Dodaj do ulubionych

masaż - znacie kogoś?

20.02.12, 20:09
Szukam na cito jakiegoś sprawdzonego masażysty, sprawa dotyczy kręgosłupa :( więc jest delikatna. Znacie kogoś kto przyjmuje w Ł. lub tu dojeżdża?
Edytor zaawansowany
  • 20.02.12, 20:17
    Bardzo dobra masażystka ma gabinet przy Warszaawskiej 162 vis a vis Rossmana.
  • 26.02.12, 17:09
    hej naprawde dobry masazysta przyjmuje w salonie na warszawskiej na przeciwko szpitalnej i dojeżdza do klienta. Z tego co wiem specjalizuje sie w bólach kręgosłupa, ale nie mam do niego telefonu, byłem w tym salonie u niego nazywa sie pan Sylwek.Polecam
  • 26.02.12, 19:05
    Hej, dzięki za wpis. Właśnie trafiłam do p. Sylwka i jestem bardzo zadowolona :) dobry z niego profesjonalista, ból prawie minął, jeszcze jeden-dwa masaże i będzie ok :) a przy tym jest przesympatyczny i niedrogi. polecam :)
    nr telefonu mogę podać na priv
  • 24.07.17, 15:22
    promocja na masaż limfatyczny
    Zapraszamy - NOWO OTWARTY SALON
    ul. Staszica 21

STYLIZACJA PAZNOKCI
    FACEBOOK Emma Emilia Nal
    TEL. 500 122 364

MASAŻE LIMFATYCZNE TWARZY
    TEL. 604 478 623

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.