11.02.12, 11:13
Istnieje konieczność oszczędzania- Straż Miejska do zlikwidowania.
Sołtys lub radny, wyboru trzeba dokonać jak najszybciej.

Ciekaw jestem czyj to podpis>>,, qaz,, << ty wiesz? ,ja wiem- sołtyso radny, rzeczywiście winien kangury ganiać, nie ludziom w głowie przewracać..
Możemy się tak siaro poprzerzucać.
Edytor zaawansowany
  • przyjaciel_siara 11.02.12, 11:29
    neptun6666 napisał:

Istnieje konieczność oszczędzania- Straż Miejska do zlikwidowania.
    Sołtys lub radny, wyboru trzeba dokonać jak najszybciej.

Ciekaw jestem czyj to podpis>>,, qaz,, << ty wiesz? ,ja wiem- sołtyso radny, rzeczywiście winien kangury ganiać, nie ludziom w głowie przewracać..
    Możemy się tak siaro poprzerzucać.

Nadal nie odpowiedziałeś na moje pytania.
    Kto się zajmie przekazaniem strażników miejskich do sprzątania hipermarketów albo MSW?
    Ty się tym zajmiesz, czy burmistrz Dąbrowski? Który z was ma taką władzę absolutną? Jak zamierzasz umożliwić zamieszczanie płatnych ogłoszeń w GŁ? I jeszcze te biedne zwierzaki... Wpadłeś teraz na kolejny pomysł, że Powiat ma się tym zajmować. Jak ma te zadania w Łomiankach realizować?

Załatwmy najpierw tych kilka drobnych spraw. A później przejdziemy do bardziej skomplikowanych tematów :)

Twój Przyjaciel Siara
  • neptun6666 11.02.12, 17:27
    Dla mnie to możesz się tym sam.
    Po co mam płacić na coś ,co nie wypełnia swoich zadań/SM/ .
    Płać sam, a to ze jestem przeciwny temu nie znaczy że możesz mi ubliżać.
    Jesteś ,,siara ,, frustratem i tyle.
  • przyjaciel_siara 11.02.12, 18:07
    neptun6666 napisał:

Dla mnie to możesz się tym sam.
    Po co mam płacić na coś ,co nie wypełnia swoich zadań/SM/ .
    Płać sam, a to ze jestem przeciwny temu nie znaczy że możesz mi ubliżać.
    Jesteś ,,siara ,, frustratem i tyle.

To jak to widzisz z tą "strażą zwierzęcą"? :)

A może zacznijmy od łatwiejszych pytań...

Jak chcesz "przekazać" strażników miejskich Ministerstwu Spraw Wewnętrznych? :)

Twój Przyjaciel Siara
  • jwc3 11.02.12, 18:25
    Przyjacielu Siara,
    dyskusja z Piotrusiem nie ma sensu. Nie interesuje go bezpieczeństwo pod żadną postacią. Zadania SM są dla niego zbyt trudne do pojęcia. Zupełnie jak małe dziecko, mające poparcie mamusi, upiera się przy swoim. Z tego co pamiętam Rada Miejska przychyliła się do propozycji Burmistrza uchwalając środki na utrzymanie SM w 2012 roku w zaproponowanej wysokości. Uważam, że 1,16% na utrzymanie SM w budżecie 23 tysięcznego miasta jest rozsądną kwotą.
    POzdrowienia.
  • mezark 12.02.12, 21:56
    Widać od razu, że grupa likwidatorów kolejnych składników organizmu gminy /SM/ to dinozaury i jest na wskroś przesiąknięta ideami socjalizmu. Manipulacja wyziera z ich każdego słowa. By tego dokonać nie rezygnują nawet z najbardziej agresywnej retoryki.
    Chciałby zwrócić uwagę, że w roku ubiegłym gmina otrzymała o ponad 20 milionów mniej dotacji niż za poprzednika. Rok bieżący, będzie raczej wyglądał podobnie... . Jednym z podstaw sukcesów finansowych, nie jest zbyt mocne zaciskania pasa, ale zwiększanie dochodów własnych! A tymczasem w roku ubiegłym zwiększano dochody własne jedynie kosztem mieszkańców i jeszcze raz mieszkańców./ wiem że dochody te trafiły do spółek, dzięki czemu gmina nie musiała dawać większych dotacji- ot takie uproszenie / Woda, ścieki, komunikacja podrożały nie o kilka procent, ale solidnie, odczuwalnie dla kieszeni. W tym roku ma być podobnie. W dodatku obcięto niemal wszystkie inwestycje. Jeżeli Burmistrz jedynie tak potrafi zaradzać gminą, to jutro zaczniemy likwidować co się da! Bo ten pan ze swą ekipą potrafi jedynie doić mieszkańców, lecz wziąć się za konstruktywną pracę dla dobra gminy i zwiększanie jej bogactwa, nie potrafi. Ot taki kogucik, który utracił z pola widzenia mieszkańców, a za cel wziął walkę z radą miejską!
  • mezark 12.02.12, 22:13
    Widać od razu, że grupa likwidatorów kolejnych składników organizmu gminy /SM/ to dinozaury i jest na wskroś przesiąknięta ideami socjalizmu. Manipulacja wyziera z ich każdego słowa. By tego dokonać nie rezygnują nawet z najbardziej agresywnej retoryki.
    Chciałby zwrócić uwagę, że w roku ubiegłym gmina otrzymała o ponad 20 milionów mniej dotacji niż za poprzednika. Rok bieżący, będzie raczej wyglądał podobnie... . Jednym z podstaw sukcesów finansowych, nie jest zbyt mocne zaciskania pasa, ale zwiększanie dochodów własnych! A tymczasem w roku ubiegłym zwiększano dochody własne jedynie kosztem mieszkańców i jeszcze raz mieszkańców./ wiem że dochody te trafiły do spółek, dzięki czemu gmina nie musiała dawać większych dotacji- ot takie uproszenie / Woda, ścieki, komunikacja podrożały nie o kilka procent, ale solidnie, odczuwalnie dla kieszeni. W tym roku ma być podobnie. W dodatku obcięto niemal wszystkie inwestycje. Jeżeli Burmistrz jedynie tak potrafi zaradzać gminą, to jutro zaczniemy likwidować co się da! Bo ten pan ze swą ekipą potrafi jedynie doić mieszkańców, lecz wziąć się za konstruktywną pracę dla dobra gminy i zwiększanie jej bogactwa, nie potrafi. Ot taki kogucik, który utracił z pola widzenia mieszkańców, a za cel wziął walkę z radą miejską!
  • 321art 12.02.12, 22:56
    pOpitoleniec
  • neptun6666 13.02.12, 05:56
    321art napisał:

> pOpitoleniec

No ,nie , może nie POpitoleniec , tylko jak się sama przyznała ,,dojna krowa,,.
    Tylko gdy wchodził nowy burmistrz pierwsza krzyknęła :

<<OJ widzę że jesteś zmęczony. Wiesz ty się połóż pode mną trzymaj rączki na
    wymionkach ja poskaczę.>>
  • lobotomia-d 13.02.12, 09:21
    Jeżeli ktoś wykazuje istotne błędy w gospodarowaniu zasobami finansowymi gminy, to na tym forum od razu jest zaliczany do POpaprańców. Ogłaszam więc, że z chęcią do tak rozsądnie myślących ludzi przystępuje!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka