Dodaj do ulubionych

Buderus serwis

10.04.11, 12:05
Serwis urządzeń Buderus zaprasza.
Wykonujemy przeglądy, naprawy, montaż....
602 645 876
tel/fax 22 896 08 48
www.buderus.net.pl
Edytor zaawansowany
  • tuzimka 10.04.11, 12:14
    Świetnie byłoby, gdybyście napisali jakie urządzenia serwisujecie. Żelazka, kosiarki, piece gazowe, zegarki czy zmywarki (np). i z czym się do was zwracać. Inaczej to jest okazowy rzykład antyreklamy. Ogłoszenie, które tak naprawdę o niczym nie informuje. Mam nadzieję, że chociaż w serwisie jesteście lepsi.
  • wardecka78 10.04.11, 12:25
    Tuzimko - rozumiem Twoje poruszenie, ale Buderus to firma zajmująca się techniką grzewczą (pewnie bym o tym nie wiedziała, gdybym nie miala pieca i kotła tej firmy;) )

Moim zdaniem żelazka odpadają:P

ale moze się mylę;)

--
    ...a podobno złego diabli nie biorą...
  • tuzimka 10.04.11, 12:48
    Moje poruszenie wielkie nie jest :). Raczej firma powinna być poruszona.
    Czy to taka wielka sztuka napisać (w ogłoszeniu!) czym się serwis zajmuje?
  • stefanprawo 11.04.11, 11:37
    To nie jest słup ogłoszeniowy to forum mieszkańców..i o tym zdają sie zdesperowani mini-przedsiębiorcy zapominać...szukają taniej możliwości reklamy bo są w desperacji a to może świadczyć o tym,że z jakiegoś powodu nie mają klientów...oj anty reklama takie ogłoszenia
  • buderus.net.pl 12.06.11, 21:41
    Jak łatwo wyrażać takie opinie.
    Spróbuj w łomiankach znaleźć serwis kotłów Buderusa.... ?
    Ale taki wielki przedsiębiorca mieszka zapewne w bardzo zacnym bloku wielorodzinnym i nie przejmuje się takimi problemami.
  • przepior 12.06.11, 22:05
    Nic prostszego. Firma Arma-San z Łomianek świadczy usługi serwisowe dla kotłów różnych firm min. Viessman, Buderus, Immergas, Wolf itp. Oczywiście jest to autoryzowany serwis. Pozdrawiam.
  • stefanprawo 12.06.11, 23:00
    Kolejny przykład pseudo reklamy...zdesperowany sprzedawca pewnie szuka klientów...uffff...to forum nie jest przeznaczone do reklamy więc łaskawie nie zaśmiecaj ją swoimi kotłami...osobiście polecam kotły viessmann serwis blisko bo w Sadowej..jednocześnie stwierdzam,że skoro jest mało serwisów danej firmy produkującej kotły gazowe to lepiej z niej nie korzystać...serwis viessmanna macie wszędzie więc po co pchać się w buderusa...? polecam także kotły wolfa , vaillant i ulrich...więc panie buderus serwis wyżej nie podskoczysz ze swoją pseudo reklamą a jak chcesz się reklamować to zrób to w cywilizowany sposób w miejscach do tego przeznaczonych...ehh zapomniałem za to trzeba zapłacić...
  • nobodygazeta 12.09.11, 15:34
    Klasyczna dyskusja: CO KUPIĆ? W tej kwestii najlepiej zwrócić się do specjalistycznej firmy System Gaz - Centrum Części Zamiennych Automatyki Przemysłowej www.systemgaz.com.pl lub www.sklepgazowniczy.com.pl
    Jeśli wahamy się która kotłownia nas interesuje, który producent? To może warto najpierw zobaczyć ile będzie nas kosztował serwis, poznać ceny katalogowe części zamiennych lub kotłowni upatrzonego producenta. Ze stronki można pobrać ulotki prezentujące producentów i ich ofertę oraz karty techniczne dla bardziej dociekliwych...w razie co można się pytać. Polecam!
  • fackir 22.10.11, 00:18
    moje doświadczenia z systemgaz.com.pl - kosmiczne stawki na wysyłkę z którą się nie śpieszą. biorą za priorytet a wysyłają normalnym. kontakt - e-maile odpowiedzi z automatu. nie przesyłają faktur. jak nie musicie to omijajcie.
  • 6.nobody 10.11.11, 19:42
    Fackir, co ty chrzanisz, też kupowałem w tej firmie części zamienne do urządzeń grzewczych Junkers i Vaillant i jestem bardzo zadowolony. Czas dostawy piorunujący 2-3 dni robocze, ZAWSZE informują czy jest coś w polskich magazynach, czy muszą to sprowadzić dla klienta. W dodatku sprzedają z dwuletnią gwarancją producenta, a nie jak serwis - gwarancja tylko po montażu przez autoryzowany serwis....
    Odpowiedzi System Gaz są fachowe z serwisu i handlowego zrozumiałe dla każdego. Pomagają w rozsądnym zakresie, bo przecież to GAZOWNICTWO. Cieszę się, że w Polsce jest wreszcie alternatywa dla rozwydrzonego serwisu producentów kotłów i palników. A ty jak masz żale, to kupuj w serwisie i nie kłap dziobem jako anonim po forach, tylko dochodź swoich praw jako konsument w System Gaz. Pewnie chciałbyś za darmo rzeczy w wyłączności dla serwisu producentów, nie? Co za młot....
  • lomek2 22.10.11, 01:05
    Każdy serwisant sobie tak samo dobrze poradzi z kotłem dowolnego producenta. Bo co tam jest do roboty poza wyczyszczeniem komory raz na parę lat? I sprawdzeniem regulacji przy okazji? Dopóki nic dziwnego się nie dzieje, nie ma po co wzywać serwisu do kotła.

--
    W oczekiwaniu na tramwaj...
  • neptun6666 13.09.11, 20:53
    tuzimka napisała:

> Moje poruszenie wielkie nie jest :). Raczej firma powinna być poruszona.
    > Czy to taka wielka sztuka napisać (w ogłoszeniu!) czym się serwis zajmuje?
    Zgaduję. Firma zajmuje się żelazkami i odkurzaczami. Techniką grzeczą to chyba w Łomiankach Viessman.
  • buderus-serwis 25.11.11, 09:54
    Co wy tak z tym fisssmanem? Kotły Buderus w dalszym ciągu cieszą się w Europie bardzo dobrą opinią. Nie wiem czy wiecie, ale to właśnie Buderus opracował i wdrożył technologię kondensacyjną, tak powszechnie obecnie stosowaną w technice grzewczej. Jak ktoś szuka konkretnego serwisu Buderusa to niech poprostu nie szuka za wiele, tylko zajrzy tutaj: Serwis Buderus w Lublinie.
    Powiedziałem :)
  • 6.nobody 13.12.11, 20:19
    Mała poprawka panie serwis z Lublina :) .... Firma Buderus ma swoich Autoryzowanych Partnerów Handlowych prowadzących autoryzowany serwis urządzeń Buderus w całej Polsce w każdym województwie lub na prośbę ościennego Partnera Buderus. Z serwisem Buderus (autoryzowanym i fabrycznym Buderus) z własnego województwa można się dogadać. Bardzo często są to firmy inżynierskie lub do wyboru serwis fabryczny Buderus. Firmy inżynierskie są w Buderusie na zapytanie. Województwo mazowieckie -> firma inżynierska np. System Gaz 22 812-05-04 www.systemgaz.com.pl
  • buderus-serwis 04.01.12, 11:53
    Słusznie panie nobody :)
  • stefanprawo 04.01.12, 12:04
    sprzedawco nie podbijaj już tego wątku nic ci to nie da...jeżeli stać cię na reklamę to ją sobie wykup ale nie zaśmiecaj tego forum swoją nieudolnie robioną,moim zdaniem,pseudoreklamą
    i tak lepszy od buderusa moim zdaniem i ze znacznie lepszą siecią serwisową jest viessmann
    b uahaahaahahahah także desperackie podbijanie wątków ci nic nie da zostanie przebranżowienie...
  • buderus-serwis 05.01.12, 10:47
    Nie ja założyłem ten temat jeśli raczyłby pan zauważyć... Jako pracownik tego typu firmy musiałem się wypowiedzieć i tyle. To wy mnie zmuszacie do odpowiadania. MASZ TUPET
  • lock-padlock 22.02.12, 15:46
    Facet jest chamski i bezczelny do granic możliwości. Polecam serwis buderusa 608 645 876.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.