyj o warunkach zabudowy wydanej przez burmistrza Pszczółkowskiego.
Edytor zaawansowany
 • stefanprawo 30.03.11, 18:30
  To bardzo dobre pytanie potrzebna jest chronologia...trzeba drążyć aczkolwiek zaskarżenie prawomocnej decyzji o warunkach zabudowy raczej nie można więc należy iść w innym zupełnie kierunku...
 • trekkie 30.03.11, 23:29
  Próbuję znaleźć powód dla którego ona prawomocna nie jest.

  A ty zamiast robić zamęt na forum, pomóż merytorycznie. Ja złożyłem skargę do SKO i mam już kopię warunków, a ty stefanie co robisz prócz podbijania starych wątków?

  To jak, ktoś wie kiedy Gallmar zapłacił gminie i kiedy zmieniona zapisy w księdze wieczystej?
 • was2000 31.03.11, 09:43
  złożyłem zawiadomienie do prokuratury oraz do NIK i proponuję wszystkim zainteresowanym zrobić to samo , z kolei dobrze było by zatrzymać im budowę a jedyny skuteczny sposób to zbiorowe zaskarżenie decyzji środowiskowej.
 • stefanprawo 31.03.11, 10:43
  ja nic nie zrobiłem tylko podbijam wątki i zwracam uwagę,ale chwała wam za działanie może będzie skuteczne..
 • hornet-lom 31.03.11, 10:50
  Czytam i czytam. Czegoś nie rozumiem.
  Kim jest stefan? podbija wątki i nic nie robi w materii Gallmar-Ronson.
  Podziwiam trekkiego nie kleci bajek , tylko traktuje sprawę merytorycznie.
  I jak to wszystko ma się do realnego świata?
  Czy dalej będzie rosła budowa Ronsona?
 • trekkie 31.03.11, 11:36
  was podrzucisz mi pisemka na trekkie@gazeta.pl, to też wyślę…

  Czy masz lub znasz kogoś kto potrafi napisać skargę na warunki środowiskowe?
 • was2000 31.03.11, 18:54
  Teraz nie mam ze mną kopii pism do urzędów co złożyłem , ja napisałem osobiste zgłoszenie do prokuratury i nik-u o "przypuszczalnym" popełnieniu wykroczenia z korzyścią dla ronsona/gallmaru w Łomiankach . Osobiście wydaje mi się iż pismo złożone imiennie niezbyt mogą " niechcący zawieruszyć" ale jak dostaną ich sporo to będzie ciężko .
  Niestety ale w sprawie ronsona widzę że na forum jest dużo pisania i gadania w koło jedno i to samo , a konkretów ZERO , a co niektórzy wydawało by sie że coś już może zaczęli działać a tu nic .
  I dla tego tacy jak obecny błazen ,jest gdzie jest gdyż pisaniem na forum to tylko mu lepiej czas mija i ma co czytać w "PRACY"
  Gdy w jakiejś sprawie nie wiadomo o co chodzi to na pewno chodzi o pieniądze
 • sinon111 31.03.11, 11:48
  was ja też poproszę to pismo na sinon@interia.pl chce się dopisać do wstrzymania decyzji zabudowy też zgłoszę to do prokuratury.
 • stefanprawo 31.03.11, 12:47
  ja się tą sprawą interesuję aczkolwiek nie mieszkam jak trekkie przy Wiślanej,ale rzeczywiście determinacja trekkiego budzi szacunek...więc zobaczymy w gruncie rzeczy to nie mieszkańcy a urzędnicy winni się tą sprawą zajmować...po to zostali między innymi wybrani...
 • hornet-lom 31.03.11, 13:32
  A jaki był Pański wybór , stefanie?
  Czy aby właściwy?
  Zdaje się że wiele uwagi poświęciłeś na kreowanie swego wizerunku, wizerunku kandydata na burmistrza.
  Czy to było poważne , czy bardziej szpanerskie.
  I znowu zaczynasz w sprawie Ronsona ustawiać się z boku. Pewnie strach przed jakąkolwiek odpowiedzialnością. Niech trekki z kolegami zrobią- jak się uda to się podłączę.
  Proszę weź się za jakąkolwiek pracę.
 • stefanprawo 31.03.11, 13:49
  Jaką odpowiedzialnością? hehehhehe Ja nie podejmowałem i nie podejmuję żadnych decyzji urzędniczych, nigdy nie byłem urzędnikiem odpowiedzialności powinni się bać urzędnicy,którzy dopuścili się zaniedbań jeżeli ktoś im takie zaniedbania dowiedzie...heheeh nie rozśmieszaj mnie....hehehhe widać,że duże wrażenie wywarły moje posty i oto chodzi....buahahahahaaha
  PRacuję więcej niż to sobie możesz wyobrazić a tak w ogóle to moja sprawa co robię i nic ci do tego zajmij się sobą zamiast serwować osobiste wycieczki w moim kierunku....buahaahahaha rozśmieszasz mnie....gratuluję jak na poważnie brałeś wypowiedzi o kandydowaniu na burmistrza to gratuluję buahaahaaaaaa
 • roberto19633 31.03.11, 15:15
  << ja to wiedziałem że sobie robisz jaja, ale widzę nie wszyscy wiedzieli że dobrze się bawisz. To jak z tymi blokami będzie więcej pięter, czy może zdarzy się cud?
 • stefanprawo 31.03.11, 16:36
  Rzeczywiście czytając niektóre posty na serio polemizujące moimi niektórymi teoriami miałem niezły ubaw...to fakt....czasami oczywiście zdarza mi się wypowiedzieć na serio,ale generalnie jak to dobrze ujął Roberto dobrze się bawię tym,że inni biorą niektóre wypowiedzi na serio i się angażują w depresjonowanie mojej osoby heheeheeh roberto sądzę,że razem się czasami dobrze bawimy chociaż nie zawsze i we wszystkim musimy się ze sobą zgadzać...a tych nie umiejących odróżnić luźnej konwencji postu wręcz żartu od poważnej dyskusji jest mi żal ...buahahahahaah

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka